24
  • Oziris666
    #24
    jóhogy jó:))
    én szét röhögtem magam rajta:)
  • hovizsu01
    #23
    sztem jóó a kiscsávó mért:L
  • Blasta
    #22
    Oda kell ítélni mindent az elemi ösztön 2-nek és csókolom.
    Kivéve a csálémelles hülyeséget... :)
  • koschwarz
    #21
    csálék voltak?
  • SirLord
    #20
    Mindenkit traumaként ér a lány avízben jelölés, hogy észre se vettétek ezt?:D
    Legrosszabb filmes páros
    Sharon Stone csálé mellei
    szerintem lol^^
  • grebber
    #19
    Bazzeg ezek nemtudják mi a jó film.
    Kiscsávó fasza kis vígjáték volt.Rob Schneider pedig egy idióta de jó szinész szal nemtom miket néznek ezek.
  • winnie
    #18
    "Öcsém hát nem tom kik azok akik ki adják a jelöléseket de bizti hülyék lehetnek."

    nyilván hülyék, ha nem egyezik az ízlésük a tieddel. (idővel mindenki túlteszi magát azon a traumán, hogy a saját ízlése nem egyezik meg mindenkiével)
  • jahola
    #17
    Öcsém hát nem tom kik azok akik ki adják a jelöléseket de bizti hülyék lehetnek.
    A Da-Vinci kód meg a Bloodrayne oké.
    De a Lány a vízben meg a Texasi...
  • rotator
    #16
    Lány a vízben, mint legrosszabb film? ROTFL!
  • craesh
    #15
    Shyamalan és a Lány a Vizben:

    tegnap néztem, lehet hogy a story gagyi... de! a hagnulata a rendezés, a story-telling szerintem kiváló... és ettöl lesz valaki nagy rendező hogy a semmit is érdekessé tudja tenni! nekem nagyon teccett, ugyanugy "a falu" is tetszett. Aki nem látta a filmet, kb olyasmira számitson mint a A falu.
  • szombi
    #14
    A magyar adókon bemutatott leggagyibb reklámok számára is ki kellene találni valami hasonlót,
    hogy a készítőik ne tehessék tönkre milliók életét!
  • alph4
    #13
    Úgy látom aztért a málna díjra az ismertebb filmeket/színészeket jelölték. Mert be be lehetne rakni a sok gagyi filmet is amelyiket senki sem ismeri, csak annak nem lenne értelme sztem.
  • winters123
    #12
    Nicolas Cage mint a legrosszabb színész? Ez valami vicc?
  • Encore
    #11
    A lány a vízben nekem is nagyon tetszett. Shyamalan-t a legjobbak között tarottták számon A hatodik érzék és a sebezhetetlen után, de amikor jött két közepes filmje akkor mindenki fikázni kezdte. De ez volt Guy Ritchie-vel is, két brutál jó film után két közepes és mindenki temeti. Kétszínű ez a Hollywood.
  • TorrenteXY
    #10
    Shyamalant lehet divatból fikázzák, pedig szerintem igazuk van. A Falut fél óráig bírtam. A Mel Gibson-Joaquin Phoenixes filmjét(csoda hogy nem a filmre emléxek, hanem a színészekre?:) ) 2-szerre sikerült végigszenvedni. A Lány a vízbent nem láttam, de pár éve még az új Hitchcock-ként emlegették, ami elég durva összehasonlítás szerintem. Ahhoz képest mostanság semmi nézheőt nem rakott le az asztalra. Persze a Sebezhetetlen meg a 6. érzék jó volt, de kb. ennyi. 2 jó filmmmel annyira azért nem jó rendező...
  • Tinman #9
    Szeretem az elvontat, szeretem a misztikus hangulatot... de a Lány a vízben limonádé ízű volt. Nekem nem jött át, de hát ugye ízlések........
  • winnie
    #8
    a málna f*kadíj. shyamalnt meg divat gúnyolni. szerintem a lány a vízben az eddigi legjobbja volt a sebezhetetlen mellett, de sokak szerint roppant tré.

    little man, elemi 2, bloodrayne sima ügy. de ízlések és pfonok, ezek is tetszettek biztos sokaknak.
  • edios
    #7
    Hát ez elég meredek, hogy Shyamalan szerepel a legrosszabb rendezők között. Ezzel kb hitelét (már amennyi volt neki) veszti az egész málna kb..
  • zaki
    #6
    LÁny a vízben ilyen fos film?
  • winnie
    #5
    "Uwe csak a 2. legroszabb? Hová fajul a világ?"

    ez még csak jelölés:)
  • saco
    #4
    A kiscsávót haverral néztem, úgy jó volt nagyon :D
  • Prof William
    #3
    Uwe csak a 2. legroszabb? Hová fajul a világ?
  • Daveee
    #2
    Suck my dick%%%%%%%
    KISS MY NY ASS
    az uj texasi odabasz nagyon és job mint az előző............
  • kuci06
    #1
    nekem tetszett a Gagyi Mami 2