9
Szal..
  • Sephi
    #9
    Jovan vaze , viszont a csupasz pisztolyba nincsenek izlestelen poenok mint ezekben. Ki rohog egy olyan poenon amikor felalt nemiszervre ratamad a macska? Ezt ugy hanyszor lattuk mar?

    Ennyire igenytelen lett a mostani generacio?
  • baca01
    #8
    elvileg én is ebbe a célközönségbe tartoznék a magam 18évével mégis kihagyom az életemből az ilyesfajta csajozós film és társait mert olyan szinten prmitív poénok vannak benne hogy az már tényleg kiábrándító és sosem tudtam felfogni hogy vannak olyan emberek akiknek ez tettszik!
  • akyyy
    #7
    hát de jobb mint az üvegtigris:D

    a filmek kiparodizálásán van amúgy a hangsúly.

    ez már régen is divat volt(csupasz pisztoly, stb).

    csak ugye uj generáció, új igény, és ez van.
  • Sephi
    #6
    De ezek a filmek tipikus alap gyenge gusztustalan poenokkal van tele. En nem hiszem el hogy valaki hogyan kepes ilyeneken rohogni.
  • sweech
    #5
    "4 eddig a legjobb"

    na ne már -.-
  • Mincsi
    #4
    loool!!!!4
  • akyyy
    #3
    1 az nem volt rossz, 2 az valami borzalmas, 3 az király, 4 eddig a legjobb, data movie elég rossz volt, de inkább azért mert figyeld a magyar cimét, epic movie-t nem láttam még, csak a traileért, régebben, de várom hogy elérhető legyen magyarul és jeah! ( bár elég sok helyen lesújtó véleménnyel vannak róla de nem is lehet minden TÖKÉLETES )
  • Garfield
    #2
    Hajrá!
  • Sephi
    #1
    Hali!

    Jason Friedberg? Hogy kicsoda o? Nos emlekezzetek vissza. Scary Movie. Milyen jo is volt. Aztan jott a kettes...ami mar talan picit eroltetett...aztan a harmas ami mar egyszeruen tulzas volt...majd jott a Date Movie ami ovon aluli utes...aztan a Scary Movie 4 ami a szanalom skalat magasan utotte. Es most? Epic Movie. Ennel szanalmasabb , izlestelen es borzalmas dolgot nem lattam meg eletemben.

    Szal Jason Friedberg egy ujjab arc Uwe Boll mellet akit nagyon szeretek!