9
  • MrImy
    #9
    "Mindenki egyenlő!" volt a kommunizmus jelszava, de miért pont a Sztálinnak volt érdeke bevezetni a terrot, miért nem Iván vagy Natasa?
    Azért, mert a világ újrafelosztása nem térképen történik, hanem gazdaságilag, ez az újrafelosztás eredménye elsz egy super-elit amely bevezeti a globális diktatúrát, igaz csak egy évig lehet életképes.
    Persze lehet hogy én látom a sötét oldalát az ilyen dolgoknak egyedül...
  • Tetsuo
    #8
    Hát, jó az egységesítés meg minden (most már ugye nincs vissza), de talán nem a rendőrséggel kéne kezdeni..
  • AranyKéz
    #7
    Nem tudom honnan veszed ezt a terrort, miért lenne érdeke bárkinek is ?

    Ami pedig a parlamentet illeti, ha kellene választanom Gyurcsányék és az EP között... hát igen...
  • MrImy
    #6
    Tényleg kevés a veszély legalább nem honfitársunk veri szét a fejünket, hanem valamelyik tagországból ideszalajtott p.cs!
    Na igen mi van akkor ha az EP feloszlatja a NP-eket, akkor az europolnak jogában áll a törvényt betartatni és akkor vége mindennek, nemigaz? Ill. valami elkezdődik egy EU méretű terror.
  • AranyKéz
    #5
    Én nem sok veszélyt látok benne a leírás alapján, sőt, valszeg jobban is végezné a dolgát mint a nemzeti rendőrségek, hisz nagyobb figyelmet kapna.
  • Vang So
    #4
    A probléma egyértelmű, azzal hogy az Európai Bizottság irányít egy ilyen rendőrségek fölötti rendrőséget az jár együtt, hogy az ebben a bizottságban nagyobb súllyal jelenlévő tagok átnyúlhatnak a kicsik rendőrségének feje felett, akik nemzeti szinten nem tudnák védeni vagy ellenezni az érdekeiket (nem csupán közös európai érdek létezik), azaz kieshetnek a döntési láncból és elveszne a kontrolljuk egy olyan érzékeny területen, amely szoros szomszédságban van a hírszerzéssel is (adatbázisok lenyúlása és felhasználása).
  • rhonkhan
    #3
    ez olyan mint az INTERPOL, szóval valami hasonló lehet
  • Cactus
    #2
    Ez amolyan EU-s FBI?
  • AranyKéz
    #1
    Ééés ?