44547


no-warez.gif
  • Mike
    #36557
    nálam egy időben az sem volt biztos, hogy a jó mentésnek tűnő mentést vissza tudja e tölteni később
  • Mike
    #36556
    5-10 percenként mentés kissé túlzás
    12-es hiba akkor van, ha elfogy a memória
    mennyi memória van a gépben?

    nekem pl. csak 2 gigám van
    de csináltam 2x4 giga swap file-t, hogy tudjon hova swappelni
  • Mike
    #36555
    na mit?
  • Mike
    #36554
    nekem az a bajom, hogy minden túl könnyű
  • Mike
    #36553
    ellenben a városkámba is betört az extrém időjárás
    egyik nap -9 másnap -14, sőt, hószünet is volt az extrém havazás miatt
    álltak a pálmák a hóban, a simjeim is most láttak havat életükben először



    lehetett a hóban hintázni,


    meg hóembert építeni


    aztán következő nap a hó egy szempillantás alatt eltűnt és 20 fok volt megint
  • Mike
    #36552
    sőt ahogy nézem, a saját városban is vannak roomies -szobatársak - opciók, ergo ott is össze lehet költözni többekkel, de ezt még nem próbáltam
  • Mike
    #36551
    most már rebel 10 is :)
    jock a menők
    rebel rebellisek
    geek azok meg a kockák
  • Coolfire
    #36550
    Ha normál mentést használsz,rögtön csinál egy biztonsági másolatot is.12-es hiba után azt még tudod játszani.Csak a backup végződést kell törölni,és vissza is állítottad.A bad végű mehet a picsbe lefele a gépről.
    Érdemes néha a családot is kimenteni,ha bebasz valami legalább az meglegyen.
  • altisk
    #36549
    tehát akkor gondolom hogy a "bad" végűek mind kuka
  • Ironman2
    #36548
    ha van backup mentésed,abból vissza lehet állítani a jó mentést (de a mentés máskéntnél nem fog backupot csinálni)
  • Ironman2
    #36547
    Az előző mentés nem tünhet el,ha más a sorszáma,azt nem fogja felülirni.Természetesen akkor felülirja,ha ugyanolyan nevet adsz mindig a mentéseknek.Ezért sorszámozom őket,hogy véletlenül se vesszen el a régebbi mentés
  • altisk
    #36546
    mindig mentés máskéntot használok és úgy mentek
  • Ironman2
    #36545
    én mindig sorszámozom őket mikor mentek újat
  • Ironman2
    #36544
    azért kell használni mindig a mentés másként opciót.nem jó a sima mentés,mert mindig felülirja a jó mentéseket is! én már csak a mentés másként-et használom,és nem vesznek el az előző mentések.pedig hánszor leirtuk itt már!
  • altisk
    #36543
    Nem hiszem el hogy nem képesek csinálni egy patchet hozzá... a 2-ben nem volt ilyen
  • altisk
    #36542
    2x-es szülinapi buli, majd két félév az egyetemen. Kb. 5-10 percenként mentettem, majd diplomaosztó után 12-es hiba. Belenéztem a Saves mappába, erre a JÓ mentésem is eltűnt...
  • Ironman2
    #36541
    Puskát nem gyártottam,nem merem megkockáztatni,mert hátha lebukok,aztán kirúgnak onnan.Nem azért szenvedtem végig az egészet.Bár mázlista a személyiségjegye a csajnak
  • Ironman2
    #36540
    Nekem a dékán felirta a nevem a dicsőségtáblára.DD
  • Joschka
    #36539
    Nálam most a játékban csüti van, úgyhogy holnap pénteken záró vizsga! Azt ide a diplomámat!!!!
  • Ironman2
    #36538
    Tényleg sokmindent belevittek most a kiegbe.Tetszik nagyon! Bár a kapcsolatok nemcsak nőnek,hanem csökkennek is ha nem húz bele az ember.Kár hogy a félévi vizsgáról csak egy moodlets-re jutott,ha nem veszem észre,akkor azt se tudom hogy jó eredménnyel zártam.Még a felénél tartok asszem.
  • Joschka
    #36537
    Inkább megkíméllek tőle...megint.
  • Ironman2
    #36536
    Akkor pótoljad.DDD de kisbetüvel.DDD
  • Joschka
    #36535
    Chhh....és még én nem írtam meg neked, hogy mit csináltak a simek a buliban...
  • Ironman2
    #36534
    már ha tudnám is mit jelentenek angolul
  • Mike
    #36533
    hm.... minek írogatom ki a simem statisztikáit, ha meg sem nézed? a simem, jock 10 rebel 10 geek 8 úgy, hogy tini, és az egyetemnek a környékén nem járt még. ergo át lehet vinni, igen
  • Mike
    #36532
    megafont bármikor vehetsz, otthon is szervezhetsz tüntetést vele
  • Ironman2
    #36531
    Egyébként 5-ös vagyok a kockáknál,4-es a lázadóknál,és 1-es a menő arcoknál.D Sok új interakció van,nem is tudom hogy ezeket át lehet-e vinni a saját városba,szerintem nem nagyon
  • Ironman2
    #36530
    Érzékeny lelküek most ne nézzenek ide:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Van egy szorosabb barátnőm is a campusban.Nem sokáig kellett füzni,mert belém volt gerjedve.Elég volt a csók neki.D



  • Ironman2
    #36529
    Kaptam egy müvészi graffitikészletet is.Bárhova lehet vele rajzolni,fűre,falba,mindenhova,és el is lehet utána távolítani azt:



  • Ironman2
    #36528
    Elmentem tüntetni a parkba a bogarak ellen! Tényleg az ellen,mert sokmindent ki lehet választani,a tüntetés helyszínét,és modjait is rangfokozattal ellátva.ez csak akkor érhető el,ha már a lázadókhoz is csatlakozunk,és kapunk egy megafont.Összecsődült a tömeg,mindenki a bogarak ellen tüntetett,még a rendőr is!


  • Ironman2
    #36527
    Beszarás! Egy farkasembernek minek esernyő?


  • Ironman2
    #36526
    Egy bárszék,és egy falipolc a szokásos hétvégi ingyenes store tartalom.Cuppanjatok rá!

    http://simsvip.com/2013/03/22/in-game-discounts-free-content-323-324/

    én már leszedtem!
  • Ironman2
    #36525
    Megérkezés az Egyetemre:



    Bemutatkozás a szobatársaknak:



    Egy kis szabad program még a tanulás elött:



    Tanárnéni én tudom a választ!



    (leülhetsz 1-es! D)

    A fiúkolesz elött.Miért nem engedtek be minket??



    Estére már a túrós csusza se olyan jó izü:

  • Ironman2
    #36524
    egész jó lett az Egyetem kieg,nem okozott csalódást,most vagyok túl 5 napon,de jól szórakoztam idáig
  • Joschka
    #36523
    Na, ezt jó meg fogalmaztam...DDDD
  • Joschka
    #36522
    Ott viszont nem fogod nincs ilyesmi.
  • kem001
    #36521
    Az meg van, csak sima közösségi telekként kerestem golfpályát.
  • Joschka
    #36520
    A jártasságoknál találod meg azt a golfos cuccot.
  • kem001
    #36519
    Köszi. Van egy medál aminél azt írja, hogy egy golfpályán kell gyakorolni.. Ezért kérdeztem, hogy hátha van valami.
  • Mike
    #36518
    van egy ilyen ütögető hely, de rendes golfpálya nincs
    ellenben ha bekapcsolod a moveobjects on -t akkor lelóghat a telekről