16
E-mail ról SMS értesités
  • james007
    #16
    igen mar az is eleg volna hogyha megadhatnam ,hogy melyik email cimrol kuldjenek sms ertesitest...a freemailnal ez eleg jol megoldotak csak kicsit draga de meg mindig ez a legjobb a vipmail nal meg pont most alakitjak az ezt a reszt ....erdekes hogy regen pl mailbox beinditotta ezt a szolgaltatast mara pedig mar eltunt ezek szerint nincs ra igeny vagy nem eri meg..humm
  • Tattoo
    #15
    A vodafonnal nem érdemes foglalkozni mert NEM SZŰRIK A SPAMOT!!!!!!!!!!!
    Tegnapelőtt beszéltem ezügyben a nagytudású ügyfélszolgálattal ahol azt mondták hogy nem alkalmas rá a rendszerük. Azt hittem viccel! DE NEM! Halál komoly!
    Igy hát naponta törlök ki 15-20 szemetet. Amiről sms is jön hálistennek.
    Ráadásul még az email cím sincs ingyen.
  • precision
    #14
    állítsd be a weboldaladon ha vki ilyen visszahívást kér akkor küldjön egy mailt egy freemail -es fiókodra, ugyanis freemail.hu -nak van sms értesítési szolgáltatása ha jól tudom, persze nem ingyen
  • grizzly21
    #13
    szerintem mintha vodafone-nak lenne ilyen szolgáltatása, persze nem ingyen, de az biztos hogy időben megjön, hivd fel őket. Egyébként milyen honlap ez? Ha fontosat akarnak akkor felhivnak téged, ha nem sürgös,akkor meg ráér az email is.
  • james007
    #12
    Regen nekem is volt meg anno a westel nel de most a vodafonnal eleg korulmenyes ez a dolog .....

    Szurni meg azert szeretnem hogy tenyleg csak arrol az 1 cimrol jovo email rol kuldjon SMS-t

    Egyebkent meg ez az SMS bomba ma mar nem mukszik mert megszuntek az ingyenes sms-ek vagy le van korlatozva x db szamra
  • Daveee
    #11
    :D
  • kas123
    #10
    És erre még büszke is vagy?
  • vegicsek
    #9
    Nem tudom hogy működik ennek a tarifája, de ha darabaszámra kell pperkálni, akkor nem szivesen fizetek minden egyes spamért
  • CSOCSO
    #8
    egyszer nagyon beszopattam vkit igy...
    emailbombat kuldtem neki.. a telcsije meg csipogott nonstop:D:D:
  • Daveee
    #7
    ha üzlet emebr avgy megértem...
    de ha egy hétköznapi átlag ember, akkor feleslegesnek tartom
  • akyyy
    #6
    ha pannonos vagy, regizhetsz pannonmailt, és ott automatikusan értesít smsben, (régen ez volt, 1 email erejkéig használtam, de elég jó)
  • james007
    #5
    De mondjuk en szurni szeretnem ...tehat csak a weboldalamrol jovo email rol kernek SMS ertesitest evvel elkerulnem azt hogy az osszes SPAM rol kapjak ertesitest

    De sajnos ehez az kellene, hogy ez gyors legyen ....most tesztelem csak a vipmailt de az 1 oraja elkuldott email rol meg mindig nem jott semmi SMS :(
  • blackgamer
    #4
    vannak mobilok amik fogadnak emailt
  • james007
    #3
    Mert a weboldalamon tudnanak visszahivast kerni igy ha valaki kitolti a visszahivast ker menut akkor azt email ban elkuldi mondjuk a vipmailnak ami nekem SMS ben ertesitest kuld ..igy szinte 1-2 percen belul en mar visssza is tudom hivni az ugyfelet ....ha gep elott ulok ha nem
  • Daveee
    #2
    ennek mi értelme?
    én kb naponta nézem a mailjaimat....
  • james007
    #1
    Sziasztok tudnátok ajánlani olyan szolgaltatot ahol lehet kérni SMS értesitést.

    Eddig a VIPmail-t talaltam de eleg lassu