20
segitséget kérnék ezen cimek kereséséhez
  • mohamed
    #20
    Eladó egy München és környékére 2009 - ben kiadott könyvecske, amiben több mint 600 nyilvános lomolós hely van a bolhapiactól a használtbútor - műszaki, irodai lerakókon keresztül a galériáig. Pontos címmel - telefonszámmal. Igencsak megkönnyíti az ember dolgát, lényegesen nagyobb hatékonysággal lehet használtcikkeket megszerezni.


    Cserébe érdekel: androidos tablet, androidos telefon, gázpisztoly, gumilövedékes fegyver, MTB, robogó stb. Ajánlatokat várok.
  • hapagliod
    #19
    Jellemző, le sem tagadhatnánk hogy magyarok vagyunk. Ezek csak nyamvat piacok, a magyar már csak ilyen lesz. Hajrá magyarok
  • sumi
    #18
    Üdv.

    Ha vki tud bolhapiacos cimet esetleg betehetné ide...
  • sumi
    #17
    KÖSZÖNÖM!!!!1ET ÉRTEK!!!
  • fifi
    #16
    így van...
    hiába,nem vagyunk még igazán Európa... és még egy ideig nem is leszünk... :(
  • Falconer
    #15
    Vannak olyan emberek, hogy ra sem neznek arra ami ki van dobva, az mar szemet. Szerintem ha talalna egy tizezrest a foldon a kuka mellett azert sem hajolna le, mert biztos csak vmi hulyegyerek nyomtatta.
    Teny, hogy tolunk nyugatabbra olyan szajrekat dobnak ki rendszeresen ami meg 100% hasznalhato es esztetikai hiba cimen magyar uzletekben meg mindig szep aron adjak.
  • fifi
    #14
    ugyanmár, ne sarkíts ennyire.
    Nekem volt egy LG TV-m amit azért dobtak ki, mert ráömlött vmi gané, ráadásul olyan részére, hogy az pont a fal felé nézett. Ezt úgy szedtem fel Lüneburgban a kuka mellől... Máig jó a mostani gazdájánál...

    Semmi köze nincs ennek a szemétbálákhoz.
  • nyamiag #13
    :)))))
  • mohamed
    #12
    szerintem senki nemfogja a tuti cimeit átadni.Konkurrens leszel. Pár tipp: beszélj németül, nézd az osztrák "bazár" ujságot, kocsival szánj rá pár napot és járd be a környéket ahova menni szeretnél, kinti emberekkel beszélj,ök hova viszik a felesleges holmijukat, egy tipp: szombatonként a Bécsi repülötér mellett a (Schwechat) településen van bolhapiac reggel 6 tól.
  • antijuve
    #11
    persze,nyugodtan oltsad csak nyugodtan,miértisne?
  • OrioN the S
    #10
  • sumi
    #9
    én nem szemetet szeretnék....olyat meg pláne nem..
  • Vlala #8
    Ez érdekes, itt hőbörög a fél ország azon, hogy Németországból idehozzák a szemetet, erre kiderül, hogy megyünk mi azért magunktól is.
  • sumi
    #7
    az nem baj ha esztétikai hibásak...köszi
  • sumi
    #6
    gondoltam megpróbálom....sose lehet tudni...kanizsa azért messze van ,,találomra kiugrani..nem?
  • LeePí17
    #5
    németország..utcasarkok..

    nekünk pl TV, 2 rádió,2 porszívó, görkori onnan van..
    ismerősünk anno 2-3éve így járt haza.a házba lévő ingóságok No-ból való..
    kisebb nagyobb esztétikai hibásak..
  • SHADOWEYES7
    #4
    gondolod ,hogy itt a tizenéves gyeekek akik többségben vannak kijárnak lomtalanitani???
  • sumi
    #3
    köszi...gondoltam,hogy ez lesz....
  • SHADOWEYES7
    #2
    kimész Bécsbe és már monnyák is!!
  • sumi
    #1
    Üdv.

    Keresnék osztrák lomtalanitási depók,telepek cimeit....Köszi