22
galactica_új generáció
  • Dexantreal
    #22
    Nm.
  • Xing
    #21
    Kösz a tippet.
  • Dexantreal
    #20
    Régen végig toltam egy fordulót, bár elejéről lemaradtam.
    De most inkább Travian és Popomundo. Utóbbinak most lett topikja, sztem nézd meg, mert jó.
  • Xing
    #19
    Hmm. Én sem szóltam. De úgyis észreveszik :P
    Amúgy engem is kb 2 hétig kötött le.
  • Dexantreal
    #18
    Töröltem magam, mert én is unom, meg annyira nem érdekel....
    ... csak azt bánom, hogy a galaxisban nem szóltam a másik kettőnek.
  • Dexantreal
    #17
    Aha, énsetom.
  • Xing
    #16
    Időpazarlás szerintem, kiábrándultam belőle. Bár melyik játék nem az. De sajnos nem egyenlőek az esélyek és igy nem is szórakoztató. Én valami szövetség parancsnok féle voltam a DELTA szövetségben. Nem tudom él-e még.
  • Dexantreal
    #15
    vagyunk 3-n. galaxisban.
  • Dexantreal
    #14
    lol.... de amúgy nekem sincs nagy kedvem hozzá... tolom vmeddig és majd lesz vhogy.
    Hadügyi minisztel lettem egy galaxisban, ahova berakott, lál.
    Nem sok mindent csinálok lol.
  • Xing
    #13
    Háth én már abbahagytam egy ideje. Mindig az ment, hogy mindenkinek megvan mindenki kódja és nem lehet senkit támadni mert egyből rádküld 10 flottát... Jó játék lenne ha ki lehetne az ilyesmit küszöbölni.
  • Dexantreal
    #12
    Pár napja/hete regeltem ismét.
  • Xing
    #11
    Asszem a 7. forduló zajlik éppen. De úgylátom itt sg-n nem sokan mutatnak érdeklődést iránta
  • Punker
    #10
    ez még megy? anno az első tesztben játszotunk talán 2004-ben :)
  • Xing
    #9
    Új forduló indult (nem ma csak ma jutott eszembe, hogy csináltam egy ilyen topikot :P ):Galactica
  • Yan
    #8
    igen ez jellemző egy kalozra :)
    de később már nem annyira erősek.
    Mi a koordinátád?
  • Xing
    #7
    Regisztráltam a tesztre is, bár úgyis nemsokára vége. A másikban meg nem működik a pontszámláló de gyakorolni jó :P
    A fajokra mik a jellemzők? Csak az Árny fajt próbáltam eddig, meg teszten betámadott egy Pirate és az első csata után több hajója lett mint volt mert az enyéimet is nyúlta -.-
  • Yan
    #6
    igen, minden ujra kezdődik. unalmas lenne. :)
    de kezdd el nyugodtan, majd beletanulsz, nem bonyolult! ;)
  • Xing
    #5
    Aham. Köszi az infót.
    A következő fordulóban minden előről indul? Vagy miért vannak fordulók?
  • Yan
    #4
    1. elméletileg igen, de nem illik.
    2. nem, csak aszteroidot.
    3. igen, ha támadnak jönnek védeni. vagy együtt mentek támadni. érdemes belépni, ha hivnak.

    Itt a köv. fordulót lehet tesztelni.
  • Xing
    #3
    Az megvan, hogy egy zárt galaxisból indulok, fejlesztgetek, építkezek, majd egy nyílt galaxisba kerülök, ahol van rajtam kívül pár bolygó.
    Kérdés:
    A saját galaxisom bolygóiról támadhatnak engem?
    A bolygómat, vagy amiket építettem rajta (pl hajógyárak) elveszíthetem vagy csak aszteroidát (roidokat) lopnak?
    Valamint ha belépek egy szövetségbe származik valami hasznom belőle vagy csak úgy összetartozunk és szeretjük egymást? :P

  • Dexantreal
    #2


    Játsdzottam vele, de én se vagyok mestere. A léyneg az, hogy elején egy zárt galaxisba, vagy pedig nyitottba kerülsz... ahol majd 3 kör után bekerülsz a gyűjtőbe... vagy fordítva? Nem tudom tényleg, mert rég volt már és erre nem is figyeltem.
    Azt hiszem te magad is indíthatsz saját galaxist és szerezhetsz embereket.
    Az építkezéskor legelején kiválaszhatod, hogy melyik fajjal legyél és a legjobb technikával kell rendelkezned és roidokat (nemtom mi az :S), kell rabolnod másoktól.

    Nagyjából ennyi, amit féléves, vagy egy éves pályafutásom alatt megjegyeztem, aztán törlődtem, mert nem léptem be.

    Majd talán újra kezdem :S.
  • Xing
    #1
    Hello,

    Kis stratégiai játék. Most kezdtem, de semmi infot nem találtam a játékmenetről és van még ami nem tiszta.
    Ismeri valaki?

    Galactica