14
  • Loverman
    #14
    én csak a játékcikkek miatt megyek oda,és csakis azokat írok;)
  • winnie
    #13
    én ismerem a gk.hu-t, vigyázz azzal a lappal:) ők f*kázták le szegény miami vice-ot és adtak majdnem 90%-ot a táncoló talpakra.
  • Loverman
    #12
    az én cikkeimet megnézhetitek Gamekapocs.hu-n, és össze lehet hasonlítani:)
  • winnie
    #11
    vagy... csak neked nem tetszett.
  • djukel
    #10
    Nem meglepő, mivel A valami Amerika is szar volt.
  • winnie
    #9
    nyilván ez a hírek rovatban csak a tényről szól - a kritikák közt még nem látni lora-véleményt.
  • TorrenteXY
    #8
    Nekem tipikusan olyan a promója hogy én-ezt-nem-akarom-megnézni-még-ingyen-sem. És ez elég gáz szerintem, bár lehangoló promót nem oly nehéz összerakni. Egyébként aki szerint ez értékelhető írás nézzen meg egy teljesen random blogot. Biztos vagyok benne értelmesebb cikket talál mint ez.
  • winnie
    #7
    nem rossz film szerintem sem, csak a tipikus mozibajárónka nehéz eladni. pedig tényleg orrba-szájba ment az előezets.
  • Cat #6
    pedig jó film a lora, érdemes megnézni, mindenkinek csak ajánlani tudom. Jó poénok, sok humor, jó zene, remek sztori.
  • airwalker
    #5
    SZV valószínűleg egy gimis srác, aki aprópénzért, vagy akár ingyen osztja az észt.
    Aki kicsit is odafigyel arra, hogy mit és hogyan ír, kb 15 perc alatt összehoz egy jobb írást ebből az anyagból. Szerintem.
  • lokko
    #4
    a Magyar Vándor elég nagy szégyen volt ...
  • Matyóhímzés
    #3
    Szerintem akkor ne látogasátok az oldalt, ha nem tetszik.
    Másrészt megnéztem a filmet..moziban, nekem tetszett, lehet ha itthon nézem, akkor szar lett volna, de moziban átjött valami a filmből. Sóval szerintem nincs vele semmi baj.
  • winnie
    #2
    az sg, szerintem örülne, ha blikkszinten tudna értékesíteni. - de hogy ON is legyen, várható volt, de ki tudja. talán ez is beindul, mint a konyec.
  • Loverman
    #1
    inkább csak Sz. V. cikkei csalódást keltőek.. legközelebb veszek egy Blikk-et és ugyanazt kapom mint az sg-n...