44547


no-warez.gif
  • Gólya #36477
    na látod...én meg megkérdeztem, van-e a tel. kikapcsolására lehetőség
    erre költenek egy regényt hozzá...bekaka, de komolyan

    elég lett volna annyit írni: nem tudok ilyen lehetőséget, pont

  • Ironman2
    #36476
    ja,ez lesz a jó hozzá!!
  • Ironman2
    #36475
  • Joschka
    #36473
  • Ironman2
    #36472
  • Joschka
    #36471
    Ez csak az egyik a néhány fájl közül.:)

    Valószínűleg Ez!!! tiltaná le az összes hívást...de majd meg lesem, hogy működik e még. Mert nekem is jó lenne.

  • Coolfire
    #36470
    Ez ugyanaz amit ájronmen linkelt?
    Klatty
  • Joschka
    #36469
    Azért tiltottam le egyes évszakokat (És csak az Álmok szigetén!!!!), mert a játékban van ilyen lehetőség...a másik meg hülyeség az hogy a trópusi szigeten nekem havazzon, meg befagyjon a tenger.
  • kem001
    #36468
    Értem mi a problémád, csak amire te gondolsz, olyan funkció nincs a játékban..
  • Joschka
    #36467
    Tévedsz Mike, kellett modot hozzá csinálni, mert másoknál is ment ez a jelenség.

    Itt van hozzá a mod!!!!!
  • Gólya #36466
    nem ezzel van a bajom - nem tudom, nem volt érthetően fogalmazva a problémám?

    szeretném kikapcsolni néha azt a vackot - ennyi az egész
    de itt már megindult a kombinálás, mintha legalábbis valami női oldalon lennénk...komolyan, így visszaolvasva a reagálásokat, a röhögés fog el...
  • kem001
    #36465
    Az a baj, hogy nincs a telefonnál kikapcsolás opció.. Így lehetőségek akkor is megjelennek, ha elutasítod a hívást.
  • Gólya #36464
    még annyit az egészhez: mindössze annyi bajom van, hogy a simemnél kb. minden második-harmadik opció a telefon felvétele/sms fogadása
    ebből hogy jutott bárki is arra a következtetésre, hogy agyonhajszolom?
    nem, nem hajszolom, normálisan csinálja a dolgait, de a telefonos opciók akkor is megjelennek, amikor saját maga által kitalált tevékenységet végez - nem programozom be a nap 24 órájára percre beosztva

    Joschka...te pl. letiltottad a telet, őszt - ez szted mennyivel másabb, mint mondjuk az én óhajom, hogy kikapcsolhassa a simem a telefont?

    na mindegy, megint tanultam valamit
  • Gólya #36463
    kösz, ezt megnézem majd
  • Gólya #36462
    de jó nektek...a ti simetek tökéletes
    volt egy caros bajom, leírtam, azt hittem, erre van a topic - bocs, tévedtem
    elmondtam világosan, miért probléma ez nekem - ha nem tudja értelmezni valaki, magára vessen

    (bezzeg mikor nektek van kínotok, tud a szátok sírni, míg valaki nem hoz rá megoldást)

    oké, nem kell foglalkozni a gondommal, nem hozom máskor ide, nehogy megzavarjam a kis lelketeket


  • Mike
    #36461
    a te verzióddal az a baj, hogyha többen vannak, akkor simán ott áll és nem csinál semmit, meg éhen hal amig te a másikkal játszol
  • Mike
    #36460
    ha kikapcsolja a küldetéseket akkor nem hívja soha

  • kem001
    #36459
    3-ban nem lehet, hogy csak akkor ébred fel rá, ha nyugtalan alvó jellemvonása van?
  • Mike
    #36458
    a 2-ben a telefoncsörgésre felébredtek
    a 3-ban az enyémek már nem
    ha le van halkítva akkor meg baromira leszarja hogy csöng, főleg ha csinál vmit
  • Mike
    #36457
    egyébként meg hova az egy nagy rohanás? bőven ki lehet skillezni szinte mindnent, a kölöksimem annyi mindenből 10-es, lehetne már upgradelni mert a 10 szint kevés, és annyira könnyű
    a 2-ben talán nem ment ez ennyire egyszerüen
    lehetne inkább vmilyn very hard fokozat

    szal nem tudom mi bajod a telefonálással, hova ez a nagy rohanás, egyébként sem lehet jó egy ember mindenben, meg úgy is szép lassan megtanul mindent, nem kell egész nap a könyvtárban ülve magolnia
  • Mike
    #36456
    lófaszt csinálnak ilyeneket, a te simed defektes akkor, enyémek nem csinálnak iylenkeet
  • Mike
    #36455
    nekem nem droid simeim vannak, hanem azt csinálnak amit akarnak, meg amik a vágyaik, persze azért irányítgatom őket, de én úgy tekintek rájuk mintha élőlények lennének :D
  • Joschka
    #36454
    Még is, hogy képzeli, egy virtuális figurának dirigálni?
  • Joschka
    #36453
    Ja, és ne legyen semmilyen szintű sztárocska sem a simje (egy csillagos sem!), hogy ne hívogassa állandóan az idióta soha nem látott ügynöke!
  • Mike
    #36452
    szereti a telefonját. miért baj ez? miért kell beleszólni szegénynek az életébe? ha akarja hát vegye fel azt a nyomorult telefont. jó hogy nem mondod meg neki mikor szarjon :D
  • kem001
    #36451
    Meg még talán lehetőségek kikapcsolásával is kevesebb hívás jön be.
  • Mike
    #36450
    ez egy szimulátor, ergo csörög a telefon mint az életben

    csinálj magának való simet, akinek nincsenek barátai, a küldetéseket kapcsold ki az opciókban, és akkor soha nem fog csörögni a telefon
  • Mike
    #36449
    némítás, aztán hagy csöörgjön
  • Ironman2
    #36448
    Itt van 1 mod amivel ki lehet kapcsolni a véletlen telefonhivásokat,de már nagyon régi,nem garantált hogy müködni is fog,2010 óta nem frissítették:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=385378
  • Gólya #36447
    de mint írtam, ahogy csörög a telefon (elnémítva is érzékeli a sim!), már megjelenik az opció - a figyelmen kívül hagyást már hiába mondom
    hülye simet meg nem akarok - tehát a szabad akaratot nem kapcsolom ki
    (mondjuk nem nagyon van lehetősége a mostani simemnek önállóskodni, mert még "friss husi", sok tanulnivalója van, tehát kb. folyamatosan programozva van...többek között ezért is bosszant, hogy állandóan kapkod a telefonja után

    egyszerűen nem értem, miért nem lehet kikapcsolni azt a nyavalyát vagy miért nem lehet mondjuk otthon hagyni, ha elmegy egy rendezvényre vagy csak egyszerűen pihenni

    komolyan...aki ezt így kitalálta, annak a füle mellé letennék 100 telefont és éjjel-nappal hívnám mindegyiket

    na szóval...kikapcsolt telefont akarok!!!!
    ha valaki találkozik egyszer ilyen lehetőséggel, szóljon légyszi!
  • Joschka
    #36446
    Ja, és a szabad akaratot meg tiltottam neki, így akkor veszi csak fel a telóját, ha utasítom rá...amúgy különben folyton vagy telefonálgatna-sütögetne az olajsütőben - fagyit zabálna a fagyigépből...
  • Joschka
    #36445
    Én ki kapcsoltam neki a csengetést, azt ha meg unom a zsebéből elő bugyborékoló kottákat, akkor szoktam a figyelmen kívül hagyást ki adni neki.
  • Gólya #36444
    előző neked is:)
    hiába mondom, hagyja figyelmen kívül, addigra mindent eldobott a kezéből, csak hogy a drágalátos telefonját felvehesse...
  • Gólya #36443
    attól még csörög a köcsög és ez a dilis sim folyton felvenné, úgy hajít el mindent a kezéből, ha megszólal, mint a forró krumplit...nem győzöm letiltani
    nekem valami olyasmi kellene, amivel ki lehetne tenni a hátizsákból vagy eladható lenne...vagy legalább ki lehetne kapcsolni
    fel nem bírom fogni, mi abban a jó, ha állandóan b..tatják az embert (simet) - valószínű azért zavar ennyire, mert a saját életemben is eléggé korlátozom a mobilt...nem bírom megérteni, mi lehet abban a jó, ha kelve-fekve zaklatják a simet...

    grrrrr....mérges vagyok...:)
  • Joschka
    #36442
    Van még a hagyja figyelmen kívül a hívást opció is.
  • whitequeen73
    #36441
    Elnémítás?
  • Gólya #36440
    telefon kiiktatására tippek valakinek?
  • Ironman2
    #36439
    Na nézzétek meg a képeket a ma megjelenő esküvői store tartalomról:

    http://www.beyondsims.com/46550/this-weeks-new-store-set-preview/
  • Ironman2
    #36438
  • Joschka
    #36437
    És ha van ott régebbi nomosaic mod, akkor azt ki is dobhatod onnét!