44547


no-warez.gif
  • Gólya #36075
    itt gondolkodtam én is, hogy hozzam, ne hozzam...
    nagyon sajnálom (családot főleg) .- azt hittem, kibírja :(
  • Era40
    #36074
    Tudom hogy ez nem ide tartozik..törölje a házigazda..ha úgy gondolja..Meghalt Bódi László=Cipő.. a Republic frontembere:((( Isten nyugosztalja...Í ...és elnézést ezért.
  • Era40
    #36073
    akkor meg ne reklamálj hanem legközelebb jelentkezz be hozzánk ebédre:)) nem lakunk messze egymástól:))
  • Coolfire
    #36072
    Pont ez az,hogy nincs.Egy ilyen menüvel kiegyeztem volna a hideg kaja helyett.:)
  • Coolfire
    #36071
    Nekem egy tortaszelettel bőgőzött,de resettel kiszedtem a kezéből,még mentés előtt.Ha így mentette el,az gond lesz.
  • Coolfire
    #36070
    Csak megjegyeztem.:)Tkp. nem zavar,majd ha igen,akkor mennek a hsz.-ek.:)
  • Era40
    #36069
    és ettől a számlákat tudom törölni az eszköztárból??
  • Era40
    #36068
    próbáld ezzel a testing titkos kóddal..nekem azzal sikerült..anno a pasinak a szobrászkodásnál a kalapács meg a véső ragadt be mindig a kezébe..
  • TomBond
    #36067
    Várj! Pontosítok! :-)

    NRaas_MasterController
  • Gólya #36066
    na ezt majd megnézem...mert úgy fest, hogy már a mentés előtt beragadt, úgyhogy hiába lépek már most ki mentés nélkül (valószínű már eleve rossz lett a mentés)
  • Era40
    #36065
    köszi..sokat segítettél:)DDD
  • TomBond
    #36064
    Van valamai Nraas cucc amivel ki lehet szedni őket de már nem emlékszem pontosan, hogy kell.
  • Era40
    #36063
    odaragadt a tányér a kezéhez??? a testingcheat titkos kóddal ki tudod venni a kezéből...
  • Gólya #36062
    na majd próbát teszek...most inkább átváltottam a másik simhez
  • Gólya #36061
    hát ha szereti... - nehogy kimaradjon egy étkezés is...

    mondjuk az enyémnek még legalább kaja is van benne...:)
  • Joschka
    #36060
    Én tányérral jártam vele így...vitte mindenhová magával.
  • Joschka
    #36059
    Beiratkozott a simem (előről kezdtem vele!) megint az egyetemre...úgyhogy szeretnék egy csini eredményű diplomát a kezében látni.
  • Joschka
    #36058
    Reset sim...talán ez rá a megoldás.
  • Gólya #36057
    hmm...akkor nem tudom...
    én meg hiába léptem ki mentés nélkül, ragaszkodik a kajás tálkájához a simem...mit lehet ezzel csinálni? keressek egy sebészt, aki leoperálja róla?
  • Era40
    #36056
    azt mondták mikor írtam,hogy az 1,50-es...pont ezt javítja..
  • Era40
    #36055
    javító patch-ot rátettem...az omninövények eltüntek az eszköztárból...a számlák maradtak..és semmit nem tudok velük csinálni..sem törölni..sem kivenni nem tudom..
  • Gólya #36054
    próbálj visszafelé keresni a hsz-okban, volt erről szó - vagy a másik topicban
  • Gólya #36053
    annyira mohó...

  • Era40
    #36052
    inkább azt mondjátok meg,mi a rossebet csináljak az eszköztáramba beragadt számlákkal??:))))))
  • Era40
    #36051
    na akkor törölje az én tegnapi ebéd menümet....biztos van közte olyan amit nem szeret:)))))
  • Era40
    #36050
    azért tegyük hozzá...leginkább a sims-ről szól ez a topic..ha néha elkanyarodunk..azért az nem olyan nagy bűn...mert mindig visszatérünk a játékhoz...néha kell egy kicsit másról is váltani pár szót...különben unalmas lenne
  • Gólya #36049
    hmmm...miért is van a hg?
    állj már a sarkadra

    tessék nyugodtan törölni a topic tárgyától eltérő hsz-okat
    ha megsértődik ezért valaki- de nem hiszem, hogy lesz ilyen -, magára vessen (én is)

  • Joschka
    #36048
    A legutóbb megjelent patch (1.50) fel van telepítve a játékodnál?
  • Mike
    #36047
    na kipróbáltam az egyetemet
    így elsőre elég strapás, semmire sincs idő
    mikor fognak ezek bulizni? hétvégén?
    vizsga után?
    órákra járni, társasági életet élni, tanulni, közbe gyakorolni, hát, nem egyszerű :)

  • Ironman2
    #36046
    Nálam bennt van még mindig az a mod,és úgy is jó az órarend!
  • akyyy
    #36045
    ötletek hogy custom music mappába tett mp3 miért nem játszódik le a játékban? (beállitásokban szól, de ha a rádióban megyek az egyezi csatornára, csak a csend van :S )

    nincs 320 bitrátáju a zene tehát nem az a gond.
  • Coolfire
    #36044
    Főzős?Itt már minden van lassan csak Sims nincs...
  • Era40
    #36043
    Hát..a frissítés megvolt...az omninövényes dobozkák eltűntek az eszköztárból..de a számlák nem!! és semmit nem tudok vele csinálni..valakinek valami ötlete erre??
  • Joschka
    #36042
    Na, végre meg van nálam is az órarend. Az volt, hogy a Mods mappában volt két emlékek megszüntetés mod, amit el felejtettem ki dobni onnét..

  • Ironman2
    #36041
    2 ingyenes store tartalom megint van amúgy a hétvégén.Az egyik a kanapéknál található,a másik meg az állólámpáknál! Áruház modot be kell kapcsolni a beállításokban hogy megjelenjenek a fizetős tartalmak!
  • Joschka
    #36040
    Hogy mi van?!

    Ja, ha fázol, akkor tessék be mászni a játékban az Álmok szigetére, és át állítani, hogy mindig csak nyáááár legyen!

    Én fákat metszettem, űgyhogy most mászok sicityzni!!!

  • Gólya #36039
    ja és a Jóskáknak már most szeretném felhívni a figyelmét: némi dolguk lesz úgy egy jó hét múlva...tessék kicsit kapkodni magatokat, mert....különben bunyó lesz...ilyenféle...

    (kiveszlek ám benneteket az egyetemről, aztán mehettek kapálni...
  • Gólya #36038
    mindenkinek jó étvágyat - aki esetleg már utána van, annak egészségére
  • Gólya #36037
    na...átmentünk főzős topicba?

    akkor...káposztás bableves, mustáros/fűszeres tarja, lecsós szelet, s.pörkölt, rántott cs.mell - rizs, tarhonya, Jamie-féle sült krumpli - túrófánk és cukros-fahéjas keksz

    bibibiiiii
  • Joschka
    #36036
    Jó étvágyat az ebédhez!