258
  • IXEMGabeo
    #201
    van egy Windows 7 topik ők eléggé értenek ehhez próbáld meg ott...
  • IXEMGabeo
    #202
    na mi a helyzet? van olyan, aki már szinkronosan is kivitte?
  • syberia2
    #203
    Hűű, nagyon jó volt! Várom a 3. részt, novemberben jön!!
  • bogyoka
    #204
    Én nagyon remélem, hogy jobb lesz, mint a 2. része volt:))
  • syberia2
    #205
    az is jó volt
  • IXEMGabeo
    #206
    sajna bogyokának nem jött be:) van ez így...nekem pedig a Secret Files 2 volt ici picit csalódás...
  • syberia2
    #207
    nekem ez a rész jobban tetszett mint az egy, kicsit, hmmm, hogy mondjam, logikusabb(könnyeben észrevehető) voltak a fejtörők:D
  • bogyoka
    #208
    Nekem az első jobban tetszett és nagyon vártam a második részt.:)) Nem tudom mi lett velem:D
  • IXEMGabeo
    #209
    szerintem mindkettő jó volt, de talán a 2-nek egy fokkal tűrhetőbb befejezése volt:D...1-ben nagyon bejöttek a logikai feladványok és a kezelése is könnyű volt, a 2-ben elszúrták a térképet picit:D viszont kompenzálta a rengeteg tárgyhasználat és ugyebár én sztem a kettőnek nagyon ott van a sztori, grafika és a hangulat is...kezelése furcsa picit, meg a közelebbi 3D-s kameraállás...mindenképpen ajánlható mindkét rész bárkinek...
  • bogyoka
    #210
    Én úgy hiszem unalmasnak találtam, engem nem tudott úgy lekötni, mint bármelyik kalandjáték, lehet, hogy sokat kóvályogtam, mert nem tudtam, hogy mit kell csinálni és ezért van ez. Nekem a grafika sem tetszett.
    Nem baj, kell negatív vélemény is ide:D
  • IXEMGabeo
    #211
    tetszik nagyon az idézett szöveged:D legalább sötétség az nincs nálad:P
  • bogyoka
    #212
    :DD Nincs sötétség:D
  • IXEMGabeo
    #213
    most nem a blackre gondoltam, hanem az idézett szövegre az élőlábadban:) jól van megfogalmazva
  • bogyoka
    #214
    Ja, tudom, hogy arra írtad, nekem is tetszik:D
  • Robi546
    #215
    Na én az 1-el játszottam tegnap meg ma is és nekem az annyiból nem tetszik hogy olyan régi időben játszódik :DD vagyis azért nem tetszik mert olyan várba kell menni jó formán majdnem mindig csak a várba azt hiszem és egy kicsit aztán unalmas na de majd megpróbálom a 2-t lehet hogy az jobban bejön :))
  • IXEMGabeo
    #216
    régen?:D annyira nem régen csak 1981-ben játszódik:D kastély sztem rohadt jó lett egyébként nem csak a kastély van, mint helyszín, hanem van vagy 5-6 féle környezet még azon kívűl más más helyszínekkel, van bánya, temető, kazánház, doki hullaháza, a falu, kocsma szóval ez nem lehet panasz:), de valld be a sztori jó
  • Robi546
    #217
    ja ok! Akkor jó majd fogom játszani! :)) Csak nem tudtam hogy mennyi vagy hogy milyen helyszínek vannak benne! De most már tudom ! :) Thx!
  • syberia2
    #218
    3. rész mikor jön?
  • IXEMGabeo
    #219
    talán november, december, ha nem akkor jövőre...
  • gasparta
    #220
    Sziasztok!

    Ha tudna nekem valaki segíteni a BM2-ben, mert elakadtam nem tudom hogy hogyan kell bemenni a hullaházba, és a pincébe a titkos ajtót sem tudom mert valami mérleg van ott. Ha még valaki a tud egy végigjátszást akkor linkelje be legyen olyan kedves!

    Előre is köszönöm!
  • syberia2
    #221
    le kell mérni a hullát, hogy tudd a pasas súlyát
  • gasparta
    #222
    Köszi de a hullaházba sem tudok bemenni, mert valami igazolvány kell.
  • gasparta
    #223
    Na megszereztem mindent már csak a súlyt kell keresnem, azt hol találom meg?
  • bogyoka
    #224
    ott van valahol, keressed:D
  • syberia2
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tedd a hulla alá, talán:)

  • syberia2
    #226
    [flipv]sok sikert[/flipv]
  • IXEMGabeo
    #227
    ez nagyon nagy segítség volt
  • IXEMGabeo
    #228
    srácok nem jött ki véletlenül a 3. rész is? mostanába ígérték
  • LoveCats
    #229
    Hát ez jó játék volt ...alig várom a 3.rész
  • IXEMGabeo
    #230
    idén kell, hogy kijöjjön
  • LoveCats
    #231
    Az jó lesz :)
  • LoveCats
    #232
    Remélem mindent megtudunk belőle ..Van amit nem tudok :)
    pl: Miért ölte meg Angelina Fullert vagy miért jött az az orvos Main-be
    (bár azt mondják, hogy vissza már nem megyünk )
  • IXEMGabeo
    #233
    húú fél éve nyomtam utoljára....nem tudom hirtelen melyik jelenetekre gondolsz:D
  • syberia2
    #234
    2011 Q1-ben jelenik meg

  • LoveCats
    #235
    A német nyelvű jelenik meg 2011 február környékén (legalábbis az van kiírva..Hogy menyi idő még magyarra fordítják azt nem tudom
  • IXEMGabeo
    #236
    angolra nem? akkor tulajdonképpen februárra várható
  • LoveCats
    #237
    http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=15208 itt a készítők honlapját (ide van leírva)
  • IXEMGabeo
    #238
    jók a képek, na hamarosan Black mirror 2:)
  • IXEMGabeo
    #239
    akarom mondani már 6 nap és itt lesz:)
  • syberia2
    #240
    HAT NAP??
    Jippí:)
    Hol és mennyiért kapható?