10
  • Mynet
    #10
    Én nagyon jól tudom! Én alternatíva ként tekintek rá. Ismerkedem vele, kitartóan, próbálok barátkozni vele mégha a linux megválogatja a barátait is. :)

    Nekem szimpatikus a linux. (Először Debiannal kezdtem konzollal - szakmám megszerzése közben szűkség volt rá, majd most mindennapi használathoz Ubuntuval barátkozok - ami szintén debian alapú disztribució)

    Ha profilom megnézed, azért látszik, hogy már nem 13-18 éves vagyok, mint sok kommentező itten aki, anyáz meg lehülyézi a másikat. :)
  • mrzool
    #9
    Fiatal lehetsz még, ha bedőlsz ezeknek a 'hatalmas ütemben nő a linux részesedése' dumáknak. 10 év még én is elhittem (sok minden mással együtt). Azóta idősebb lettem, szélesebb lett a látóköröm, és tudom, hogy a linuxon kívül is van élet.:)
  • Dark Angel 666
    #8
    + 1,08000 % évente :D
  • Mynet
    #7
    több
  • rotator
    #6
    Miért, milyen ütemben nő? +1%/év?
  • Neurotoxin
    #5
    " Windows XP Home és a Windows XP Media Center Edition" Tehát a Profot nem?A Media Cneter Edition mit jelent?Még nem is hallottam róla....
  • Szuli
    #4
    semmi esély nincs rá, ha a legtöbb dolgot windowsra fejlesztik
  • Mynet
    #3
    Én meg remélem, addigra már egyáltalán nem lesz szűkségem Windows-ra és a világ is változik majd. Ha csak azt nézzük milyen ütemben nyer teret a Linux és linux alapú oprendszerek, erre meg is van az esély.
  • AdaKiller
    #2
    így van:)
  • peterx
    #1
    akkor még bőven megvárhatom a Vista Sp1-et talán sp2-t... :P