44547


no-warez.gif
  • Svenson
    #40139
    Mondom, a warezba.
  • Coolfire
    #40138
    De csak a másikba..
  • Svenson
    #40137
    Mi van, már nincs meg a barátnője? Vagy mije volt neki egy időben? Felesége?
  • Svenson
    #40136
    Most már vagyok. Kitört a vakácijó, úgyhogy jövök majd a warezba megőrjíteni a fijúkat a kérdéseimmel. Több kiegészítőnyi lemaradásom van. (Még az egyetemes sincs meg.)
  • Svenson
    #40135
    Nem tudom, kaptál-e már választ, de talán nem baj, ha leírom a tapasztalataimat. Minden simet át lehet alakítani, ha elküldöd plasztikai műtétre, mintha te készítenéd el. Van azonban olyan, hogy még a drága plasztikai műtétnél is, hogy elszúrják. Akkor van helyreállító műtét. Ezután újra lehet próbálkozni. Nekem akkor már szokott sikerülni. Viszont pl. ha eredetileg duci volt a sim, és soványt csináltál belőle, akkor is kell folyton sportolnia, mert hajlamos a hízásra.
  • Svenson
    #40134
    Nem fogsz te megállni 6 gyerekig.
  • Svenson
    #40133
    Fel nem foghatom, minek dobtad el a régi családot, ha most mégis megnősítetted a simedet.
  • Ironman2
    #40132
    DDDDD
  • Coolfire
    #40131
    Ez nem gázmaszk..:)
    Egyébként az én simjeimen is rajta marad a búvárszerkó,az első átöltözéses interakcióig.:)
  • Coolfire
    #40130
    Ehh..csak keres egy pár cuccot,ami feldobja az üdülőt.
    Én a kérókat felfejlesztettem,de még mindig panaszkodnak.Kellene svédasztal,bár,csúszda etc..de nincs rá rőzse.Elég kaksik az értékelések.:)
  • Ironman2
    #40129
    Frissen kinevezett üdülőhely tulajdonos:


  • Ironman2
    #40128
    Na Sellő Istvánnal már találkoztam:

  • Joschka
    #40127
  • Ironman2
    #40126
    Búvárkodásból viszont nem lehet hazatérni! Csak a resetsim segít állandóan! Nem talál ki a vizből!
  • Ironman2
    #40125
    Na igy ki lehet bírni a büdös tányér mellett:

  • Coolfire
    #40124
    Már tegnap kaptatok tőlem.:)
  • Ironman2
    #40123
    na ez frankó! a tenger alatt gyüjtött holmikat is el lehet küldeni barátoknak! már amelyiknél megjelenik a pici zöld radar jel az eszköztárban
  • Ironman2
    #40122
  • Joschka
    #40121
    Hogy ne úszkáljon össze-vissza a vízben a szemgolyójuk ha kiesne...
  • Ironman2
    #40120
    A zombik miért vannak búvárszemüvegben?
  • Ironman2
    #40119
    Hát nincs búvároktató könyv,így marad a merülés továbbra is!
  • Ironman2
    #40118
    Az első búvárképesség megszerzéséhez kellett majdnem fél nap,utána,meg pár óra alatt fejlődik magasabb szintekre! Nemtudom vannak-e búvárkodási könyvek,mert már elájul szegény a sok tekergéstől a vizben.A pipatudor képesség hamar meglesz,mert csak 40 órát kell vizipipával eltölteni a vízben ahhoz!
  • Ironman2
    #40117
    Ez a János,mindig valamit kisüt!

  • Ironman2
    #40116
    Taxihajó se semmi amúgy,nekiütközik a partszegélynek teljes erővel,mintha mágnes vonzaná,,és úgy keresi a kijáratot.DDD:

  • Ironman2
    #40115
    Mivel a központ messze van,és csak taxihajóval,meg taxival lehet odautazni,ezért nem messze van a lakásomtól a Rebeka kávézó,igy raktam le oda nyerőgépeket! Jó szorakozás lesz:

  • Ironman2
    #40114
    Na János simem elhatározta hogy Isla Paradisoban nem fog dolgozni,hanem csak szórakozni,és kikapcsolódni.Bevételi forrása a nyerőgépekből lesz,és a búvárkodásból szerzett kincsekből Egyelőre,de majd tervezek egy szállodanyitást is!
  • kem001
    #40113
    Nem semmi egy lista..
  • Ironman2
    #40112
    Most olvasom én is a hibajelentés oldalát,hát ez nagy szégyen,tényleg:

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/686687.page
  • Ironman2
    #40111
    Újfajta lomtalanítás:

  • Ironman2
    #40110
    85-ös errortrap,és a 100-as overvatch már 2 napja kint van,azóta nem látok újabbat!
  • Ironman2
    #40109
    Már megint?
  • Ironman2
    #40108
    Az igen!!! Pedig mennyire agyonhype-olták az egész kieget!
  • Joschka
    #40107
    Bányász lett a csávó?
  • Joschka
    #40106
    Én használom a cheat kódokat, ész nem dől össze a (sims)világ tőle.
  • kem001
    #40104
    De amúgy oldalán csak a 2. van fent.. Most néztem.
  • kem001
    #40103
    Az igen.. Megyek frissítem is őket.
  • Coolfire
    #40102
    Kinyomta Twallan a harmadik overwatchot és errortrapot..még ők sem bírnak ezzel a foskupaccal.:)
  • Coolfire
    #40101
    És tele van ilyenekkel..borzalom..
  • kem001
    #40100
    Micsoda nagy gőzerővel úszik..DD
  • Coolfire
    #40099
    Nem csalunk!