29
Clint Eastwood két új háborús filmje: A Dicsőség Zászlaja és a Levelek Iwo Jimáról
  • Skaternorbart
    #29
    A Levelek Iwo Jimáról-hoz miért nem készítettek itthon szinkront? Hiszen elég népszerű film
  • Seten
    #28

    Igen, ő az. (Adam Beach)

  • Punker
    #27
    eligazítást band of brothers-ös szereplő tartja :)
  • Punker
    #26
    a zászlósban nem ugyanaz a manusz játszik, mint a fegyverek szavában? (az indián rádióst)
  • Sawyer2
    #25
    Letters from Iwo Jima: 2007.03.01. (magyarország)
    Flags of our Fathers: 2007.03.15. (magyarország)
  • Seten
    #24

    Megvolt a "Letters from Iwo Jima" is. Háát ez sem az amire számítottam. Ezt is "eldrámázták" és a nagy csata itt sem lett bemutatva. :(

  • Seten
    #23

    Sikerült megnéznem "A Dicsőség Zászlaja"-t. Igazság szerint más vártam. Több csatajelenetet, egyáltalán magát az "Iwo Jima sztorit".
    Ehelyett inkább a háborús hősök "definiciójával" foglalkoznak. :)

  • Bandee1987
    #22
    node ne offoljunk :)
  • Bandee1987
    #21
    de rég is bf42-ztem :)
  • joebacsi
    #20
    fizikai képtelenség, meccsen kezdésből hamarabb odaér az amcsi könnyűbombázó a japán repülőtérre, mint a pilóta a géphez...meg a csatahajók is szanaszétrépelik azt a pontot...jó, persze páblikon más tészta...ott csak akkor van ciki ha japók bukják a repteret :)
  • joebacsi
    #19
    de :)
  • Seten
    #18

    #15 #17
    Szerintem ezeket nem ide akartátok írni. :)

  • Bandee1987
    #17
    mer bééééna vagy :)
  • Seten
    #16

    Te már megnézted?

  • joebacsi
    #15
    hát bfben elég ratyi map, a mocsok jenkik általában nem hagyták felszállni a zérómat :(
  • a.carkey
    #14
    Nem jó film.

    Nézd meg inkább a Yamato-t! :)
  • Bandee1987
    #13
    Port.hu sztem téved, mert mind az intercom, mind a premierpark szerint március 1.-én lesz a premier. És mivel az intercom adja ki a filmet, gondolom már csak nem tévednek.
  • Garfield
    #12
    Port.hu szerint február 1. a Flags of our fathers magyar bemutatója.

    Érdekesnek tűnik, hogy ugyanazt az eseményt mindkét oldalról megtekinthetjük.
  • ricky
    #11
    nem a készítésre gondoltam :P
  • Punker
    #10
    Az Iwo Jima-i csata
    Sands of Iwo Jima (USA - 1949)

    igen kicsit régebben :)
  • ricky
    #9
    Ez mér kijött régebben!!
  • Bandee1987
    #8
    Jaja, de a trailerek alapján a letters from iwo jima lehet, hogy még jobb lesz, bár nem kételkedem a másik filmben sem :) (Majd úgyis mind2 film megnézése után tudok véleményt mondani)
  • Punker
    #7
  • Seten
    #6

    Amúgy a "Flags of our fathers"-t már ajánlották, hogy töltsem le mert fenn van de én inkább moziban akarom először látni.

  • PíszLávJuniti
    #5
  • Seten
    #4

    Hát valószínű rohadt sok nő írhatott onnan haza! :)

  • PíszLávJuniti
    #3
    asztem nős topik :c np
  • Bandee1987
    #2
    Flags our fathers honlapja

    Letters from Iwo Jima honlapja
  • Bandee1987
    #1
    Március első napján és tizenötödikén jön eme két remek háborús filmdráma Magyarországra. Szerintem mindenképp érdemes lesz megnézni!

    A Levelek Iwo Jimáról kedden kapta meg a Golden Globe díjat.