280
  • [HUN]FaTaL
    #280
    Végére értem az évadnak. Hát őőő, nem tudom, alapvetően tetszett ,de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a lezárás ez most komoly? egyelőre nem is tudok mit mondani. Szerintem az utolsó rész ratingje nagyon sokat fog zuhanni :D Értem, hogy krimi alapvetően, de ezt egyáltalán miért kellett?
  • PiszkosFred
    #279
    Ha megnezed a 8. reszt, akkor latod, hogy miert :)
  • [HUN]FaTaL
    #278
    Tudom, én már 2 részt megnéztem tegnap. :)
  • SzirmosSzisza
    #277
    Népszerűbb virágboltokban már kint van. Ránéztem imdb-n, picit fura, hogy összes rész 9 körül van az utolsó meg 7... (bár a 9 lehet amiatt, mert elején általában a fanok instant nyomnak egy 10-et).
  • [HUN]FaTaL
    #276

    Kiváncsi vagyok mikorra lesz release. :D
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2019.07.19. 23:44:47
  • SzirmosSzisza
    #275
    úgy néz ki kirakták előbb
  • PiszkosFred
    #274
  • [HUN]FaTaL
    #273
  • [HUN]FaTaL
    #272
    Mert ott fog nyomozni, de nem fog 17-19 évest játszani. A film a sorozat után 9 évvel játszódott, ez pedig +5 év, úgyhogy időben vannak.

    Egy nyilatkozat után darkabb (mi a megfelelő magyar szó erre? :D a sötét nem igazán illik ide) lesz, mint az eredeti sorozat. Majd kiderül mi sül ki belőle.
  • [HUN]FaTaL
    #271
    A film után 5 évvel játszódik.
  • SzirmosSzisza
    #270
    Hm, igazad van, a 17-et benéztem. Bár gyanús, hogy spring breakerekkel bulizik!
  • Flamer
    #269
    nem a film utan jatszodik? en azt hittem.
    (videot meg nem neztem)
  • SzirmosSzisza
    #268
    Mondjuk 40 évesen kicsit necces talán 17 éves csajt játszani :D
  • [HUN]FaTaL
    #267
  • Flamer
    #266
    https://sg.hu/cikkek/film/135994/elozetest-es-premierdatumot-kapott-a-veronica-mars-uj-szezonja
    lel
  • SzirmosSzisza
    #265
    Berendelték a 4. évadot, wtf.
  • SzirmosSzisza
    #264
    http://tvline.com/2014/09/07/veronica-mars-spinoff-video-play-it-again-dick/ jobb, mint a semmi
  • Montanosz
    #263
    Ma gyorsan megnéztem kétszer egymás után, jó volt nosztalgiázni)))
  • PiszkosFred
    #262
    "nagyon hangulatos lett, élveztem minden pillanatát."

    Egyetértek. Volt 1-2 szereplő, akinek több képernyőt adtam volna, illetve megmutattam volna, hogy mi lett vele, de hát másfél óra az másfél óra :) Jó volt látni őket újra.
  • Szolnokboy1
    #261
    nagyon hangulatos lett, élveztem minden pillanatát. nyilván, aki a héten a premiert látta és az imdb-n szavazott, az rajongó volt, laikus nem nagyon ül be egy ilyen filmre, pláne limited forgalmazásúra. fanservicenek pedig kiváló!
  • SzirmosSzisza
    #260
    Lehet velem van a baj, de az imdb-s 8.2 sokallom :/

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ellenben a vége eléggé ki lett hegyezve a folytatásra
  • SzirmosSzisza
    #259
    Veronica.Mars.2014.720p.WEB-DL.H264-PublicHD :)
  • PiszkosFred
    #258
    De kár volt megnézni, még nagyon messze van a jövő hét :)
  • SzirmosSzisza
    #257
    első 8 perc
  • akyyy
    #256
    zsir
  • SzirmosSzisza
    #255
    !

  • SzirmosSzisza
    #254
  • Flamer
    #253
    #251: en azt neztem hogy kuld neked egy 15masodperces mp3mat es ezert fizetsz egy rahedlit? :D
    nameg a poszter pl szerintem eleg olcso lett volna.. en azt siman beraktam volna a 10 dolcsiba nem pedig a nem is tudom melyikbe van mostmar..

    #252: igen olvastam hogy ne mtelt par oraba es sokat nott az osszeg. :)
  • PiszkosFred
    #252
    Talan meg aznap megvolt, elso nap olyan 2.5 misi jott ossze ha jol elmekszem. Ezek utan kivancsi vagyok, milyen sorozatos/filmes projekteket hoz a jovo.
  • SzirmosSzisza
    #251
    Ha megoldják Európába szállítást 1 pólónyit szerintem én is adományozok :D
  • Flamer
    #250
    de ha jol latom meg is van a le' ? :o

    $3,477,095
    pledged of $2,000,000 goal

  • Flamer
    #249
    inkabb az a durva amiket ajanlanak a donater :D
  • gabi89
    #248
    Durva,hogy 4-5 óra alatt már 1,2millió dollár összejött. Lazán meglesz a 2millió minimum... :)Junkie-n írtak róla bővebben.
  • gulyasandras
    #247
    Öntik a pénzt a rajongók :))))))

    Elképesztő ...
  • RAMyMamy
    #246
    én az Assassin's Creed című játékban "ismertem meg" pár éve. elsőre megtetszett a hangja, de amit az AC-kben alakított szinkronszínészként, az nem nyűgözött le túlzottan. nem volt rossz, de nem is az igazi. így aztán eléggé vegyes érzelmekkel kezdtem bele ebbe a sorozatba. kellemesen csalódtam, mert nagyon odatette magát, baromira bejött, amit csinált. ebből kiindulva végignéztem az új, House of Lies c. sorozatát, hátha tudja bennem pótolni azt a tátongó űrt a VM 3. évada után. de itt is csalódtam, és sajnos nem kellemesen, mert abban sem tetszett igazán a munkája :( még a HEROESban láttam, de arra már egyáltalán nem emlékszem, meg magyar szinkronnal is néztem. azt most kezdtem el újranézni. filmeket nem szeretem, de ahogy láttam, leginkább ilyen szutyok amerikai vígjátékokban szerepel, amiket rühellek. de jó lenne megnézni valami normális filmet, amiben legalább feleannyira jól játszik, mint a Veronica Marsban.
  • gulyasandras
    #245
    Ahhoz képest, hogy az első két évadot megvettem, a harmadikban már az elején elakadtam, így nekem még több rejtélly maradt feloldatlan. :)))

    Mondjuk az is érdekes, hogy Kristen Bell filmjeit csak 5-8 percig bírom nézni (bár reménykedem, hogy a legújabb filmje nézhető lesz, a végéig), pedig tényleg csípem a Veroníka kapcsán.
  • Flamer
    #244
    (y)
  • RAMyMamy
    #243
    nem szoktam csak így beböfögni egy sorozat topikjába sem, de most megteszem.
    pár napja kezdtem el nézni, most értem a végére. az első évad eszméletlen jó volt, a második már csak simán jó, a harmadik már kicsit unalmasabb, de még mindig jó. annyira felbasz, hogy így, lezáratlanul hagyták a 3. évadot, mert egy csomó minden nem derült ki. a vége egy nagy WTF, és csak a nagy kérdőjeleket látom magam előtt. ettől még el is tekintenék, ha az FBI-os pilot nem baszott fel volna még jobban. annyi mindent ki lehetett volna hozni belőle egy ilyen érdekes karakterrel, mint Veronica. és film sem lesz már belőle...
    nagyon sajnálom, hogy kukázták. ennél többet érdemelt volna ez a sorozat (sok másik társával együtt...) :(
  • Flamer
    #242
    kiket kérdeztek meg?:D
  • Szolnokboy1
    #241
    "Joel Silver, a Veronica Mars producere szerint senkit nem érdekelne egy Veronica Mars-mozifilm, így nem is lesz belőle semmi." - comment:com

    A KURVA BÜDÖS PICSÁBA!!!