18
  • Metadrone
    #18
    ÉS honnan tudok plussz karaktert leszedni?
  • humaninsect
    #17
    aki pc-n mortalozni akar annak egy snes emulátor a legegyszerűbb mód.
  • Moyko
    #16
    winmugen Próba
  • St0RmTr00pEr
    #15
    Akkor mond már meg légyszi hogy birok letölteni XP alatt is MÜKÖDÖKÉPES MUGEN-t. Köszi :)
  • Moyko
    #14
    Kicsit megvagyok lepve... Kb 5 éve lehet játszani MK És SF (meg KOFm meg TEKKEN meg minden más ) karakterekkel egymás ellen M.U.G.E.N -en (ami csak PCre, van ez a bosszúnk a konzolosoknak) (a flash is elég régi)
    Aki nem hissz nekem (van egy saját 800 karakteres gyüjteményem) - itt egy kis Izelitő : tessék csak nyálazni ;) >>> M.U.G.E.N
  • NiGhTM4R3
    #13
    Hát ez valami eszméletlen jó!
    Nekem egyik sem a kedvencem, bár Ryu-nak drukkoltam a "kamehame"-s technikái miatt:)
  • Wittgen
    #12
    Én az öreg Sub-Zerot preferáltam mindig
  • cateran
    #11
    Teljes videó

    Stormtrooper: Ha a küzdelem alatti zenére gondolsz,akkor azt hiszem a Pompeii az E. s. Posthumustól
  • psishock
    #10
    schrank:
    1, 2, 3, Ultimate, 4? hmmm :) ??
    HJPOWER:
    érdemes a "Street Fighter Zero 2 Alpha"-t kiprobálni, a régebbi verziók kicsit vacakok grafikailag. Szerintem a verekedős kategóriából az "XMen: Childrens of Atom" volt a legszórakoztatóbb, de a Mortal Kombat, Street Fighter, Virtua Fighter, Tekken (nagyon nagyot ütött régebben a 3Ds megjelenésével :) szériákat is nagyon kedveltem.
  • St0RmTr00pEr
    #9
    Mi az a zene ami alatta megy?
  • schrank
    #8
    ezt a hsz-t mi meg sem hallottuk mortált pc-n szentségtörés vagy sega vagy semmi azért itt jól látszott a mortal forradalmian új volt a verekedős játékok közt
  • HJPOWER
    #7
    Street Fighter az nekem kimaradt, de a Mortal minden pc-re megjelet részét végigjátszottam, többnyire Scorpions -al... onnantól keményedik be, mikor kezdenek elhajolgatni az ütések, rúgások elől :D Szép munka! Amúgy miért nem eőltetik már meg magukat a fejlesztők és csinálnak valami rendes verekedős játékot pc-re? Portolás is jó lenne :D Csak lenne már valami.
  • bugger
    #6
    Vége nagyon szar. De addig jó.
  • Librarian
    #5
    Bakker, ez annyira iszonyatosan kúrvajó!!!! Most néztem meg harmadszor! Ki az, aki csak egyszer nézte meg??? :D Egyébként a vége szar... :DDDD
  • gyuri12
    #4
    no ezt egy kicsit elhamarkodtam:) az utolsó 30 mp-ben írtam meg a hsz-t,és hát...
  • gyuri12
    #3
    király:) a vége nagyon állat:)szerencse hogy Scorpion nyert,mert ő a kedvencem:)
  • humaninsect
    #2
    yep
  • kuci06
    #1
    ezt már rég láttam, de nagyon jól meg lett csinálva