11
Stagg x300 GBK
  • Hammerke
    #11
    Csács
    Szeretnék venni egy Stagg BC 300-as basszert.Lécci írjátok le a véleményeteket róla, vagy csak a Stagg basszerokról! thx
  • Match
    #10
    A johnsonok jó gitárok az árukért...
    A hohnert nagyon nem szeretem..egy régi bandámba volt egy gitáros akinek ilyen 100 ezres hohnere volt, de sztem még az is szar volt..
    Az epiphone kezdő gitárnak felejtős..az alsó szériáik sztem nem érik meg az árukat (olcsóbban is lehet jobbat kapni), viszont a felső szériák (de az már jóval 100 felett van) kimondottan kellemesek.

    A staggal az volt a bajom, hogy
    1. kurva kényelmetlen volt
    2. ahogy tartottam, úgy éreztem egy erősebb pengetésnél szétesik
    3. hangot adott ki, de az gitárhangra még távolról sem hasonlított.

    De mondom, nem akarom fikázni a gitárod.
    Lehet a stagg is olyan hogy 1-1 darab ugyan abból a szériából tök jó gitár, a maradék ezer meg tüzifa.
    Lehet pont jót fogtál ki...sok ilyen márka/gitár van.
  • ddomi87
    #9
    mijen gitárokra gondolsz?johnson?hohner?epiphone?
    ezek közül amikor én vettem a gityóm egyik se volt jobb a staggnél:(
    pedig az epiphoneban bíztam...majdnem oat vettem de sajna csalódtam....
    a stagg márkát nem ismertem annyira, de ott kipróbáltam egy pár nálam jobban hozzáértő sráccal és ő lett a nyertes...
    te mijen hibákat véltél felfedezni a stagg gityóban amit kipróbáltál?
  • Match
    #8
    az a gond vele hogy ugyan ilyen árkategóriába sokkal minőségibb gitárokat is lehet kapni.
    Nem akarom leszólni a gitárod, mert 1 nem illik, 2 nem eshet jól.

    Tul képp egy típusról ítélem meg a márkát, mert emlékezeteim szerint csak 1-et próbáltam...
    De az maradandó élmény volt az tuti :)
  • ddomi87
    #7
    nemtom mért ugatjátok le a stagg-t?
    nekem egy éve van ien gitárom és teljes értékű....nagyon szeretem...semmi probléma nics vele...nem egy gibsonok,persze...de nem mindenk engedheti meg magának h drága gitárt vegyen, ien árfekvésbe pedig sztn nagyon jót nyujt...
    sztm nyugottan vegyél ien gitárt...nekem bejött:jók a potijai...és szépen sokáig kiszólnak a hangok...
  • Beast Machine
    #6
    Vegyél B.C.Rich Warlockot, Metal Mastert, nekem is az van, csekély 70 ezer pénzért kapsz gitárt, erősítőt, tokot, kábelt.
  • Match
    #5
    #4-ben a megoldás, ezt sztem zárni fogják, és ne vegyél stagg-ot, amikor annyi pénzből gitárt is vehetsz.
  • asysoft
    #4
    Én nem értek a gitárokhoz, de mikor öcsém akart venni egy Stagg i300at, nagyon gyorsan lebeszélték róla, a márkáról nem túl jó véleménnyel vannak az hozzáértők... Egyébként én meg a gitározás témát ajánlom.
  • Slayerboy
    #3
    Itt vannak az okos emberek, ők tuti tudnak segíteni.
  • kormend
    #2
    1 Stagg x300GBK-t
  • kormend
    #1
    Szevasztok 1 ilyen gitárt szeretnék venni.A véleményetekre lennék kíváncsi.Csaó!