89
Birkás (igen birkás) horror film
  • Rage47
    #89
    megnéztük nemrég
    ez nagyon beteg film:D annyi volt a gondom vele, hogy olykor elég gusztustalan, gondolom a horror része miatt. de jók a poénok, sztem direkt viccesre vették, mert röhögni lehet rajta:D ökörködés az egész.
  • akyyy
    #88
    é most néztme meg én is azt hittemjobb.
    ha csak horror lenne sztemroszabb lenne:) poénok jük voltak benne. tapasztalatXDDD

    meg a fingás a brutál volt:D
  • threeman
    #87
    meeehhheeheheeehhee
  • Aspyrin
    #86
    Már a moziban.
  • Adam II
    #85
    Megnéztem. Jobbra számítottam én azt hittem kb. olyan lesz mint az Evolúció de sajnos nem.
  • Adam II
    #84
    Nah mostmár megnézem én is. Az a változat amit pár hónapja leszedtem valami kiszivárgott szar volt néha nem volt hangeffekt meg zene.
  • stargatelost
    #83
    mert? ezt a filmet úgy ahogy van, nem kell komolyan venni....
    másfél órás ökörködés
    már az hogy bárányok öldökölnek azt sugallja, hogy ilyesmi film lesz
  • Seth
    #82
    Ugye nem moziban nézted? :)
  • grizzly21
    #81
    eletem legrosszabb filmje. borzalom
  • Zillo
    #80
    en most kezdtem el nezni.ez annyira szar h az mar jo.de komolyan...minnyá lefordulok a szekrol
  • skinnyman
    #79
    Basszameg, megnéztem. Kár volt. Gondolkozás nélkül állíthatom, hogy életem legszarabb filmje volt, gyakorlatilag újradefiniálta a szar fogalmát. Viccesnek nem volt vicces, komolyan sem lehetett venni.
  • Adam II
    #78
    Aki anno letöltötte hallott filmzenét. Én akkor sajnos valamiért lemaradtam róla és most van fenn torrentoldalakon valami workprint változat de néha nincsenek hang effektek és filmzenét se hallok.
  • rekettyes
    #77
    haha
  • Aquir
    #76
    lol akkor mér nem tetted be átlátszó spoiler-be a spoilert :)
  • MagyaR
    #75
    Ez de beteg. Belenéztem.

    Bazz a vége... No comment.

    Nemtom, h írjak-e spoilert :D.

    Szal a végén úgy ölik meg a bárányokat, h a kutya betereli őket egy helyre, és elkezdene fingani a bárányok. A csávó odadob egy öngyújtót és mivel finganak a bárányok (ugyebár az gáz) felrobban az öngyújtó.
  • Adam II
    #74
    Nah végre!
  • PyRex
    #73
    magyar trackeren is van...
  • rekettyes
    #72
    torrentspy oldalán beirod black sheep és a legfelső
  • Match
    #71
    torrentet plz!!!!
    Ha már nem adják moziba itt...pedig 1-2 ezer forintot megérne :)
  • rekettyes
    #70
    mostmár kint van
  • MagyaR
    #69
    Még neten sincs fent. Majd ha kijön dvd-n biztos feltolják. Remélem :). Akarok egy jót röhögni!
  • Adam II
    #68
    Jah csoportos jegy biztos olcsóbb:D
  • stream man
    #67
    ki jöb uj-zélandra ? veszunk repulojegyet :D
  • Adam II
    #66
    29-én lesz Új Zélandon a premier. Sajnos továbbra sincs hír arról ,hogy lesz-e más országokban:(
  • Bokafix2
    #65



    Jó kis film lesz. Csak nehogy ez legyen a vége...
  • MagyaR
    #64
    Huhh. Moziba szntem mindenki szénné röhögné magát. :D.
  • Adam II
    #63
    Ha minden igaz már csak egy hónap. Kár ,hogy csak Új-Zélandon lesz mozikban. Kénytelen leszek letölteni pedig ezért szivesen elmennék a moziba:(
  • Shiwo
    #62
    loál egy film :D azért megkell hagyni, iylen ötlet még nem sűrűn volt...gyilkos birkák..
  • GohanSSJ2
    #61
    ebbe a "horror-komédia" műfajban van sztem a Horrora Akadva is
  • tigeroo
    #60
    vérlámák nemlesznek?
  • Gladiator
    #59
    rettegj!:D
  • Adam II
    #58
    Sajnos de. Az trailer végén is csak országos bemutatót ír. De nem baj megszerzzük valahogy.
  • Adam II
    #57
    Ki tudja te mivel pusztítanál el egy vérbirkát?

    Amúgy az a jelnet amikor a fickó kisgatyában áll és a másik kérdezi tőle mit művel erre bejön a birka a gatyás meg azt mondja te ezt nem értheted elég ... érdekes
  • Inquisitor
    #56
    "Vérbirka"
    Az oké, de nem ezüsttel vagy szenteltvizzel szokás kiynírni ilyesmit? Csak mert a manus a trailerben mentaszörpöt használt ha jól láttam :D
  • stream man
    #55
    :( :( :( :( :(((
  • stream man
    #54
    nemáááááá


  • Adam II
    #53
    Kár ,hogy csak Új Zélandon játszák a mozikban:(
  • Cuchulainn
    #52
    Amúgy még az ötletet is lopták-Monty Pythons Flying Circusban volt egy ilyen rész...
  • flippy
    #51
    Barik mindörökké Olllyan arik Én végig röhögném a filmet szerintem...:D Azok a gyilkos tekintetek a barik pofiján.....XD
  • schrank
    #50
    az a legjobb trükk a trélerbe amikor támadást színlelve oldalról bebasznak egy birkát az k...va jó