15
Profi 2. Világháborús fps mobilon.
  • zola2000
    #15
    Váó, holnap fel is mondok a munkahelyemen XD
    válasz erre: 14
  • zola2000
    #13
    Talán majd az új ngage szabvány...
  • kuci06
    #12
    rengeteg játékkal lehet bluetoothon keresztül multizni ;)
    és a bt ahhoz bőven elég
  • Prince of Máté
    #11
    már a 3G-nél tartunk :)
  • zola2000
    #10
    Ja bár a gprs sebességével multizni nem túl jó. Volt szerencsém látni az ngage arénát. Nagyon lagzott.
  • kuci06
    #9
    úgy is végigvittem már
    multiplayer mód kéne bele
  • zola2000
    #8
    Játsz veterán módban. Úgy a jó nehéz.
  • kuci06
    #7
    szerintem q jó game, az egyik legszebb játék, csak nagyon rövid :(
    kész, topic klóz :D
    nem kell minden tellás játéknak külön topicot nyitni, elég lett volna egy "új symbian játékok" totyik is ,aztán abba minden ilyesmi mehetett volna...
  • Dragooon #6
    legalább egy kis igényességet belevihettél volna a topic címébe :C
  • zola2000
    #5
    Egyébként ez a játék kinek hogy tetszik?
  • zola2000
    #4
    De szerintem ezzel az összevisszasággal el van cseszve a mobil mint játékgép (meg végülis nem is az csak az is)
  • zola2000
    #3
    Nézd meg a konzokosok fórumát. Ott is van mondjuk nintendo ds játékok téma, de a legjobb játékoknak is külön témájúk van. Meg ez nem java hanem symbian meg ez tényleg profi lett.
  • cleric
    #2
    Meg se számolom, hogy csak az első lapon hány topik foglalkozik Java játékokkal, valamelyikbe nem fért volna bele?
  • zola2000
    #1
    Letöltöttem a gameloft 3d játékát nokia6600ra, alig egy megás volt, gondoltam ennek a minősége sem vetekedhet az ngage játékaimal, amivel szintén 6600on játszom, de nagyot tévedtem. Meglepően jó grafika, látványos, használhatóan irányítható, csak kicsit könnyűnek tűnt, de másodszor veterán módban már igazi kihívás volt, mindenkinek akinek symbian vagy java3d telefonja van csak ajánlani tudom. Addig jó amíg nem jön a nintendo ds "BIA".