44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #38697
    Kicsit sekély a víz,vagy ennyire tiszta hogy az alján látszik a hullámtörés?
  • Ironman2
    #38696
    Pár nap,és láthatunk egy produceri videót a Szigetvilágról

  • Coolfire
    #38695
    Kedves AB.Eddig elviseltelek,mert itt is,és a SC topikban is totál értelmes hsz.-id voltak.Nem vagyok pszichiáter,ergo nem tudom mi zajlik le benned,hogy egyik pilanatról a másikra kötekedni kezdesz.
    De amit megígértem,betartom.Neked read only lesz a topik...
  • Ironman2
    #38694
    Ruszkik már nyomják a Dragon Valleyt,meg akik le tudták tölteni a hivatalos oldalról egy EA baki miatt:

  • Ironman2
    #38693
    DDDDD.Új lény született:

    Papagárkány:

  • Ironman2
    #38692
    eheh:

  • Joschka
    #38691
    Hopp, ezt akartam ide:

  • Joschka
    #38690
    Szóval lesz majd égés!DDDD

  • Joschka
    #38689
    Igen, mint pl itt is:

  • Austin Bailey
    #38688
    akkor viszont a sárkányok a simeket fogják aprítani?
  • Joschka
    #38687
    Azt eddig még sehol nem olvastam, hogy a sárkányokat is egymásnak lehet ereszteni.
  • Joschka
    #38686
    Nem, mert már kalapot tudok készíteni a simnek, egy maszk már nem nagy ügy hozzá.:))
  • Austin Bailey
    #38685
    fogadjunk
  • Austin Bailey
    #38684
    kifogna rajtad
  • Joschka
    #38683
    Úgy olvastam, hogy a veled nem baráti viszonyban levő simekre lehet ráküldeni a sárkányodat...
  • Joschka
    #38682
    Ha nem, akkor majd össze hozok egyet gyorsan!
  • Austin Bailey
    #38681
    Szerintem cuki lesz a sárkány, csak azt a részét nem tudom értelmezni, hogy "határozottan előnyös, ha a te oldaladon állnak, midőn harcra kerül a sor." Miért, ezek egymást fogják ölni??
  • kem001
    #38680
    Hát ez no komment.. Inkább akkor maradok a rendes papagájnál..
  • lucifer9393
    #38679
    Bocs, nem olvastam vissza, de látom, akkor nem csak nekem jutott eszembe ez a módszer.
  • lucifer9393
    #38678
    Fogtak a papagáj mesht, kicsit átdolgozták, és adtak hozzá pár extrát. Ennyi.
  • whitequeen73
    #38677
    Én imádom a sárkányokat, de ez tényleg vicc... Nem tudom, egy ilyen Skyrim-divatú korban hány éveseknek szánták ezt... "sárkány"&díszlet tekintetében egyaránt...
  • lucifer9393
    #38676
    Szerintem nevetséges...
  • Ironman2
    #38675
    A Vörös bébisárkányok a tűzből nyerik erejüket, és ez a személyiségükön is meglátszik. A legerősebbek és a leginkább lobbanékonyak az összes sárkány közül. Inkább csak bajkeverők, mint gonoszok, de határozottan előnyös, ha a te oldaladon állnak, midőn harcra kerül a sor.
    A vörös sárkányok ősi tudással rendelkeznek, ezért ha a sárkányoddal beszélgetsz, fejlesztheted saját képességeidet.
    A sárkánytulajdonosok pozitív hangulatjelzőt kapnak, ami akkor is megmarad, ha a sárkányt az eszköztárba helyezed. Ezen kívül az energia és higiénia szükségletek lassabban csökkennek.
    A vörös sárkányok Tűzkínnal és Sárkányharapással kínozhatják ellenfeleidet.
    A sárkányok igazi házi kedvencek, rengeteg közös móka vár rátok, etesd, reptesd, játssz vele vagy csak cipeld!
    A legfontosabb, hogy nevet adj a kis tűzrőlpattantnak, így megakadályozhatod, hogy más simek magukkal csalják. Az elnevezett sárkány előszeretettel ücsörög majd a válladon és nem repül messzire a háztól.

    mysims.hu

  • Ironman2
    #38674
    Tényleg! Igazad van,mert vállon lehet hordani majd!
  • Austin Bailey
    #38673
    Amúgy a sárkányoknak nem valamiféle rősen sziklás helyenn kéne élniük? Ez eddig olyan mint egy dél francia falu
  • Austin Bailey
    #38672
    vajon lesz Darth Vader maszk?
  • Joschka
    #38671
    Tuti, hogy a papagáj "vázát" dolgozták át meg adtak hozzá másik hangot...utána meg etették csilis babbal azt kész is a élőlény.
  • Ironman2
    #38670
    Sárkányvölgy:


  • Ironman2
    #38669
    vicces ez a sárkány:

  • whitequeen73
    #38668
    Jaaa! Az mindjárt más :)
  • lucifer9393
    #38667
    Pontosabban ikonikus filmek díszletei, és jelmezei.
  • whitequeen73
    #38666
    naneeee, megint mozi? :s tényleg nagyon "környezettudatosak" a srácok... :p
  • Joschka
    #38665
    Meg még az év végén jön egy időutazós kieg és a kettő között egy mozis cuccos.
  • Austin Bailey
    #38664
    esélyes, hogy az utolsó kieg a szigetvilág lesz
  • Joschka
    #38663
    Ez engem sem izgat, inkább a Szigetvilág kieget várom...abban több a lehetőség...kicsivel.
  • Austin Bailey
    #38662
    Azt hiszem Lunar Lakes mellett ez lesz a másik város, amit nem fogok szeretni.
  • Austin Bailey
    #38661
    mivel pontosan ugyanazt csináltam mint a kedves fórumozótárs, ezért nem tudom hogy gondolod, hogy nálam kifogásoolod, nála meg nem. Megérdelemnél egy figyelmeztetést, amiért kötekedsz.
  • Ironman2
    #38660
    Valószínü,mert ott egy videó van! DDD
  • Ironman2
    #38659
    ma már ráérek!
  • Joschka
    #38658
    Jó, akkor majd talán a nyári szünetedben...addigra jön úgyis a szigetvilág.
    Majd jön Vasember (amikor otthon lesz meg ráér persze!)azt megint nyomatjuk együtt a simset.hehe