45
Massively multiplayer online fantasy simulator
  • TriplaxD
    #45
    triplaxdhun a nevem steamen, ha valakinek lenne kedve játszani :)
  • Diopapa
    #44
    Ugyan az a válaszom.. :)
  • TriplaxD
    #43
    Sziasztok!

    Játszik valaki Wurm Unlimiteden még?
  • Diopapa
    #42
    Ofc Dio szerveren vagyok mint Diopapa.. :D
  • kipeti
    #41
    hali èn magyarral mèg nem talàlkoztam illetve forumot sem talàltam :) viszont engem a Wyrm Dedicated szerveren Jenn-Kellon kingdom hoz csatlakozva megtalàlhatsz kipeti nèven hosszabb időt csak vasàrnap leszek hètköznap csak reggel 6-8 között vagyok. ha gondolod csatlakozz hozzàm amiben tudok segìtek. steam-en Warluck nèven vagyok melò kitty-s avatàrral
  • Hexex86 #40
    Megvettem! Remélem találkozni majd magyarral! :)
    Nem lenne rossz legalább egy szerveren lenni. Bár ahogy látom nem valami népszerű játék. :(
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2015.11.05. 17:48:02
  • kipeti
    #39
    hali ha a eurm unlimited-re erted a megvetelt akkor szivesen segitek, elvileg a wyvern dedicated szerveren vagyok, de pontos megnevezest este irok majd :)
  • Midgard1974
    #38
    Helló! Most vettem meg a játékot. Jó lenne egy kis társasággal együtt játszani, akik esetleg segíteni is tudnának, mit hogy kell csinálni.
  • kipeti
    #37
    Alig várom hogy haza érhessek és már szedem is le. A többi majd idővel kiderül, nem iszok előre a medve bőrire.
  • Diopapa
    #36
    Erről vélemény valaki?
  • Stewen5
    #35
    Szevasztok!

    Ha valaki érdeklődik a Wurm online iránt, felveszek aktív tagokat.
    Freedom szigetek: Xanado szerver Lormare spawn falu.
    Üzenj nekem: /tell Stewen

    Wurm nem egy könnyű játék, sokan "elvéreztek" mert azt hitték hogy ez egy "gyors" játék. Lassú a fejlődés, erősek a szörnek és sok a tanulni való minden új játékosnak.
    Ha valakinek sikerül ráérezni az "ízére" megtapasztalhatja a végtelen lehetőségek világát.

    A játék ingyenes és prémium is egyben.
    Ingyenesen bármennyi ideig lehet játszani de a maximum skill 20.
    Még így is 1-2 hétbe is telhet hogy akár egy skilled a sok közül elérje a húszast.

    2013 Trailer

    Ha valakit esetleg zavarnak a két méteres pókok ki lehet kapcsolni a settingsben a modelljüket.


    2014 Trailer


  • kipeti
    #34
    ferzell csatlakoznék
  • Ferzell
    #33
    Ha valaki még elkezdene játsszani, és a Release szerverre jönne, az nyugodtan csatlakozhatna hozzánk.
  • kolonor
    #32
    Hali ha valaki játszik Epic Serenity-n (Jenn-Kellon), szivessen látok játszótársakat a deedem be :)
  • Ferzell
    #31
    Valaki játsszik a Release szerveren?
  • Texturer
    #30
    Elvileg a tutorial végén a Freedeom Serverek közül ki tudod választani Deliverance-t. A térkép, amit linkeltél, az Independence. Ha nem akarsz új karit indítani, onnan át lehet jutni Deliverance-re: át lehet úszni délen, vagy ha online vagyok, el tudok menni érted hajóval. Ha online vagy, próbáld meg a chatbe beírni: "/t Trevize". Ha vagyok, akkor válaszolok.
  • Diopapa
    #29
    Közben eljöttem x30/y62-re, de nem tudom, hogyan tovább..

  • Diopapa
    #28
    Uhm és hogyan lehet arra a szerverre menni? A tutorial végén Epic van meg Freedom Isles.
  • Texturer
    #27
    (Trevize voltam. Ezt a karit keresd.)
  • Texturer
    #26
    Szevasz, szerintem maradj a régi kariddal Freedomon, és gyere hozzám Deliverance szerverre! (Ha jössz, elmondom, hogy honnan ismerem a nicked! ;))
  • Diopapa
    #25
    Üdv én a Freedom szerveren játszottam régebben. Át lehet valahogy vinni a karaktert vagy teljesen újat kell kezdeni?
  • Crazyoldman
    #24
    Sziasztok, nagyjából két éve töltöm időm nagy részét a Wurm Online játékban. Számomra még mindig nincsen jobb sandbox MMO ennél a játéknál. Aki szeretne megismerkedni, vagy már eleve töltött időt a játékkal szívesen látom vendégül a Pristine szerveren egy 41*41-es méretű most kiépülő területen. Aki érdeklödik a játékban a /tell Crazyoldman néven tud megtalálni.
  • kilogolfyankee
    #23
    Aki tervezi, hogy kipróbálja ezt a fantasztikus játékot, keressen meg ingame, vagy a játék fórumán. A felhasználónevem mindkét helyen Trevize. Van két falum Deliverance szerveren, szívesen látok kezdő magyar játékosokat!
  • Csúzli5
    #22
    Sziasztok!
    Én most ismerkedem a gaméval, ha valaki még csatlakozna aki tapasztaltabb is, az nem lenne rossz. Free szerón vagyok, de jelezhettek ide is!
  • Source8
    #21
    Én nemrég kezdtem a Freedom-on.
    Ott van valaki?
  • ekre
    #20
    játszik még valaki? wild-on játszunk még mindig, mol rehan királyságban.
  • Hexex
    #19
    Hi
    Ha még játszik vele valaki akkor segithetne. Hexex néven megtalál a játékban.
  • ekre
    #18
    játszik még valaki? nemrég alakult egy kis csapat, most még a GV (free) szerveren vagyunk, de nemsokára átmegyünk a wild-ra (pvp). aki esetleg kíváncsi, az még most jöjjön, mert GV-n most nagyon jól állunk (hatalmas farm, állatok and so on), szóval most tudunk segíteni, de ha átmegyünk, ez már nem olyan biztos (bár csinálunk free karikat, akik maradnak és viszik tovább a free falut)
  • Blacktom
    #17
    nem is játszik valami elképesztően sok ember, és is unom néha, de következő nap megint elvagyok vele..
  • blbogus
    #16
    de jol hangzik.. de nem unalmas egy idő után kicsit?
  • Blacktom
    #15
    nem kell fizetni, az csak a premium account (5eur/hónap)
    vannak skill-jeid, amik 1-100-ig mehetnek, és ha nem fizetsz 20-ig mennek csak, szal nem csinálhatsz nagyon jó minőségű cuccokat
    de ha sokat játszol, hónaponta kapsz mondjuk 10 skillt, azaz 2 hónapig egyáltalán nem éri meg..
    a grafikánál meg nem is a felbontás meg ezek a rosszak, mert ha felnyomod maxra azért elég szép, hanem hogy nincsennek animálva a különböző mozdulatok, a járás
    mert a víz, az ég és a textúrák egész jók, főleg hogy kilóméterekre el lehet látni
  • zsakosfrodo2
    #14
    Áh. :( már el is ment a kedvem mikor megláttam a regisztrációnál, hogy fizetős.... :(

    Sírni tudnék, pedig izgalomba hozta a fantáziám.... :( Erről ennyit.
  • sweech
    #13
    másik hátránya hogy kurva ronda :-c pedig az ötlet jó
  • zsakosfrodo2
    #12
    Jónak hagzik a game.... minjá kipróbálom.
  • armageddon666
    #11
    OMFG! Chuck Norris clones attakZ! :D
    vicces hogy 1 hete hallottam róla :D jópofának tűnik, régóta álmodozom egy ilyen realhoz hasonló simulatorról ^^ de az lenne a jó amin műholdfelvételek által az egész föld megvan kreálva és lehet rendes járgányokat fezetni, mehetünk rendőrnek, vagy terroristának, stb :D az kira lenne ^^
  • akyyy
    #10
    ilyen hidat is lehet építeni?:D akkor inkább lego:D
  • Blacktom
    #9
    na igen, pont ez az, hogy jó sok mindent lehet
    kivágni fákat, bányászni, halászni, házat építeni, fegyvereket gyártani és persze harcolni
    a térkép óriási, szal hely van bőven
    pénzért alapíthatsz várost, és a többiekkel együtt építgethettek
    viszont van egy hátránya, hogy elég lassú pl egy ház megépítése
    először kivágsz pár fát(10perc) bányászol vasat és kovácsolsz szögeket(20-30 perc, kell idő hogy felolvadjon a vas) csinálsz kalapácsot, majd nekilátsz építkezni(10-15perc) de ha a többiek is segítenek, semmi gond
    még egy kép:
  • stream man
    #8
    -e
  • stream man
    #7
    és it mit is kelle csinalni?
  • Laky
    #6