22
SonyEricsson Z530i kifüggetlenítése
  • deedee001
    #22
    sziasztok van 1 sony ericsson k 610im tud valaki valam i jo programot hozzá imei 35463801 975827 4 25
  • Inquisitor
    #21
    Legálisan? Sehogy. Vagy illegális, vagy eleve független volt. De használtboltosnak nem kell tudnia, hogy amit bevesz független készüléket, az eredetileg is az volt e?
  • BIZ0906
    #20
    A használt telóknál (bolt) akkor, hogy függetlenítik ha elvileg nem legális?
  • asysoft
    #19
    Ha jól tudom, 7200Ft-ért feloldja a hálózat korlátozást a Pannon. Viszont ez sem lesz meg 2 napon belül, inkább 2 hét a reális (Vodafone-al van tapasztalatom ezen a téren: ellenőrizték a papírokat, aztán a pénz befizetése után postán kiküldték a feloldókódot, a szükséges utasításokkal együtt.)
  • Barney Tech
    #18
    1.Illegális.
    2.Lenyomzhatnak (mégpedig látják hogy z a telő amit náluk vetétl abban már nem pannonos sim van.
    3.Mehetsz pár évra a bortonbe,vagy fizetsz egy baszott nagy birságot.
    4.Zárható.
  • Gunner
    #17
    vegyél egy ugyanilyen SE-t kifüggetlenítve és akkor megspórolod a függetlenítés árát, a kábelt se kell megvenned, és ráadásul sokkal többe is került a dolog, bonyolultabb megoldás kell még akko PM
  • PeeTeR
    #16
    szolgaltatonal nem tudom 2-3000HUF -ert... ott inkabb a 7-10000HUF -ot mondanam de nemtom pontossan. sokkal nem lesz se olcsobb se dragabb.
  • Shadow041
    #15
    ezt a kifüggetlenítést még megfontolom h otthon vagy a szolgáltatónál legyen
  • PeeTeR
    #14
    akkor 2 napod lesz ra hogy megcsinaltasd.
    miafasznak vennel hozza 5-7000HUF -ert egy szervizkabelt es csinalnad meg avval (amit utanna persze semmire nem fogsz hasznalni) mikor egy boltba is megcsinaljak 2500-3000HUF -ert. realisan gondolkodj.
  • Shadow041
    #13
    nem úgy vagyok vele
    csak a tesómnak lenne az a telefon és mindenki t-mobil-os a családban és neki csak az a teó kell ésakkor meg akarom csinálni h bele lehessen tenni a t-mobilos sim-et
    kedden kapná meg a telót HA találok egy módot h ki tudnám függetleníteni
  • PeeTeR
    #12
    persze mert O ugy van vele hogy add uram de rogton...
  • Szabi1991
    #11
    pappferen is nyitott egyett :)
  • PeeTeR
    #10
    hajra
  • Shadow041
    #9
    de én otthon szeretném megcsinálni adatkábellel
  • PeeTeR
    #8
    akkor hetfon bemesz egy boltba viszel magaddal nemi penzt es egy ora alatt megcsinaljak. ennyi
  • Shadow041
    #7
    a pappfer-t már néztem és ehhez a telóhoz semmi sincs ami a kifüggetlenítésre utal
  • ColdFire
    #6
    kifüggetlenítsad!!!
  • Shadow041
    #5
    nem lehetne vmilyen progival kifüggetleníteni?
  • PeeTeR
    #4
    pappfer forum
  • Shadow041
    #3
    tudom h csak kábellel megy
    de h kell kifüggetleníteni?
  • LeePí17
    #2
    függetlenítés csak kábellel -.-
  • Shadow041
    #1
    hello all
    sürgősen segítség kell egy PANNON-os SE Z530i teló kifüggetlenítéséhez
    ha vki tud segíteni pls írja meg nagyon fontos lenne
    előre is köszönöm