23
Magyarország kerékpárútjai
  • Web mester
    #23
    Ma tettem egy szép turát a haverokal, Ágfalvától-Mörbischig. Kb 46km oda vissza.
  • pajti
    #22
    Én meg Dunaújvárosban lakok és csak 1-2 helyen van bringaút az is olyan minőségű hogy hetente vihetem centíroztatni a kerekeket.:D
    Az üvegszilánkokról meg ne is beszéljek...
    Ez M.O.
  • Web mester
    #21
    Én Sopronban lakok és nemrég építetek egy elég hosszú kerékpárútat. Most megint folytatni akkarják hogy az egész városon át legyen. Ami kész van nagyon jó. Néhány helyen igaz osztot, de szintén a gyalogosoknak szintén a bicajosoknak van elég hely. És még bicikliútas pihenők is vannak az út mentén, sajnos a legtöbbet a rongálok a kezükbe vették.
  • HUmanEmber41st
    #20
    Elkezdtek még régen építeni Esztergom és Visegrád közé bicikliutat, de valahogy Egom után 6 km-re vége szakadt ...Pedig nagyon szép helyen , végig közvetlen a Duna parton van.
  • atomboy
    #19
    Az osztott jardanak hivjak, es Szegeden sem nepszeru. Ha ilyet tervet mernek elorukkolni, elutasitjuk.
  • marcio mela
    #18
    Az hiszem erről kár beszélni.Az nevezik fejlődésnek,hogy sárga csíkot húznak a járdára aztán egyik fele bicigliút a másig gyalogos?Amíg szintben nem különulnek el addig ez ámítás.
    Csak városban járok és közelebbi települések között.
  • Czdano
    #17
    ezt akartam irni :) tényleg jó érdemes körül bicozni a balatont néha erdőkbe is bemegy az ut :)
  • Web mester
    #16
    Vannak bicikliútas térképek.
  • Galy
    #15
    Budapesti bringautrak (pdf)
  • Saddalim #14
    tud valaki valamilyen netes vagy nyomtatott térképet a balatoni körútól és környékéről? neten csak egy böhöm spirálost találtam az túrán kicsit nehézkes. ismer valaki értelmesebbet?
  • Web mester
    #13
    Nagyon jó bringaútas oldal!
  • Szabi84
    #12
    A Balaton körül a legjobb!
  • blackgamer
    #11
    régebben volt valami ingyenes kiadvány helyi bicikliutakról
    esetleg ez még létezik?
  • Dragooon #10
    én tértem
    válasz erre | #2
  • Web mester
    #9
    Nah most már térjünk a témára.
  • Gerbill
    #8
    De én csak elgépeltem:P
  • Dragooon #7
    csesszétekmászét -.- [álszenteskedik]
  • whiskeyman
    #6
    "kerékpárutajai" <--- ez még nagyobb LOL
  • Gerbill
    #5
    javítás:
    kerékpárútjai
  • Gerbill
    #4
    Kerékpárutak és Magyarország kerékpárutajai, sokkal szeben hangzik és helyesebb:D Amúgy szerencsésnek érzem magam ebből a szempontból, az iskolátó a kertvárosig nagyjából végig van kerékpárút.
  • whiskeyman
    #3
    "kerékpárútai" <--- LOL
  • Dragooon #2
    javítsd ki rövid u-ra valahogy, amúgy jó lenne ha sok lenne itt a környéken ^^ szeretek biciklizni
  • Web mester
    #1
    Hello!
    Bár most nem biciklis szezon van, de ebbe a topicba lehet véleményeket,tapasztalatokat,képeket berakni.
    Jó csevegést!