57
  • tomyjetta
    #57
    sziasztok!az 5.pályán elakadtam.már olvastam lent hogy aknát kell telepiteni de hogyan?ott várok a megjelölt helyen de semmit se csinál,senki nem mozdul csak valakire lönek de nincs már senki.segitsetek PLS!köszi
  • Cry Tek
    #56
    A jobb City Interactive-os játékokhoz tartozik de nem ajánlom senkinek max a demóját nézzétek meg és kész ennyit ér a game.
    Bugos,néha irreálisan sok ellenfelet küld,hülyék az ellenfelek,
    Ja és a fegyver álltalába mindig a kezükbe marad ha megölöm őket röhej...
  • tommygear
    #55
    lol
  • JackSparrow88
    #54
    bocsesz, ez csak vmi átmeneti hiba volt, most már minden jó vele...
  • JackSparrow88
    #53
    Na ez egy rakás sz*r. A f*szom sem tudja mér lép ki csak úgy, amikor gondolja kidob a windowsba oszt annyi. Se patch, se crackfix nincs hozzá. Naon jó. Pedig idáig viszonylag még élveztem is de ez már azért sok.
    Na ez mi a csoda lenne?

  • babus
    #52
    Mivel a játékot ChromeEngine hajtja ezt irjátok be Cheat.GodMode() sok sikert.
  • Flúgos
    #51
    Nekem sem működnek a kódok! miért?
    Segítsen valaki!
  • volfika
    #50
    CSö!
    Még annyi,hogy van e hozzá magyarositás?
    Köszi!!
  • volfika
    #49
    Hali!

    Feltelepitettem a játékot és azt irja ki hogy PLEASE INSERT CODE OF HONOR FRENCH FOREIGN LEGION DISC INTRO YOUR DRIVE!!!
    Nem nagyon vágom ezeket a dolgokat nem vagyok profi ezért kérem a segitséget
  • tomas10
    #48
    hali van itt valaki?help
  • tomas10
    #47
    hali valaki segítsen.sürgös léci
  • tomas10
    #46
    nem müködi valami más mert a csalások nem müködtek.valami trainer vagy valami más help
  • ricsa008
    #45
    gyors reflex mozdulattal nekem elsőre meg volt de az zegész gém csak 8-9 pálya
  • tomas10
    #44
    hogyan lehet az első pályát végigvini mer mindig lönek rám de csak akkor jönek ki amikor közelükbe megyek help sürgös
  • bacsobalint
    #43
    nem baj majd meglátom csak az a gáz hogy előlröl kell kezdenem az egészet mert ujra lett téve az xp-m lol
    de sztem má nemsokára kiakasztom és meglátom hogy mé mondtad hogy valamit hiányolsz a játékból
    na kösz a helpet
    csácsá
  • zozox333
    #42
    Hi! Nincs multi!
  • zozox333
    #41
    Nem akarom előre befolyásolni a véleményedet, hamarosan úgyis meglátod! Amúgy nem azt akartam sugallni, hogy rossz, csak valami mintha hiányozna!
  • Zsolesz0721
    #40
    hi! lehet vele neten játszani????
  • bacsobalint
    #39
    nagyon szépen köszönöm
    igy má könnyeb lesz
    köszike
    am mé csalódtál a végébe?
  • zozox333
    #38
    az első támadást 1 géppuskával vered vissza (ott van előtted, használhatod), utána vár egy társad vele kell menned aknákat élesíteni, valahol tőled jobbra de úgy is jelzi az iránytűd, kettőt ő élesít, aztán küld téged a többire.
    Még csak ez után jönnek az igazi rohamok.
    Igen 8, sajnos rövid, legalábbis rövidnek tűnik!
    És a végében is csalódtam
  • bacsobalint
    #37
    szevasz!
    de ako ez az előtt van annak az első része mikor a repteret kell őrizni de ott amikor jönnek autókal azoklat kilövöm de utána semmi nincs és csak az a feladlat hogy vágjam viszza a támadásokat
    de akko ha kell bombákat élesiteni azt hol kell meik területen mert ha ki mek az én területemen kivül akkor rám szolnak hogy menjek vissza
    jó lenne ha még ma tudnál válaszolni
    előre is kösz
    am az egész csak 8 pályás?
  • zozox333
    #36
    Az 5. amikor aknákat kell élesíteni, aztán gyalogos és páncélos támadást visszaverni.
    Ha minden páncélost kilőttél, pár gyalogos még rátok ront aztán vége.
    A 6. szintén a reptér védelme, de itt már helikopterek is támadnak LRAC cal kell leszedni őket, lehetőleg szemből v. hátulról.
    Amúgy végig sikerült vinni, a 8. az utolsó
  • bacsobalint
    #35
    sziasztok!
    ha valaki tudna segiteni nekem abba a páklyába most pontosan nem tom meik az talán az 5. de az a feladatt benne hogy meg kell védenem a repterett a támadásoktól és ha megölök mindenkit utána nem tom mit kell csinálni me semmi ellenfél nincs és nem lép tovább.
    sóval ha valaki tud segiteni a megoldásban akko lécc irjon!
    de küön kérlek téged zozox333 me te má tovább jutottal ennél lécc ird má le mit kell csinálnom!
    előre is köszi! császtok
  • zozox333
    #34
    Már megoldottam!
    Megint elakadtam a 8. pályán
    Azt hiszem az utolsó épület lenne hátra, bent vannak a hasadóanyagot tartalmazó hordók.
    El kéne foglalni ezt is, de nem jutok be, zárva mind két ajtó.
  • zozox333
    #33
    Üdv
    A 7. pályán vagyok, ha minden igaz.
    Egy terepjárón vagyok géppuskás.
    Száguldunk a sivátagban támadnak minket lövök.
    Megállunk egy falunál ahol helikopterről ereszkednek le, itt meáll kocsi, kiszállok, megtisztítom a falut, jön a verda, hogy üljek vissza, de nem tudok beszállni!
    Valaki tudna segíteni?
    Előre is köszi!
  • Bacsa Szabolcs
    #32
    sziasztok

    a 2-sodik páján nem tok át jutni mert mindig lelönek ha át meje a házak közt egyet lönek és meghalok ezen tudtok segiteni hogy honét löhetnek le????
    ja és eröreis köszönöm
  • Bacsa Szabolcs
    #31
    és van hozá oldal hogy honét lhet letölteni a magyaritást
  • Thanatos
    #30
    dejo...
  • Gonosz Élien
    #29
    van hozzá magyarítás.
  • Bacsa Szabolcs
    #28
    már azt hitem hogy egyedül kel végig vini a játékot
  • Balumann
    #27
    Számomra a grafika teljesen tökéletes, meg a mozgásfizika (fegyverek és használatukat is beleértve).
    Egyébként lesznek csapattársak is, vagy egyedül kell menni benne?
  • Bacsa Szabolcs
    #26
    sziasztok
    jonak jo a játék csak a grafikáfa lene egy kicsit szeb
  • Brolly28
    #25
    csúnya grafika:C
  • Balumann
    #24
    Én is kipróbáltam a játékot, hát első problémám az, hogy német, úgyhogy az ÉS -en kívül semmit nem értek :)
    A játék grafikája teljesen jó lenne, de időnként beakad a játék.
    Fegyverek tényleg jók, a célzás, és irányítás jó, és az is tetszik, ahogy az ellenség meghal és nem kell egy óráig lőni őket.
    Ami a rossz az tényleg az MI, ellenség reakciói, meg hát a játék menet.
    Első pálya arról szól, hogy mennyek oda a házakhoz, nyírjak ki mindenkit. Kilövök mindekit, megyek előre, 2 oldalt előterem 2 ellenség, kinyírom, megint megyek előre kb. ugyan annyit, megint 2 ellenség, aztán már 3, stb... Aztán meg robbantsam fel a hordókat :/
    Őszintén szólva nem így képzeltem el a játékot.

    És elég bugos is a játék, ahogy tapasztaltam 5 perces játék után.

  • revizor
    #23
    csak ezért írtam előbb mindenki olvassa az alábbiakat, aztán töltsön (ha még így is akar)..............- annyira berágtam, hogy minden nap elő fogom ráncigálni vigyázó szemetek ide vessétek
  • revizor
    #22
    gyerekek ekkora egy szart......szar a sztori, ha annak lehet(ne) nevezni, szar a zene ha annak lehet(ne)nevezni, akad a játék pedig, apróság a gránátot kapott négerek állva maradnak, de persze mozdulatlanul, kb 2 perc múltán tel is tűnnek a színről:D szarok a hangok (mugambe négerek) hadd ne soroljam, aki még nem töltötte le az ne tegye. Akkor örülnék egy ilyen gémnek, ha én tudnék ilyet csinálni, különben katasztrófa................................
  • DanRyu
    #21
    Undorító egy játék, grafja sem az igazi.
  • Axl Rose
    #20
    Most próbáltam ki a demoját...
    Hát szerintem eléggé elrontották.
    A graf tűrhető, de csak menni kell és ölni az arabokat.
    Legalábbis a demo erről szól.

    Ezeket megpróbálják álcázni. pl. van olyan "misszió" amiben meg kell találni az ellenfél tervét, pár doksit.

    De amíg rábukkanunk egy házban, addig aki az utunkba kerül azt halomra kell gyilkolni...

    Részemről felejtős...
  • Hellsing47
    #19
    nah kiprobáltam
    nem lett túlzottan jó

    elöször is: MI ,hát az vmi katasztrófa...majd hogynem végig egy helyben állnak..
    nem jönnek utánam..megvárják mig közel kerülök és csak azután lönek
    viszont a grafika még úgyahogy türhetö...
    elég nagy területet járhatunk be az elsö pályán,de mivel semmi kihivás igy hamar rá lehet unni

    ami nekem teccik az a fegyeverek :)
    valszeg egy erös közép kategóriás gém lesz...
    végülis annyira nem rossz de hosszútávon(ez itt nálam 10perc volt :D) eléggé el tud laposodni
    a feelingje sem nagyon jött át...

    nah és végül pár kép:
    [URL=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111966258.jpeg]

    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111945908.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111979838.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111948433.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111976687.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111868199.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111877422.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111810063.jpeg]
    [url=http://media.proxnet.hu/upload/20070307/15111830346.jpeg]
  • Hellsing47
    #18
    htx
    érdekes itt néztem de nem találtam :D
    nah leszedem azt majd irok véleményt