13
  • PinkTiger
    #13
    hello skacok

    iwiwes reglapot vennék ami 2006 előtti (2005 vagy régebbi) regisztrációval rendelkezik!!
    ha van valakinek elfekvő ilyenje, természetesen aktuális kontakt törlés és az iwiwes reglap nevének megváltoztatása után: megvenném! (nekem csak az a fontos hogy 2006 előtt regisztrált reglap legyen, más nekem nem számít)

    privátba írjon akit érdekel!

    thx
  • Neerpelt
    #12
    Éljen az ostobákra épített jövőbeni diktatúra! Éljen az iWiW!
  • peba
    #11
    az iwiw dizájnja jó? na eriggyémá' :D
    hogy néz az ki? a reklám tartja össze, olyan silány. persze jól kezelhető. ennek ellenére ocsmány. olyan, semmilyen. de ha megváltoztatnák, kitörne a pánik, mert a sok kis buta liba nem tudná mi újság van
  • Ronny
    #10
    amúgy kiváncsi vagyok mennyi a valós személy az 1,7 millióbol.
  • Ronny
    #9
    a myvip inkább ilyen komolytalan imnetes stílus. Más a célközönség.
  • Komolytalan
    #8
    Hát nem tom, szerintem sebessége alapján nem nevezhető valami profinak az iwiw. Mondatjuk úgy is, hogy a világ leglassabb oldala címre komoly esélyekkel pályázhatna.
    A myvip UIban nem csak a skin változott (ez mondjuk engem nem hatott meg), de pl tök jó dolog hogy az oldal blokkjai becsukhatóak, meg tetszőlegesen rendezhetőek. Meg vannak ugye klubok, meg ilyesmik, bár engem ez a része nem hat meg, de mégiscsak van valami fejlesztés.
    Keresése tényleg hagy kivetnivalókat, de amit én sokat használtam és iwiwen a hajam hullott 1-1 oldalletöltésnél az az, hogy 1 ismerősömnek kik az ismerősei. Na ez a myvipen kb 1 sec. iwiwen meg 1 perc után timeout (volt mikor még használtam).
  • Tpe
    #7
    Hát még milyen jó volna, ha a "közös ismerősök" listája is működne! :)
  • ssdb
    #6
    hmm ez tök jó ;) Báár látjuk és érezzük...
  • HöfEE
    #5
    ÉN is ugyanígy érzek , tény hogy za iwiw lassab de hogy ezenkívül MINDEN szempontban jobb mint a myvip az is biztos. Myvipemet nem is használom mert hiába gyors ha egyszerüen undorom van a kezelőfelülettől meg az egész elrendezéstől.
  • kow83
    #4
    200 milla? Ekkora látogatottsággal nagyon kevésnek tűnik.
  • DjDano
    #3
    a myvip egy nagy kaki, a kereső teljesen rossz elgondolás alapján lett megtervezve, még normális méretben sem lehet képeket felrakni, na meg az idióta reklám minden képen.

    Nagy újítás, hogy van 2 skin....

    A myvipen egy dolgot nagyon nem lehet észrevenni: a profizmust, ami az iwiw-ről messzemenőkig elmondható
  • Vorpal
    #2
    a wiwnél még a floridai nyugdijasotthonok szövetségének lapja is gyorsabb.

    de a myvip nem drágább xP
  • Cat 02 #1
    jipijéjipijó
    myvip gyorsabb xP