14
  • vajo
    #14
    mármint ez a remake féleség ?
  • vajo
    #13
    mikor lesz kész??
  • DjDano
    #12
    te mekkora marha vagy... Deodato abszolut nem tehetségtelen és nagyon jó film az eredeti cannibal holocaust. Ha ő rendezi akkor legalább nem fogunk úgy járni mint a Terminator 3-mal.... ami az első kettő részhez csak a nevében hasonlít
  • schrank
    #11
    azért a kígyóvéres-iszapos-műfaszos jeleneteket ma már seggbe is eljátsza bármelyik "pandóra" az más tészta hogy nem lesz látható a moziban
  • pitiless
    #10
    Azt hittem, hogy ez is 1 hollywood remake lesz, de mindenki megnyugodhat: Deodato rendezi ezt is. tehát kapjuk a leg elbaszottabb színészeket, c64es prünytyögést főcímzenének, szőrős olasz muffokat, állatkinzást, belezést (remélem nem cgi me azt nem szeretem) s a végére a vaskos mondanivalót. Na ez földobta a napom!
  • sajoati
    #9
    nah szoval ez a lenyeg, hogy a 'normalis' emberek valojaban ugyanolyan primitivek, mint a bennszulottek (kannibalok) csak egy fokkal gonoszabbak...

    meg ha a kinyirt allatokat meg is kajaljak kesobb, akkor sem az van, mint a hu-de-komoly amerikai/eu/azsiai horror filmeknel, hogy "ez csak fiiilm".. vagyis -> nem nezem meg meg1x :)
  • sajoati
    #8
    mondjuk a ch-ban volt par dolog, ami nem vizsual effektkent lett legyartva, pl. az allatokat valoban megoltek benne, ez ugye ma mar elkepzelhetetlen, akar mennyire is pirositjak cg-vel a muvert. :)

    egyebkent en ugy olvastam, hogy birosagon kellett a rendezonek es a szineszeknek megjelenni, bizonyitando, hogy utobbiak tenyleg csak a filmen lettek legyilkolaszva, nem a halalos agyan vallott valaki valamit.



  • winnie
    #7
    az más. én is:) sazok azért igényesebbek. de hát sajnos nagyon ritka a kkészítő, aki bevállalja az NC-17-es korhatárt.

    tavalyról talán a sziklák szeme volt, ami legtovább el tudott menni. meg valahol a hostel, bár a vizuálban visszafogott volt.
  • adam first
    #6
    Az addig ok, de én a mozikban szeretnék durva filmeket látni.
  • winnie
    #5
    ó, ez nem a 20. század meg kommunizmus. cenzúra nincs. olyan van, hogy az alkotóknak, ha több pénzt akarnak, akkor ki kell vágniuk bizonyos jeleneteket.

    de ez csak a mozikra érvényes. videón a CH-nál ezerszer durvább filmek jönnek ki most is.

    (amerika sokal durvább filmeket csinál, mint egész európa együtt véve. de gore-ban még ázsia is kiscoportos.)
  • adam first
    #4
    Cenzúrázni fogják mint a mostanában megjelnő többi szart,ezek már nem ugyanazok a horrofilmek mint régen.Amerika akkor felejtsük el a durva,ötletes horrorfilmeket tudod a 18+ karika kivan rakva dehogy minek.
  • winnie
    #3
    már hogy ne überelhetnék? több pénzből jobb effekteket lehet csinálni
  • adam first
    #2
    Muhahaha én láttam az eredeti változatot és egyszerűen undoritó.Azt nem fogják überelni.
  • Ronny
    #1
    micsoda szar cím