52
vezetékkel és vezeték nélkül
  • bajgunar
    #52
    Az faja.
    Én nézegettem ezt is, a sima T110BT-t is. Hangzásra sem hallottam akkora különbséget a kettő közt, hogy anyival jobb lenne a Reflect Mini. Csak az ára horror. Nem ér még 5k-et se. (igaz ez se... de annyit kiadni érte? ) Szóval így le is tettem arról. Így ezt sikeresen szereztem egyet 6500-ért, bontatlan, garisat! De ezzel ilyen problémám nincs... Nemhogy fejfordulás. De még 2 falon keresztül is simán megy. A másik +, hogy ezen mindkét oldalon van "súly". Vezérlő meg az akksi. Így ~ balansz -ban van a nyakamban, nem húzza le magát egyik oldalra. Sztem gariztasd le, hogy el -elveszti a bt jelet. Hátha...
  • Fenrir
    #51
    Vettem egy JBL Reflect Mini BT Headset-et a telómhoz. Minden része működik, jó a hangminőség, jó a hangerő, viszont van egy bosszantó hibája:

    Ha a telefon a jobb nadrágzsebemben van (jobbkezes vagyok) és balra fordítom a fejem a headset teljesen elnémul, mintha a BT jelet elveszítené, ha visszafordulok minden jó. Ha kicsit mozgatom a headset vezérlőjét a bal fülemnél akkor néha teljesen tudom forgatni a fejem. Jobbra forgatásnál nincs gond.

    Mi lehet a probléma? Elvileg vagy 10 métert gond nélkül kéne vinnie. Leárnyékolom a testemmel?
  • bécike70
    #50
    Eladó egy UJ Sony Ericsson Hi-Fi Wireliess Headset wirth FM radio /Bluetooth/ dobozban.Nem volt használva iár:14.000Ft vagy el cserélem horgász felszerelésre. Érd:06 70 9493958/ Miskolc/
  • DJ Boss
    #49
    Helló!
    Tudnátok ajánlani olyan headsetet, ami működik Sony-Ericsson telefonnal (Xperia X8, 3,5mm-es jack csatlakozós), és a mikrofon résznél széthúzható róla a füles rész (szintén 3,5mm-es jack)?
    Mert amit gyárilag adnak a készülékhez, azon nem látom, h. szét lehetne húzni (és nem is szeretném használni:)), viszont én szeretném egy korábbi headset felső füles részét használni ehhez a készülékhez is.
    Kellene valami headset "alsó rész", ami ilyen.
    http://image1.dhgate.com/upload/200910/27/402880840bf5b3c8010bffc5258950c8/productimg1255094055192.jpg
    Csak nem az old-school SE csatlakozós, hanem kis-jack.

    Nem vágom a típusokat, és nemtom, hol túrjam át a headseteket, h találjak...

    Köszi szépen!
  • Mike
    #48
    az aktív zajcsökkentésről mi a véleményetek?
  • Mike
    #47
    nem kell offolgatni sem
  • zoolee
    #46
    Mivel nem használta a válaszgombot, és nem is olvastam amit az előttem író írt, ezért gondoltam nekem ment, de majd máskor tanulja meg használni a válasz gombot..-.-
  • BlackWolf
    #45
    nemis neked irta te agyilag visszamaradott
  • Mike
    #44
    akkor sem kell kiabálni
  • zoolee
    #43
    ELKÉNE OLVASNI AMIT íROK!!!!
    ENNYI, NEM HÜLYESÉGEKET KÉNE LINKELGETNI.
    AMIKOR KÜLÖN LEíROM, HOGY NOKIA N GAGE!!!! HEADSET AKELL, AKKOR MINEK LINKEL OLYAN OLDALT, AHOL NINCS IS HOZZÁ??
  • Mike at home
    #42
    nem tudom miért kell ez a hangnem
  • zoolee
    #41
    B@szodalás!!!!PLZ!!Mielőtt hülyeséget írsz nézd meg mire lenne szükségem...
    De segítek...
    NEKEM 1 ILEN HEASDET KELL!!! NEM AKÁRMILYEN!!!! MIVEL N GAGE BA 1 DUGÓSSAL SZART SE ÉREK..-.- DE MOST MÁR 8...VISSZAKÉRTEM, ÉS MONDTA, HOGY MAJD SZEREZ 1 5510 EST 2-3 K ÉRT.
  • Darth Sith
    #40
    ezeket a füleseket néztétek már?
    http://www.sennheisercommunications.com/comm/icm_eng.nsf/root/products_mobile :)
  • zoolee
    #39
    HALI VALAKI!!!!!
    SÜRGŐSEN!
    Kéne 1 Nokia n gage stereo headset!!!
    PLZ! Valaki segítsen..Kéne havernak az enyim, mert ő nem talált, és én mondtam eladom neki, ha én találok másikat..
    Valaki pm be írjon ha tud segíteni!
    THX.
  • Mike at home
    #38
    pfff HPM 90 ára 35k :((((((((

  • CSOCSO
    #37
    ezt lessetek meg
  • Mike
    #36
    cikk
  • Rage47
    #35
    nem, csak most írtam :)

    mi az újabb verzió neve?
  • Mike
    #34
    pont most vettél amikor itt az újabb verzió?
  • Rage47
    #33
    Megvettem a HPM-82-t K800i-hez. Nagyságrendekkel jobb, mint az alap fejhallgatója. Végre van mély... :) Kényelmesebb is, mivel nem kell mindig a telefonhoz nyúlni. Először fura volt, mivel nem volt még a fülemben ilyen stílusú headset:)
    Persze azért nem ér föl a tesóm Sennheiser fejhallgatójával:p
  • Rage47
    #32
    ez majd megoldja a headset-problémáinkat :DD
  • Mike
    #31
    énsem tudom mit vegyek, az a baj
    az biztos, hogy kipróbálatlanul nem szivesen adnék ki 20on ezret, mellékesen a zsinor nélkülieket mindig töltögetni kell, úgyhogy mostanában arra jutottam, hogy sima headset zsinór nélkül, mondjuk bicajozáshoz ideális lenne, ha nem potyogtatom el, zenehallgatáshoz meg zsinóros

    na de bt headsetből is van az SE-nek vagy 10 féle
  • Rage47
    #30
    még nem:)
  • Mike
    #29
    megvetted már?
  • Rage47
    #28
    nagy különbség van a SE HPM-82 és SE HPM-70 hangzása között, vagy csak annyi a különbözőség, hogy a 82-vel lehet léptetni stb. stb. ?
    azért kérdem, mert árban 2x annyi a 82, és ha a hangzásuk egyenlő, akkor az olcsóbbat választom...
  • Mike at home
    #27
    és ezen minden van? léptetés, hangerő?
  • Dodo55
    #26
    Nekem a Nokia 3230-amhoz adtak egy vezetékes stereo-t.
    De nem használom.
  • spy803
    #25

    Nem kényelmetlen, épp ellenkezőleg. Nekem ebből fekete van, a K750ihez jobban is illik.
  • Amse
    #24
    nah megvan az LG is... (HBS-110)
  • Mike
    #23
    nem kényelmetlen az a távirányító kocka?
  • spy803
    #22
    nekem SE HPM-70 em van. Egyszerűen tökéletes, minden zajt kiszür a háttérből, ezért utcán csak óvatosan vele :)
  • Mike
    #21
    két versenyzőm van:


    SE HPM-82
    ez ugye madzagos de csak 12k

    a máik meg a HBH-DS970 ez meg 26k

    bár most már azt is tudom, hogy bluetoothos sz.headszetet mások is gyártanak, szal körbe fogok nézni

    nekem leginkább zenehallgatáshoz kell majd, tehát fontos, a számléptetés, hangerő állítás, jó hangzás
  • Amse
    #20
    jah hát az sux...
  • Mike
    #19
    aha, csak egy baja van hogy 26k
  • Mike
    #18
    köszi Pheel
  • Amse
    #17
    szóval erről a SE-ről jókat hallottam és hallgattam is már ennek a vezetékes verziójával zenéz és tetszett, mert nagyon jól szigeteli a kinti zajokat ezért nem is kell hangosan hallgatni és így nem fogsz megsüketülni idő előtt
  • Amse
    #16
    plz inkább a másikat zárd be :)
    nem akarlak felülbírálni, de a másikban 0 info van és ebbe még betévedhetnek emberek, ha érdekli őket.
  • Pheel
    #15
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1100022611
  • Amse
    #14
    engem csak az zavar benne, hogy ha bringázom akkor táskába szívesen raknám a tel-t, de akkor össze vagyok kötve a táskával. ha zsebben van a tel akkor az sem zavar...
  • Amse
    #13
    szal nekem ezek jönnek be:
    nokia
    sonyericcson
    az lg-s verziót nem találtam most meg...