22
Egy kis hitelesség sosem árt, szóval dokumentumfilmnek álcázott meséknek nem itt a helye
  • R4VII
    #22
    Valaki tudna ajánlani valami jókis narráció nélküli dokfilmet? A barakát már láttam, valami ahoz hasonlót keresek. Előre is köszönöm!
  • a.carkey
    #21
    Tegnap láttam a Dunán a New York - Budapest c. dokumentumfilmet.

    http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=9350647&i_where=1&i_where_tv=1

    Volt benne pár igazság "Magyarország témakör"-ben az ottani magyaroktól. Két fiatal srác csinálta. Akkor döbbentem le, amikor Stinget is meginterjúvolták. Remek munka.
  • hooah
    #20
    Valaki nem tud egy olyan oldalt ahol dok.filmeket lehetne letölteni?
  • petyeka
    #19
    Hali!
    Olyan dokumentumfilmet keresek amiben kutyaviadalokról számolnak be. Mintha láttam volna már tv-ben spektrumon vagy valahol de a címére már nem emlékszem. Aki tud segítsen!!!
    Üdv.
  • Christo
    #18
    Ajánlom ezt a két tömegközlekedési dokfilmet letölteni
    egyik villamosos másik vasúti, érdekes, a régi korok szokásait is tükrözi ;)
  • Blackrav3n
    #17
    Üdv!
    Nem tudja valaki, hogy ezt:
    Az igazi amityville-i horror (Brit dokumentumfilm, 2005)
    Honnan tudnám megszerezni?
  • dani75
    #16

    Dokumentumfilm.lap.hu
  • dani75
    #15
    Dokumentumfilm infók,új startlap:

    http://www.dokumentumfilm.lap.hu/
  • mastertime
    #14
    ..a So Goes The Nation című, Adam Del Deo és James D. Stern rendezte produkció, amelyben a 2004-es amerikai elnökválasztás legszorosabb pillanataiba tekinthetünk bele. Ellátogatunk Ohioba, az államba, amely szakértők szerint is a győzelem kulcsa a választásokon. Aki itt nyer, az visz mindent. Ez az egyik kulcsponti témája a filmnek, de Kerry szenátor és George W. Bush kampányának egészét is megvizsgálják a készítők, a be nem tartott ígéretektől egészen az eltitkolt múltbeli hibákig....

    A leírás forrása

    Látta valaki? Tényleg olyan jó, mint képzelem?
  • mastertime
    #13
    Egy jó, magyar nyelvűdoksis oldal..

    Kár, hogy a magyar doksi műfaj eléggé halódik...Jó lenne látni egy doksit mondjuk pl. a tavalyi zavargásokról Michael Moore stílusban:D Nagyon kemény lenne...:)
  • F1re
    #12
    O.C.C-t en is birom geci hulyek azok áhh :D amugy nekem meg az nem teccik a discoverybe hogy eleg sok sorozatnak van utanzata o.0 eleg gaz pl van ez a masik motor epitos sorozat eleg gagyi meg sok mas sorozatnak is van utanzata amugy en azt a sorozatot is birom rajta amikor meg mutatjak dolgoknak az elkesziteset meg azok amikor vami atom nagy vagy erdekes hazakat epitenek nem tom ezeknek a sorozatoknak a cimet de ha veletlen oda nyomok mindig meg nezem oket meg birom meg a scraphipet vagy hogy van irva
  • Ch_Slater
    #11
    én az MTV archivumából néznék szívesen dok.filmeket.
    pl most a héten volt éjfél körül a "Cséplő Gyuri" c. film.
    ez 1977 körül játszódott (azidőtájt születtem). azért szeretem az ilyen filmeket, mert látom, h milyen volt akkor az ország, látom az olyan reklámokat, pl, amit 4-6 éves koromba láttam utoljára, meg ilyenek. szal nosztalgia 1000L.
    és nem utolsó sorban az akkori cigányok/romák helyzetét is bemutatta a film (sőt ez volt a lényege)
    szoval mtv arch. rulz, bár digitálisan neten elérhető lenne, mint vmi könyvtár...
  • sweech
    #10
    discovery beszteszt
  • Dragooon #9
    Steve Irwin jókat csinált ^^
  • kas123
    #8
    nekem onnan az O.C.C.-s motorkészítő sorozat tetszik a legjobban :)
    meg amikor újjáépítenek egy régi kocsit és eladják
    ... sok jó sorozat van rajta
  • Guer
    #7
    jaja verydisco a bestest
    bár mondjuk ott a több a barmoság mint a rendes doksifilm de jókat lehet szórakozni rajta :)
  • F1re
    #6
    en ha tvt nezek es dokos csatornat akkor Discovery,Nationalgeographis,spektrum,de sztem a Discovery a legjobb
  • blijlevens
    #5
    Nem, még nem volt. Azt hittem, nem lesz sok látogató, úgyhogy örülök nektek:)
  • blijlevens
    #4
    Most az iraki filmekből van dömping....:D
    Michael Moore elég ellentmondásos személyiség, sokan elítélik.
  • baca01
    #3
    rendszeresen nézem a tv csatornákat ( ng, viasat explorer, history, spektrum)...leginkább a 2.vh-s filmek érdekelnek meg a katasztrófák, különleges építmények.
    valamint imádom a michael moore filmeket is :)
  • Checkerboy
    #2
    Ilyen topik még nem volt? Imádom a dokumentumfilmeket! Mindig ha gépezek ismertebb dokumentumfilmeket leadó csatornák vannak bekapcsolva :)
  • blijlevens
    #1
    Minden dokufreaket ide várok. Mit láttatok legutóbb, mi a kedvencetek? Ajánljatok jó cuccokat, linkeket. Világ doksirajongói egyesüljetek!