258
  • bogyoka
    #41
    Igen a srác mozgása nem tetszett, meg egyik sem.:D
    Játszottam a Still Life-vel nekem az tetszett. De annyira vártam a Black Mirror 2. részét, mert az elsőt is végigvittem és tetszett. Bár nem emlékszem milyen grafikája volt, de nem volt bajom vele.
    Lehet, hogy az eltelt idővel változtam és igényesebb lettem e téren nem tudom.:)
  • IXEMGabeo
    #42
    megnéztem videon az Alter Egodat, de valahogy nem fogott meg ilyet a Still Life 1-2 és a Black mirror 2 is tudott grafikailag...amúgy is egy ilyen játéknál le van szarva a grafika, engem a hangulat a sztori és a játékélmény érdekel, márpedig ebben a 2 game-ben minden benne volt, logikai játékok is elmentek pl az összerakós dolgok, meg a végén a tavasz, nyár, ősz, teles kirakós baromi nehéz volt a szimbólumokkal együtt...(2. részben voltak)

    ami durva, el lehet benne bőven akadni legalább 2-3 alkalom volt amikor végigjátszás nélkül nem tudtam volna továbbmenni az 1-ben. a 2-ben pedig még ott lent a csatornákban és a kastélyban akadtam el 1x, és azért nem egyszerű néha, de voltak azért jócskán logikus játékok (pl az 1-ben mikor a bolygókat rendezni kellett, az nagyon bejött)

  • IXEMGabeo
    #43
    még egy szóra, Black mirror 1-ben a találós kérdéseknél végigjátszás nélkül bevallom csak a map szóra jöttem rá:D látod pl ott örökre meg akadtam volna, és az egy nagyon ötletes logikai játék volt az oszlopokkal

    2-ben az oroszlán tologatós, golyó-lyukas játék, sakkfigura keresés nagyon bejöttek, viszont volt nem egy koppintása a németeknek az 1-ből pl a papírdarabok összeillesztése féle puzzlejáték (1-ben James arca volt darabokra szedve, itt meg egy levél volt összetépve amit a kukában találtunk)
  • bogyoka
    #44
    Persze a sztori maga jó volt, csak nekem nem jött az a hangulat, mint az 1.-nél. Sokszor elakadtam, mert egyszerűen nem tudtam, hogy mit csináljak, holott úgy éreztem mindent csináltam már, úgyhogy segítséget kellett mindig kérnem az egyik fórumon:D
  • IXEMGabeo
    #45
    2-ben akadtál el?:O

    mondjuk elismerem az elején mikor előkellett hívni a képeket az, ami Biddefordban volt az a része nekem se tetszett nem volt hangulata, viszont ahogy haladtunk, a hajós résztől kezdve, a csatornákon át a kastélyig és Willow Creekig nagyon nagyon átjött annak a hangulata, ott bizony 12 év mégiscsak eltelt...én azt totálisan átéreztem, h van egy srác aki kutat valami után, de közben a saját múltja is előtérbe kerül...tárgyak kombinálása zseniális volt főleg a csatornákban gondolkodtam sokat, meg talán a kastélyban...
  • bogyoka
    #46
    :D Ott sokat elidőztem a fénykép előhívás miatt, ugyanis nekem nem volt papírom, vagy 3 napig járkáltam. Tudtam, hogy a papírboltból kell szereznem, de nem vettem észre a kis dolgot, ami által megszerezhettem a papírt. A csatornában is járkáltam, nem használtam fel segítséget jó volt az is.:) Meg a végén voltak gondjaim, ott totálisan elakadtam.:D
  • IXEMGabeo
    #47
    gondolom a legvégén a tavasz, nyár, ősz, tél játéknál meg a szimbólumoknál...

    én azt úgy csináltam:

    - előbbinél mázlim volt mert csakúgy forgattam a kerekeket és végül kiadott nekem 3 különböző színű kulcsot, viszont a szimbólumos résznél, ott a végefele amikor már pisztolyt fognak ránk, akkor a szimbólumokat lerajzolgattam, a színük kezdőbetüjét leírtam és az alapján csináltam meg ott a kapcsolóknál...
  • bogyoka
    #48
    Ott is leblokkoltam.:D
    A barlangban, nem tudtam, hogy lehet kinyitni a kaput.:) Már mérges voltam, de próbálkoztam, és nem ment.:D
  • IXEMGabeo
    #49
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    milyen komoly volt mikor pl megláttam Bates-t, Victoriát és Eleanort más képben...e mellett ott volt még Tom, Louis és szokás szerint rejtőzködve Ralph és Mr Bubby:D:D

    Willow creek a Gordon Hotel, Wales kastélya meg Biddeford is elég szépen meg lett csinálva...pont a Black Mirror kastély az, ami azért az 1-ben zseniális és több helységű volt


    :) van ez így, ott pl a hollóra voltam mérges, aki ellopta az egyik prizmát vagy mit
  • bogyoka
    #50
    Érdekes, némelyik részre alig emlékszem, pedig nemrég játszottam vele.:)
    Van ez így, hogy egy idő után erősen gondolkodnom kell, hogy hogy is volt az a játék. Ez azért van, mert folyamatosan játszom mindig új játékkal, és már keverem a kalandokat.:D
  • bogyoka
    #51
    A Hegyi Szálló titkát játszottad?
  • IXEMGabeo
    #52
    ?? ez a címe?
  • bogyoka
    #53
    Magyarul van, nem tudom, hogy van angolul sajnos.
  • bogyoka
    #54
    Dead Mountaineer's Hotel
    Igy találtam azt hiszem ez a címe.
  • IXEMGabeo
    #55
    köszi ki fogom próbálni...
    Still Life-ról nézegettem videokat nem igazán tetszik a tárgyak használata benne:S:S
  • bogyoka
    #56
    Hm, érdekes az alapján nem döntöttem, hogy végigjátszok egy játékot vagy nem. Pedig nagyon jó a történet.:)
    Te is érdekes vagy:D
  • IXEMGabeo
    #57
    én miért lennék az?:D egy huszonéves facér gyerek vagyok, akit max a játék és a sport éltet semmi más:)
  • bogyoka
    #58
    Na, engem is a sok játék éltet, szerencsére jönnek mindig újabbak, októberben is jön, már nem tudom melyik:D
  • IXEMGabeo
    #59
    ritka, nem sok nőt ismerek aki játszik főleg Hitmannel:D:D érdekes vagy, de elég laza egyfelől:) ritka az a nő, akit a PC érdekel
  • syberia2
    #60
    egyszer találkozzatok személyesen is:)))
  • IXEMGabeo
    #61
    van férje:)
  • bogyoka
    #62
    Sokszor elgondolkodom magamon és csodálkozom is, hogy mennyire játékos vagyok:D Sok FPS játékkal is játszottam mint például a Sprintel Cellel is, és a Tomb Raider minden részét végigjátszottam.:

    Honnan tudod, hogy van férjem?:)
  • IXEMGabeo
    #63
    rájöttél mi a jó;) játszani jó dolog, hangulatos, ha éppen az ember unatkozik...

    én mindenről tudok, ha elkezdek nyomozni;)
  • bogyoka
    #64
    Nyomoztál? :D
  • IXEMGabeo
    #65
    tudod ez már a kalandjátékok hatása:P na meg azok a gyönyörű Fórumozó női társaké akik körülvesznek:D
  • bogyoka
    #66
    Aha, értem, tetszik, ha körbevesznek a nők,abban én is benne vagyok akkor:D Jó is az:D
    Te játszottál a Dreamfallal? Állati szép kalandjáték az is.:)
  • IXEMGabeo
    #67
    nem rég óta van meg az új videokártyám mindent szinte most kezdtem el:) volt, olyan, h majd másfél évig nem foglalkoztam a PC-vel...most nyár közepe óta, ha nincs programom, akkor bizony játszom ezerrel mindenfélével:) Dream Fall, Dead Mountaineer's Hotel, Mata Hari jelenleg ez a 3 jelöltem van észben tartom;)

    érdekes, hogy nem nagyon érkeznek a Fórumozók beszámolni a Black Mirror 2 okozta élményekről:D
  • IXEMGabeo
    #68
    főleg amúgy az olyan társaim, mint mondjuk te;) (ne pirulj) xD
  • bogyoka
    #69
    Na, akkor húzz bele, kíváncsi vagyok hogy tetszenek:) Jó Neked, hogy kapásból ennyi új játékod van. Nekem kettő van, de mindkettőben el vagyok akadva:D
  • bogyoka
    #70
  • syberia2
    #71
    Black mirror 2 csak annyi, hogy én a magyarítást várom:)
  • IXEMGabeo
    #72
    egyszer végigviszem az 1-et is 2-őt is magyarul, és akkor mégjobban összeáll a kép, amúgy pedig totál könnyű angolja van, érthető
  • bogyoka
    #73
    Én magyarítással sem játszom le újból a 2-őt, én azt hiszem megutáltam:D
  • IXEMGabeo
    #74
    jó kis banner kéne ennek a topiknak:) egy tükör kéne egyik felén Samuel szelleme a másikon Darren kéne:P ütős lenne talán több érdeklődöt vonzana
  • bogyoka
    #75
    Igen, nagyszerű ötlet és nagyon ötletes lenne, csak meg kéne csinálni.:)
    Nem tudom, hogy miért nem jöttek eddig mások.
  • IXEMGabeo
    #76
    van Photoshop programom csak nem értek hozzá:D





    én sztem a kettő közül bármelyik jó lenne szerintetek?
  • IXEMGabeo
    #77


  • IXEMGabeo
    #78


  • bogyoka
    #79
    Milyen kettő?:D Én csak egyet olvastam:D

    Akkor minek van neked Photoshoppod, ha nem is tudod használni
  • IXEMGabeo
    #80
    [IMG][url=http://kephost.hu/share-20C2_4C7BDFA4.html http://kephost.hu/image-20C2_4C7BDFA4.jpg[/url][/IMG]