10
Minden ami SnagIt!
  • PunkZoli
    #10
    meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet automatice lementetni vele egy bizonyos mappába a képeket amiket hotkeyel mentek?
    azaz megynyomom a gombot és már a mappában van a cucc?!
  • Benc16
    #9
    thx.
  • Doomista
    #8
    de lehet camtasia studioval is felvenni bármit a gépen,ugyanugy asztalt,honlapokat,stb-t.Játékfelvevésre nem alkalmas.

    Fraps-játékhoz valo.
    Snagit,camtasia studio- meg maga az egész gépre.
    Vagy fogod a fényképezögépet és ha tud videofelvételezni,aval tolod xDDD
  • Doomista
    #7
    Elmondom:
    Snagit programba belépsz.
    Középütt van egy nagy hely,tele mindenféle nagyob ikonokkal,alatta szövegrész.
    Kék vastag betüvel kivan irva hogy Profiles.
    Az TÁJÉKÁN alatt valahol keresd meg azt a szót hogy "Record Screen video".
    Válaszd ki,aztán jobb oldalt alul tájékán van egy piros gömb.Arra katt.Előjön,hogy mit akarsz kijelölni,szépen megfogod az egered,katt rá a bal egérgombra,és onnantol addig elne engedd a bal egér gombot,mig benem állitotad a szélességet magasságot.Kijön egy kis ablak,ottvan hogy start,katt rá és menni fog,azt veszi fel amelyik mezőt megcsintad.Enjoy.
    Ha elsőre nem megy,ne ugass itt,hanem keresd addig mig megnem találkod,mert ennél jobban énsem tudom már elmondani,max adok egy képet arrol amelyiket nem találod.De ez ne forduljon elő.
  • Benc16
    #6
    de azzal csak játékon belül lehet. :/
  • neevous
    #5
    Fraps
  • Benc16
    #4
    Eltudnád mondani hogy hogyan? :)
  • Doomista
    #3
    ilyet nem lehet vele.és nemcsak ugyenvezett "fotokészitő",hanem videót is lementi,pl animált képek,bannerek,amik mozgonak,bár nem a legjobb minöségbe.
  • Benc16
    #2
    Help! :)
  • Benc16
    #1
    Hellosztok!

    Kéne egy kis segítség abban, hogy a SnagIt tudom ilyen fotókészítő. És azzal, hogy lehet ilyen sorozat felvételt (azaz sok képet egymás után) készíteni?

    Előre is kösz mindent.


    Üdv, bb!