44547


no-warez.gif
  • Gólya #40299
    én szeretnék...hülye vagyok és reménykedek, hogy talán az használható lesz legalább arra, amire kitalálták...
  • Svenson
    #40298
    Nekem régebben mindegyik fent volt, aztán az újratelepítésnél már nem raktuk fel az összes kis cuccost. Store már rég nincs, és cc se túl sok. Csak tavaly október óta nincs fent új kieg. Amúgy a sims 2-nél se raktam fel az összeset, és egész jól elvoltam vele. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy akarok-e sims 4-et.
  • Ironman2
    #40297
    Hmmm,nem is olyan rossz ötlet,most olvasom a fórumon hogy volt aki átrakta a doksi mappát SSD meghajtóra,és gyorsabb lett tőle a játék! Csak hát nincs most 20 rongyom hirtelen SSD floppyra
  • Svenson
    #40296
    inkább megyek könyvet olvasni. Vagy aludni.
  • Gólya #40295
    nálam az egyetem se volt egy nagy szám...a kettesben frappánsabb volt

    eddig az IP kivételével a nagy kiegek fent vannak -a kis ilyen-olyan cuccos csomagok nem - azok helyett rengeteg cc:)
  • Svenson
    #40294
    Akkor tényleg kétszer meggondolom, hogy felrakjam-e az egyetemet, és főleg a pathot. Most nekem megy a játék, bár vannak hibái, és baromi lassú. Lassan is tölt be, és akadozik, megáll. De nem tudom, hiányzik-e nekem, hogy újra kelljen telepíteni a végén.

    Neked mik vannak fent?
  • Gólya #40293
    mert azt beismerni, hogy ők hibáztak azért mégis ciki lenne...hova gondolsz? ez egy tök(etlen)életes csapat...


    arról nem beszélve, hogy már tanulhattak volna a kreátoroktól...csinálnának normális dolgokat, senki nem menne cc-re vadászni
    de amikor még egy rohadt útvonaltervezés is meghaladja a képességeiket (egyáltalán ismerhetik ezt a kifejezést?), amikor a kettesben meg tudták oldani, hogy libbenjen a haj, a ruha...
  • Ironman2
    #40292
    De most miért mindig a CC-kre hivatkoznak a hivataloson is? Nem azért vannak hogy berakjuk őket a játékba? Akkor minek engedik a letölthető tartalmakat egyáltalán??
  • Ironman2
    #40291
    Na szépen megtelt a hivatalos fórum is ahogy nézem.DDD
  • Gólya #40290
    az biztos...már el se fog indulni, tehát nem játszol vele...vagyis szépen előveszel egy könyvet, egy rég látott filmet, lemész sétálsz egy nagyot, végre találkozol rég nem látott barátoddal...esetleg újra megismerkedsz a családoddal...
    fogadjunk, hogy erre megy ki az egész...kockák vigyázzatok!
  • Ironman2
    #40289
    Az lesz az uccsó kieg! Onnantól kezdve már csak jobb lehet!:))) Legalább tudnak foglalkozni a hibajavításokkal is! DD A store amúgy menni fog tovább,majd oda raknak prémium,és sima cuccokat,meg gondolom lesznek új városok is!
  • Gólya #40288
    hát persze...enni se muszáj, úgyis éhes leszel
    vegyél kabátot...a gombot nem kell megvenni hozzá, majd összefogod magadon...
  • Gólya #40287
    na akkor onnan kezdve sztem teljesen játszhatatlan lesz az egész:(

    tényleg ez a kihívás már ebben a sims3-ban, hogy egyáltalán tudsz-e vele játszani, el tudod-e indítani, tudsz-e egyedi tartalmat is hozzárakni...
  • Ironman2
    #40286
    erre úgyis azt mondják hogy nem kötelező minden kieget felrakni! DDD
  • Gólya #40285
    a tapasztalatom az, hogy ahogy szaporodtak a kieg-ek és a patchek, egyre lassult és romlott az egész
    de ez az utolsó (előtti, mert ahogy olvastam az IP-ban is van egy) patch nagyon betette az ajtót az egésznek

    most ott tartok, hogy a launcher és a játék is csak teljesen friss gépen indul...tehát döntsem el még reggel, hogy akarok-e játszani és ha igen, akkor legelsőként a játékot indítsam, mert egyébként játszadozhatok az újraindítással...hogy a ménkű csapjon ott beléjük, ahol vannak (egyéb jókívánságaim nem tűrnek képernyőt)
  • Ironman2
    #40284
    Az egyik online bolt okt31-re irta ki a Sims3 Into the future kiegészítőt! Ezekből még semmi se hivatalos,de mivel már sok online boltban megjelent ugyanezen a néven,igy már kész tényként kezelhető hogy az ősszel megjelenő kieg neve az Into the future lesz!

    http://sims.mixei.ru/the-sims-3-into-the-future/predvaritelnaya-data-vyxoda-the-sims-3-v-budushhee-into-the-future.html
  • Ironman2
    #40283
    Egyetemmel nem volt gond!
  • Svenson
    #40282
    Olyan jó volt az a patch? Akkor azt se érdemes felrakni.
    Az egyetemes milyen? Azzal lehet játszani, vagy hagyjam a csudába?
  • Gólya #40281
    múltkori kiakadásom után én is betöltöttem a kettest, de olyan fura volt már az egész...
    hiába...tökéletesen igaz itt is, hogy "soha ne nézz hátra"...
  • Gólya #40280
    ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez még mindig az 1.55-ös patchnek köszönhető...legutolsó kieg. nincs fent

    szóval...na ide mindenki azt gondol, amit akar
  • Ironman2
    #40279
    3-szor is kidobott egymás után az asztalra,mire kiderült hogy a mentés valamiért meghibásodott,visszatöltöttem egy előzőt,és akkor már jó volt! Dehogy a simem teleportálgat össevissza egy helyszinen,kihagy mozdulatokat,a vizből resetsimmel lehet csak kiszedni,az errortrap percenként blokkolja a hibás simeket,állatokat,autókat,azért ennyire nem kéne! Isla Paradiso a hibás,vagy az új patch nemtudom,de most nem akarok vele szenvedni,játszani szeretnék!
  • Ironman2
    #40278
    Én tegnap kiakadtam végleg az egészre,most pihentetem,áttértem a Sims2-re,majd ha nem lesz ennyire bugos,meg akadozós,akkor folytatom! Dobok majd be képeket a Sims2 topikba!
  • Gólya #40277
    nem röhög...

    teljes szabadsága van a simemnek, de azt már megfigyeltem, ha "elengedem", képes az utolsó utáni percben wc-re menni - mit menni? sovány koca-vágtában ügetni...

    arról nem beszélve, hogy fogalmam nincs milyen óhajai lennének, mi van lezárva, stb.


    ja....mondtam már, hogy imádom az ea-t?

  • Ironman2
    #40276
  • Gólya #40275
    azért amikor mindössze ennyit lehet tudni a simről, azt valahogy nem tartom teljesen rendjén valónak...


  • Ironman2
    #40274
    hogyisne!!
  • Gólya #40273
    melyikre gondoltál? a kutyusra?
  • Joschka
    #40272
    Na, lehet ám a sim telkén is napozni a zöld pázsiton. Igaz, ez most az Álmok szigetén van, mert visszaépítem Gyurinak a trópusi házát oda, mivel a telepítés ellenére sem hajlandó az elmentett ház megjelenni a telkeknél.

  • Coolfire
    #40271
  • Ironman2
    #40270
    Jó kapcsolatot kell ápolni a főnökkel,főleg emiatt a gyönyörüség miatt is.D




    Szép rezidenciája van az Alto családnak!
  • Joschka
    #40269
    Egy Üzleti diploma megszerzése is hasznos lehet esetleg a vendéglátózásodnál.
  • Ironman2
    #40268
    Na beálltam mégis melózni az üzleti ágazatban.Kiváncsi leszek rá milyen előnyök származnak majd belőle a szállodavezetésnél! Jó lenne tudni milyen képességek/jártasságok passzolnak az üzleti élethez! (azért a nyerőgépezést sem hagyom abba!)
  • Ironman2
    #40267
    Trailerben volt,de én még nem láttam egyet se.DD
  • Svenson
    #40266
    ezek szerint van szúnyog?
  • kem001
    #40265
    Meg szúnyogriasztó.. Amúgy kellene pár sátor, azon gondolkodtam..DD
  • Ironman2
    #40264
    medence is megjelent a listában! 53-ért klórozzák! DD
  • Ironman2
    #40263
    nálam is jött egy-kettő búvárruhában!
  • kem001
    #40262
    Ha meleg van, odahaza is használják.. Meg most néztem, tengerben a merülőhelyeknél úszkálnak a sim-ek a tengerben.
  • Ironman2
    #40261
    na! zombikisasszony visszatért ugyanazon a helyen,és ugyanúgy szemüvegben.Jó idomai vannak amúgy

  • Ironman2
    #40260
    de jó!! medencém amúgy már van,csak nincs hozzá semmi se! örülök hogy azt használják a simek,nekem is beleugrott egyből kettő! bezzeg odahaza sose használták! úgy tünik átirtak valami rutint a játékban hogy megszeressék a medencét a simek