44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #39417
    Ja,elvagyunk kényeztetve nagyon!
  • Ironman2
    #39416
  • whitequeen73
    #39415
    Mer ti már úgy vagytok, hogy kényeztethetitek egymást?... :P
  • Ironman2
    #39414
    Hát ez érdekes.Egyedül ha Jóskának küldök ajándékot,akkor lehet kiválasztani a 3 kényeztető csomag közül,a többieknél nem
  • whitequeen73
    #39413
    Nekem is bennvan mindkettő, de semmi ilyennel nem találkoztam.
  • Ironman2
    #39412
    Hát ez qurva jó!! 3 fajta kényeztető alapcsomag közül lehet egyet elküldeni a barátoknak az ajándékozásnál.Mióta van ez,mert még nem is láttam? Gondolom az Egyetem óta
  • Ironman2
    #39411
    Nekem igen sok furcsaságot müvel a játék,lehet azért mert beraktam az errortrapot,meg az overwatchot egyszerre.Beragadó simek,hirtelen felugró,majd arrébbteleportáló simek,volt hogy 3-an is arrébbteleportáltak félméterre egyszerre.Postásfiú már ki tudja mióta állt egyhelyben,ha észre nem veszem,és csak a resetsimmel tudtam kivenni:

  • Ironman2
    #39410
    Egy csillár,és egy tőgyfa gyerekjáték ingyenes a store-ban holnapig! Játékon belül áruház bekapcsolása,és onnan lehet letölteni!


  • Svenson
    #39409


    Az azért nem ugyanaz.
  • kem001
    #39408
    Aranka lesz a "művészneve"..DDD
  • kem001
    #39407
    Na hiszen.. Bár munkanélküli most sim-em, de ez pont neki való munka lesz..DD
  • Gólya #39406
    majd játszhatsz szállodás nénit a szigeten:)
  • Svenson
    #39405
    aha. Nem tudom, mennyire vagyok rá kíváncsi. Inkább egy boltos kieg.
  • Ironman2
    #39404
    Nem fogod látni,mert a jogok a Telitale games-nél vannak,csak utalásokat,és poénokat tudnak belevinni a játékba
  • Svenson
    #39403
    A filmet én is szerettem, de attól még nem biztos, hogy a Simsben szeretném látni.
  • Ironman2
    #39402
    Én inkább arra leszek kiváncsi milyen utalásokat rejtenek el a Sims4-re hivatkozóan.Az Egyetemi kiegben már volt egy szobor ami a Sims4-re hivatkozott.Sims2-ben már volt a tévében gameplay videó a vége felé a 3-ból!
  • Ironman2
    #39401
    Most a Baywatchot majmolják,ősszel meg a Vissza a jövőbe film lesz a téma burkoltan gondolom.Ennek majd Jóska fog örülni a legjobban.Tuti lesz légdeszka is!!
  • Svenson
    #39400
    olyan nagyon nem tudok semmit elcseszni, mivel nincs tétje.
  • Gólya #39399
    megnézed, mit csesztél el a jelenben és ha visszajösz, kijavítod:)
  • Svenson
    #39398
    Na, éppen azt néztem, hogy az nem nagyon tetszik. Minek menjek én a jövőbe? És ott mit csináljak?
  • Ironman2
    #39397
    Előre a jövőbe!!!
  • Ironman2
    #39396
    Sims3 Into the future

    Állítólag ősszel!!
  • Svenson
    #39395

    Akkor jó. Valójában én is azon gondolkozom, hogy még egyszer újrarakom majd, amikor meglesz a szigetes. Ugyan nem tudom, milyen kiegek jönnek még, de amiket szeretek, azok nagyrészt már megvannak. És nem biztos, hogy az összeset fel akarom majd rakni.
  • Ironman2
    #39394
    értem én mit akarsz mondani!
  • Ironman2
    #39393
    igen,csak a vásárolt,és ingyenes cuccokat nem,meg még 4 cuccos csomagot is!
  • Svenson
    #39392
    Úgy értem, cc-t meg storét?
  • Svenson
    #39391
    És kidobáltál mindent?
  • Ironman2
    #39390
    Akkor a bójamester meg a vizen fog járni??
  • Ironman2
    #39389
    juj,ez fájt!!
  • Joschka
    #39388
  • Joschka
    #39387
    "- úgy futni, mint egy igazi Baywatch-sztár"

    Okés! Gyuri simem Pamela Anderson mellekkel eléggé tréé lesz, de vállaljuk!

  • Joschka
    #39386
    Azé, mer a játékban nagyobb a víz ellenállása, mint a valóságban. Mongyuk ezt én sem gondoltam komolyan...DDDDD
  • Ironman2
    #39385
    pff,ökörség az egész! ettől még a vízből ugyanolyan bénán fognak kijönni,mert láttam a videókban
  • Ironman2
    #39384
    Életmentők a Szigetvilágban:

    Ugyanolyan szakma lesz, mint amilyeneket az Álomállásokban megismertünk.
    - Atlétika és karizma jártasság fejlesztése is szükséges az előrelépéshez
    - Emellett még természetesen az embereken való segítés, életmentés is elengedhetetlen feltétele annak, hogy valódi Baywatch-hős legyen Simed
    Főbb feladatai:
    - pásztázni a vizet
    - figyelemmel kísérni az úszkáló Simeket
    - megfulladástól megmenteni a Simeket (újraélesztés)
    (néhány Sim csak megjátssza majd a vészhelyzetet)
    - ismertségeket szerezni
    - a Simeket kihúzni a vízből
    - mesterséges lélegeztetést adni
    - úgy futni, mint egy igazi Baywatch-sztár
    A karrier lépcsőfokai: (csak a 4. szinttől ismert egyelőre)
    4. szint: Strandőr
    5. szint: Turbómentő (speciális törülközőt kap)
    6. szint: Bójamester (tud átgázolni a vízen, gyorsabban úszik)
    7. szint: Profi életmentő (tud szájból-szájba lélegeztetni)
    8. szint: Sasszem (valószínűleg innen tudja majd a Baywatch-futást - ez egyszerűen csak viccesen néz majd ki)
    9. szint: Legendás őrszem
    10. szint: Baywatch-sztár
    Aki szeretné tudni, milyen az a Baywatch futás, a bemutató videón, az 54-55 mp környékén láthatja.

    mysims.hu
  • Ironman2
    #39383
    Igy nem akadozik a játék,és végre jó az építkezés is!
  • Svenson
    #39382
    Na és miért?
  • lucifer9393
    #39381
    Nekem Rock csatorna sincs a hifin :/ Nem erre gondolsz? Igaz, ez nem sims 1-es. Örülnék neki, ha megkeresnéd nekem, nagyon kíváncsi vagyok, melyik szám lehetett az.
  • Mike
    #39380
    mastercontroller segít
  • Ironman2
    #39379
    Nekem fennt van az összes kieggel.Nemrég vettem a wirágboltban
  • akyyy
    #39378
    eszembe juttata azokat a szép emlékeket, mikor szenvedtünk ott az első kieggel. valami szar verzió volt meg az alapjátékból és nem lehetett rá kieget feltenni. telepíteni lehetett, de a játékbannem ismerte fel, én meg naivan azt hittem hgoy pénzkereséssel jönnek elő az új butorok meg miegymás. már kőgazdag voltam 2 gyerekkel, meg minden, de sehol semmi:D


    felkéne tenni, azért annak megvan a jó kis hangulata, fleg az összes kieggel fagnyni se fog tán meg villámgyorsan betölteni :D