11
  • gordon 24
    #11
    A Budapest Rock N Roll szinte legnevesebb képvéselőének a Superbuttnak egy videoklipje.. (ha érdekel valakit:D) :Szájon át
  • gordon 24
    #10
    tek
  • gordon 24
    #9
    Holnap Superbutt a Süss fel napban..
    Mivel holnap végleg bezár a Süsü remélem sokan leszünk...
  • gordon 24
    #8
    Jól pörög a topik DDD.. Koncerten mintha többen lennénk!
  • gordon 24
    #7
    Hát van némi igazság benne. De majd iderül.. Mindenestre a Superbutt egy isten zenekar.. És a Subscribe is.. A Blind Myselfről ne is beszélve... Na és az Insane... Jajjjjjj.. Mikkor lesz már koncertt??

    Igaz Insane most vot és ku...a jó vott.
  • Kmarha
    #6
    végül is.. Auróra, Sunscreen még a mai napig is köszönnek, néha hamarabb mint én, szóval ki tudja. :) De a lényeg akkor is az, hogy nekik mi a fogyasztók vagyunk. Emberibbek mint a tucatbandáknak, kik le se szarnak minket, de azért nekik is megvan minden városban a rajongóik akikkel szívesen elbeszélgetnek velük egy-egy sör mellett. De több semmiképpen. :) Nem is baj ez :)
  • gordon 24
    #5
    Ez nem igy van.. Hidd el emlékezni fog rád.. Nekem is szinte mind bratyi. A Subscribeból Csongor Bálintot énekest és a Mike-t a gitárost is ismerem.. Mind ezt ugy hogy egy koncert utánni beszélgetésból lett. Szóval szerintem ha legközelebb mennek nyugottan köszönj neki.. Megismer az tutti!!
  • Kmarha
    #4
    most voltak itt, pár társzenekarral Székesfehérváron. Ami a legjobban tetszett, hogy az összes zenész ott bratyizott az emberekkel. Söröztünk, beszélgettünk, csocsóztunk. Ez a hozzáállás tetszik. A végén a Superbutt Vörösével majdnem barátokként váltunk el. Nincsenek illuzioim, a mai napon már nem is emlékszik egyikünkre sem, de tetszik, ahogy közös hangot probálnak teremteni azokkal, akik miattuk jöttek el.

    Még a színpadra felugrálokat is egész jól türték a fiúk, sőt még volt olyan akit ők hivtak fel mert tetszett nekik a jellmezük :)
  • SeLFisCH
    #3
    subscribe-t imádom

    highfly , roll n rock , feedback
  • gordon 24
    #2
    Ja és még annyit hogy szinte mindenkitől tudtok az oldalról zenét leszedni.. Ez minden eggyüttesnél két szám ami csak bemutatkozás..
  • gordon 24
    #1
    Sziasztok!!!

    Nyitottam egy totyikot... A Budapest Rock N Roll Tagjainak!!!

    Ezekbe beletartozik: Subscribe, Superbutt, Blind Myself, és még sokan mások!!!

    Ha kedvelitek ezeket a zenekarokat gyertek ide!!! És irjatok.. (igaz a címet elirtam DDDD)

    A honlap:BPRNR