20
Új Skoda Octavia
  • Pheel
    #20
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1142537521
  • DJ BP
    #19
    Nem is az hogy higgadt-e vagy sem, egyszerűen valakit zavar, ha gyenge az adott autó :). Téged akkor nem, oké
  • Readingman
    #18
    Higgadt vezetőknek, akik nem akarnak letolni mindenkit az útról, nekik tökéletesen megfelel.
    Ugyan amellett, hogy 1.4-es, nagyon jól gyorsul, jó a kormányzása (kis íven fordul), finom a váltója.
    Ami kevésbé jó benne, az a kihúzatáskori motorhang ami kicsit erősebb a hasonló kategóriás autókéhoz képest, valamint a fékerő nagysága (nem kell "beletaposni", mert meglepetés ér).
    Városi használatra, munkába-, iskolábajárásra több is mint elég.
    Nagyon ritkán használom hosszabb útra, habár jó a gyorsulása, megvan benne az előzéseknél szükséges erő/lendület.
    Inkább nem hajtom, mert nem akarom idő előtt leselejtezni.
  • DJ BP
    #17
    elég a teljesítmény? Biztos elég, ha nem hajtasz, de úgy értem nem érzed néha hátrányát, hogy csak 1,4-es? Mert elég nagy tömeget kell cipelnie
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    Amúgy én is próbáltam már, és az egyik autó ami kéne dízel motorral...(a 3 közül ami kéne:)
  • Readingman
    #15
    Egyenlőre meg vagyok vele elégedve (pl. fogyasztás, állapot, menettulajdonságok, stb. tekintetében), mert még nem volt időm eléggé megszokni.
    Majd később, "HA" kiderülnek esetleges hibák, hiányosságok, akkor leszek elgedetlen vele, de ez még messze van.
    Valószínűleg nem lesz olyan hosszú életű, mint pl. egy régi keletnémet autó, de igyekszem megkímélni.
  • Readingman
    #14
    Kb.5 hónapos a kocsi, 1.4-es, alapfelszereltség (kp. zár, manuális klíma, elektromos ablakemelők elől, CD-s rádió).
  • Harly18
    #13
    Hát.... Hát van ilyen.....
  • akyyy
    #12
    muszáj az pontos j!
  • desigo
    #11
    Külsőre elég jól néz ki.
    Mondjuk egy feketét el tudnék viselni.

    Mennyire vagy vele megelégedve? Mikor vetted mennyi idősen? Mekkora motorral? Milyen felszereltséggel?
  • Taranov
    #10
    Az 2007-ben már égő, tudod. Egyébként nagyon igazad van.
  • Slayerboy
    #9
    MuszáJ!!!!4ű :P
  • Harly18
    #8
    Vannak egyesek, akik nagyon szeretnek kötöszködni, úgyhogy készülj fel rá :) (Akinek nem inge,......) A moderátorok meg úgyis eldöntik majd, s nem muszály másoknak okoskodni.....
  • Calver
    #7
    miért new? nem lehet kiírni azt magyarul hogy "új"?
  • Readingman
    #6
    Kösz a lelkesedést, és bocs a topikért, ha a moderátoroknak nem tetszik akkor úgyis törlik, hogy ne foglalja a helyet.
    Egyébként nem altípusnak nyitottam, hanem az összes új Skoda Octavia néven futó típusnak.
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Nem nyitunk külön a Fabia-nak, a 120L-nek, a 120GLS-nek, a 105-nek a rapidnak meg az összes faszom altípusnak egy kibaszott topikot????
  • Readingman
    #4
    Ilyenem van és gondoltam másoknak is segítek ennek a témának megnyitásával.
    Akármi megfelel, csak az új octaviaval legyen kapcsolatban.
  • desigo
    #3
    Ilyet szeretnél vagy esetleg ilyened van?
  • stream man
    #2
    info kép stb
  • Readingman
    #1

    Üdv mindenkinek!
    Az új Skoda Octaviával kapcsolatban várok mindenfajta véleményt, leírást, kézikönyvet, szervízkönyvet és ami csak fellelhető!