10
zooniverzum cool tv
  • Bachstein
    #10
    yoolvan, akkor fél 1-kor a tv előtt
    ezt a mai részt megnézem én is
    de ne számíts nagy durranásra (az deyoo film)
  • Benc16
    #9
    jah én is megnézem a mostani ismétlést... :)
  • kas123
    #8
    thx akkor majd meglesem :)
  • Rexor
    #7
    Zooniverzum - Állati kert!
    (The Mighty Boosh)

    12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott

    rendező: Paul King
    forgatókönyvíró: Julian Barratt, Noel Fielding
    operatőr: John Simmons
    jelmeztervező: Annie Hardinge
    zene: Julian Barratt
    producer: Alison MacPhail, Spencer Millman
    executive producer: Steve Coogan, Henry Normal
    látványtervező: James Dillon
    vágó: Gary Dollner

    szereplő(k):
    Julian Barratt (Howard Moon)
    Noel Fielding (Vince Noir)
    Rich Fulcher (Bob Fossil)
    Michael Fielding (Naboo)
    Victoria Wicks (Mrs. Gideon)
    Az epizód ismertetése: Ivan, a medve dühös lesz és kiszabadul a ketrecéből. Fossil ezért szerez egy helyet neki, az állatok börtönében. Howard és Vince ezt nem nézi jó szemmel. Meg akarják menteni a medvét, úgy, hogy ők is egy darabban ússzák meg.

    A film ismertetése: A sorozat két főszereplője Howard Moon (Julian Barratt) és Vince Noir (Noel Fielding), akik a Zooniverzum nevű ütött-kopott, ám mágikus állatkertben dolgoznak. Vince egy trapézgatyás hippi, aki rajong az állatokért és mindenért egyébért, ami a hetvenes évekből származik. Howard rögeszméje pedig az, hogy ő az állatkert kreatív zsenije, aki persze sokkal jobb sorsra érdemes. Az "állati kertet" Bob Fossil (Rich Fulcher), a "némileg őrült" amerikai vezeti - mókásan katonás szigorral.
    Howard és Vince minden héten újabb és újabb - helyzetpoénokkal teli - vidám kalandba bonyolódik. Ám akár a sarkvidéki tundrán, akár a trópusokon, a majmok között kötnek ki, mindig megtalálják a módját, hogy sértetlenül visszatérjenek az állatkertbe.

  • Bachstein
    #6
    szombaton 8-kor, meg asszem fél 1-kor van a ismétlése
  • kas123
    #5
    ez mikor megy a cool-on?
  • Bachstein
    #4
    Sztem egy barom sorozat. Egy rész volt amin úgy nevettem is, a többin csak húztam a szám
    De mikor megidézték azt a Nagyit (vmi démon volt, vagy mi) nah, az poén volt
  • toysoldier
    #3
    mi jó?
  • kas123
    #2
    ez mi ez?
  • stream man
    #1
    nah most jo