15
Samsung SHG-E570
  • ásványvizespala
    #15
    programoknál, évfordulóknál tudsz hozzá rendelni hangjelzést
  • lindi07
    #14
    sziasztok.. nagyon primitív problémám van... van egy ilyen telefonom de nem tudom úgy beállítani, hogy a külső kijelzője jelezze ha nemfogadott hívásom volt...mindíg eltűnik az alsó sorból...
  • lezli11
    #13
    Van egy ilyen kis piros telcsim, szupi, de nem találok hangjelzés, figyelmeztetés funkciót az emlékeztetőkhöz, naptárbejegyzéshez, ez alap volt Nokiáknál. nem tudtok valami letölthető programot rá ?
  • SigS
    #12
    Ertem, kosz
  • PeeTeR
    #11
    nem egeszen. az igazabol az usb kabelnel szamit. hogy modem -kent hasznalja a telefont, hattertar (rendes pendrive -nak latja, memkartyanal igy sem jo a a kozvetlen adatkuldes, pictbridge meg fenykepezes kozvetlenul)
  • PeeTeR
    #10
    baromi egyszeru ugyanis kozvetlenul a mem kartyara nem lehet kuldeni usb, bluetooth -on keresztul. szoval sokat ne szenvedj vele. vegyel egy kartyaolvasot (1800HUF) microsd -hez kaptal sd atalakitot es ennyi. berakod utanna meg pakolod ra a ganyet.
  • Richard90
    #9
    ok, köszi a segítséget!
    holnap megprűbálom a formázást (asszem nincs benne ilyen usb beállítás, de megnézem)
    bye
  • SigS
    #8
    Menu-telefon beallitasok-USB beallitasok- van itt olyan hogy "modem", "hattertar" v. "pictbridge" Szerintem itt allitod be hova tegye fel az adatokat.

    Joejt
  • Richard90
    #7
    sztem holnap veszek kártyaolvasót, és majd úgy töltöm rá az adatokat...
    de amúgy a telefonnál is cab formázási opció
    amőgy elég kaki a samsung szoftver. a nokia ezerszer jobb (ott lehet külön kiválasztani a memória kártyát)
  • SigS
    #6
    X700 forumaban irjak hogy PC-n kell megformazni a kartyat utana berakni telefonba. Itt nezz korul:

    X700
  • Richard90
    #5
    Tuti ilyen telefonom van (vagyis anyukámnak) már bele is raktam az 512mb-os crosair microsd kártyát. azért elg gáz, hogy ilyet elírnak.
  • SigS
    #4
    SGH-E570

    Biztos ilyen telefonod van? Itt azt irja hogy:Memória bővíthetőség Nincs
  • Richard90
    #3
    sajna így sem jó :(
  • SigS
    #2
    Formazd le a kartyat
  • Richard90
    #1
    Segítségeteket kérem. Most vettem ebbe a telefonba egy 512MB-os microSD kártyát. A telefon érzékeli, de amikor megnyitom a Samsung PC Studio II 2.0 PIMS & File Manager programot, akkor nem lehet kiválasztani a file transerfernél, hogy a memóriakártyára töltsön fel. Valaki tudna valami jó megoldást, hogy lehetne a memóriakártyára adatokat feltölteni (Bluetotth-t használok BlueSoleil programmal, de itt sem érzékeli a program, vagyis nem ajánlja fel, hogy a memóriakártyára töltesm fel az adatot)