28
Futurisztikus RTS
  • Prince23
    #28
    Egy szó mint 100: gagyi!
  • zoltang
    #27
    Most látom:
    » Patch 1.06 released!

    Update 1.06 adds several new enhancements and features, as requested by the growing SunAge community. This new update will upgrade the game to version 1.06 and does not require v1.05.

    Update 1.06 includes:

    * Added difficulty settings for single player campaign mode
    * Improved formation dragging features
    * New handling for Bomber units
    * Port change and various optimisations for multiplayer
    * Several path finding issues solved
    * Added 3rd Mouse-handling style (alternative RMB mode)
    * Added instant squad reaction for giving commands
    * Optimized alternative modes for several units (Skimmer, Golgotha, Liberator)
    * Improved 'boxing' of units
    * Added support for laptops with 'SpeedStep' technology
    * Several bug fixes and improved overally stability

    http://www.vertex4.com/sunage/
  • Agamemnon69
    #26
    A mellékelt törés vírusmentes, a Norton 360 szerint legalábbis.

    Amúgy csak nekem bugos, vagy másnak is kiakad időnként a játék? Pl. az első pályát végigvittem, majd kifagyott a játék.

    Valóban nem olyan csúnya, de szerintem ez nem 2007-es grafika, még csak nem is 2006-os. Amúgy reméljük játszható lesz.

    Ja, takarásból nem lőnek az emberek, szóval nem lőnek át a falon, amennyire eddig észrevettem.

    És az első pálya valóban az oktató pálya, ezért nem tudsz olyan szabadon kijelölni minden egységet, és jönni, menni velük.
  • zoltang
    #25
    Köszi.

    Most, hogy feltettem az 1.05-ös javítást, és nem mennek a régi 1.01 -es mentések. :( Az új verzióban több magyarázó ablak van nem, vagy csak eddig nem tűnt fel?
  • SaGa Jr
    #24
    Van benne oktatás. Már az első feladatnál is magyarázza a program mit csinálj. Ezek az utasítások meg is jelennek, majd eltűnnek mikor klikkelsz egyet. Később is ha van valami újdonság azt elmondja neked.
  • zoltang
    #23
    ... 3 játszható "oldal" van a játékban.
  • zoltang
    #22
    Lejött a progi. A mellékelt törést fel sem tettem, bizonyos vírus híreket hallani felőle.

    A játék nem olyan csúnya. Lehetne valami oktató, bemutató rész is a hadjárat elején. Ahogy észrevettem, a hadjáratok is előre kiírt harcokból áll.(?) Már az (föderáció vagy mi) első pályáján is nem tudom mit kell csinálni.
    Magyarítás sem lenne rossz.
  • Agamemnon69
    #21
    Köszi.
  • grebber
    #20
    Innen szedhető
  • Agamemnon69
    #19
    Akkor otthon megnézem, thx.
  • grebber
    #18
    SunAge-SKIDROW 600MB! Torrenten tölthető!
  • Agamemnon69
    #17
    Lol, nem a patch-re gondoltam
  • grebber
    #16
    1.05 Patch!
  • Agamemnon69
    #15
    Állítólag megjelent már, és az első patch is kijött hozzá. Valaki már megtalálta a letölthető verzióját?
  • Agamemnon69
    #14
    Akkor esetleg a hétvégén kipróbálható lesz? Demo???
  • STREEX
    #13
    Aranylemezre kerültMég 8 nap a megjelenésig.
  • a_n_d_r_e_w
    #12
    akarom mondani csak "wow" :)
  • a_n_d_r_e_w
    #11
    wowo, videó!
  • Zóanagyvarázsló
    #10
    SunAge teaser
  • Landren
    #9
    Jelenlegi állás szerint áprilisban lesz kiadva.
  • blackgamer
    #8
    így képről van egy kis Dune feelingje
  • Landren
    #7
    nekem is, épp ezért várom
    a starcraft nagy kedvencem volt a maga idejében...
  • ScarY MAN
    #6
    nekem igy elsore starcraft jon le :D
    szal johet!!!:D
  • Landren
    #5
    Igen, 2007 Q1 !!
    Várjuk, hátha...
  • Thanatos
    #4
    hát a graftól mgé akármi is lehet..., sokkal jobb egy iylen grafal megáldott jó játék mint egy csilivili grafos fos..., amire elég sok példa volt már..., rtsnek ha jó simán elég ilyen graf is...
  • reaper4
    #3
    idén jön
  • Lyan Kyj
    #2
    wow...jövőre jön, és "szenzációs graf"? Galactic Battlegroundsnak volt hasonló megjelenése
  • grebber
    #1
    Távoli jövőben Földünk haldoklik. Az emberiség gépesített lovagjai harcolnak a gonosz kultistákkal. Amikor hősünk végső csapást mér a Kultusz szívére, átjáró nyílik egy távoli bolygóra, melyen fenséges paradicsomi viszonyok uralkodnak. Az álombolygót azonban halálos Sentinel Droidok őrzik, melyeket minden intelligens életforma megsemmisítésére programoztak be.. Szenzációs grafikával rendelkező Sunaget a bécsi Vertex 4 fejlesztőcsapata polírozza. Megjelenés jövő februárban várható a Lighthouse Int. zászlaja alatt.

    Hangulatos single és multiplayer hadjáratot ígérnek a bécsi legények. A három választható faj tucatnyi egységet vonultat fel, melyek kétfunkciósak! Ellenség utánpótlási vonalait elvághatjuk és erősíthetjük a mi ellátó hálózatunkat. 24 singleplayer pályát három hadjáratban dúlhatjuk végig. Multiplayerben ismert módon gyűjtjük a négy energiaforrást és daráljuk le ellenfelünket. Parancsainkat sorban kiadhatjuk és egységeink eltárolják ezeket majd nekilátnak, hogy egyenként teljesítsék őket!

    info: Hardwired

    Sok sok kép