1368
  • donoki
    #82
    megéri.
    de szeritnem ne függetlenitsétek, csak saját felellőségre, mert van pár % h elbaxodik...
  • Szabi1991
    #83
    én örök vodás vagyok :D
    lassan 6 éve :DD

    akkor valszeg holnap reggel beszerzek 1-et :)
  • davidka003
    #84
    Szoftver cseréhez elég az alap kábel.(DCU-60)

    donoki: Otthon nem is tudja függetleníteni. Elkell vinnie valakihez akinek van szervíz cucca(ún. box) és ő majd kifüggetleníti neki.
  • donoki
    #85
    jaja tom
  • zolo
    #86
    Véletlenül találtam rá erre a fórumra, de ha már itt vagyok, megosztok pár infót , tapasztalatot, pár linket:

    Rengeteg téma:
    Zedge.net(reg után lehet tölteni)
    Nagy játékgyűjtemények:
    Nokiaprogramok
    Se-Portál gyűjteménye
    Menü skinek, de a csere garancia vesztéssel jár(!!), tehát csak saját felelősségre:
    iProtebe.cz
    Ezeknek a menüknek a telepítéséhez segítség, és infók:
    Se-Portál fóruma

    Függetlenítés egyelőre csak box-szal lehetséges, DCU-60-nal még nem.Telefon normálisan kezeli az 1 gigás kártyát(merthogy ezt használok), és nagyon sokat javít a zenei élményen egy HPM-70-es füles.Kamerája szerintem megfelelő, egész jó képeket lehet vele készíteni, videó csak telefonon élvezhető.Kihangosítva nagyon jól szól.

    Volt egy olyan hsz, hogy a játékok száma megduplázódott a menüben:
    Nálam ilyen teljes visszaállítás után fordult elő, csak a memkártyán tárolt játékokkal, de megoldás van:
    A 2 közül az egyik átmásolható a telefonmemóriába, ezután már csak egy darab lesz belőle, és törölni is lehet.

    Fájlátvitel Vistán:
    Sajnos semmilyen Sony Ericsson program nincs egyelőre, ami működne Vistán.
    Így hát van a pendrive mód.Driver nem kell, csak csatlakoztatod a telefont, és a lényeg, hogy a fájlátvitelt kell kiválasztani, és utána már Sajátgépben, vagy akár Total Commanderben is mehet a másolás.

    Összegzés:Szerintem nagyon jó kis teló , megéri az árát mindenképp.
  • Szabi1991
    #87
    nah +vettem a telót :D
  • donoki
    #88
    király vagy :D
  • laci363
    #89
    heló all! Én is akarok venni egy ilyet de szügségem lenne pár infora...
    1:a 256-os vagy az 1 gigás memória kezelhetőbb jobban
    2:azt olvastam, hogy a navipadot naon nehéz kezelni(monnyuk a tesztelő egy benga állat), ez igaz?
    3:a HPM-70- es fülest a vodánál lehet kapni?(erre nem fontos válaszolni)
  • Szabi1991
    #90
    1. én az alap 256-os kártyát használom eddig még nem telt meg nekem 1x se :D
    2. elsőre fura, de ha megszoktad (max 1 nap) utánna már fényévekkel jobb mint a joystick..
    2. biztos :D
  • laci363
    #91
    köszi! Akkor asszem a hétvégén ellátogatok a vodához és kérdezősködök még 1 kicsit, de asszem ez a mobil teljesen megfelel az elvárásaimnak.
  • zolo
    #92
    1. 1 gigás kártyát használok, sokszor tele lett már, sok zene és fotó miatt, ha rád jellemzőek ezek a dolgok, akkor megéri a nagyobb kártya.
    2. Tökéletesen kezelhető, elég puha, kényelmes.
    3. Van rá esély, de ha mégse akkor tuti hogy a legkozelebbi gsmboltban van :)
  • Szabi1991
    #93
    az egyetlen dolog ami zavar, hogy este vakitó a led a "joystick"nál :DD
  • laci363
    #94
    láttam egy fotót a k750i-ről és a v630i-ről és a v630i télleg jobb képet csinál?
  • laci363
    #95
    mármint arról láttam fotót, hogy milyen képet csinálnak...
  • Szabi1991
    #96
    a 2 megapixelel jó képeket csinál, jó körülmények közt..
    da látszik hogy nincs autofokusz :(
  • laci363
    #97
    aha, és akkor egy uccsó kérdés: minden oldal mást ír affelől, hogy van-e benne infra. Akkor most van benne, vagy nincs?
  • Szabi1991
    #98
    nincs, de nem is kell ;)
  • laci363
    #99
    kössz Szabi
  • zolo
    #100
    Jókat lehet vele csinálni, meg jó gyors a szoftvere, de az autofokusz nagyon hiányzik :((
  • Szabi1991
    #101
    jah, pl. Gameboy Advance emulátor 70 FPS-el megy :O
    k510in meg max 8 FPS xD
  • zolo
    #102
    Ne mond már, ilyen is létezik a telóra ? =) Pls more info :)

    Én ilyet tudok csinálni(bízom benne hogy észreveszed amit kell):
  • Szabi1991
    #103
    ok, akkor én feltöltöm a gémboly emulátort, te meg elmeséled honann vannak ien szép ikonjaid ! :)
  • Szabi1991
    #104
    ezzel lehet romokat (*.gb és *.gba) hozzáadni a MeBoyhoz, finish , feltöltöd telefonra, és játszol :))

    pl itt van a Pokémon Gold :)
  • zolo
    #105
    Hát szóval, tudásom az se-portal.hu-ról gyűjtöttem, nagyon sok hasznos információ található itt, ha valaki a teló módosításához kezd, mindenképp nézzen be ide.

    Az se-portal.hu-n írtam ezt a levelet az egyik tagnak, ennél jobban nem tudom elmagyarázni:

    A művelet garanciavesztéssel jár, bár úgy tudom a SEUS-sal történő frissítés visszaállítja az eredeti fájlokat. De csakis saját felelősségre!!

    1.Rendelkezel egy SE V630-al ( merthogy csak annak tudom a műveletét :) ) , és egy DCU-60-as adatkábellel ( a szórke amit kaptál a telóhoz).

    2.Meglátogatod ezt az oldalt: http://www.davinciteam.com . Downloads és a 3. oldalon meg keresed ezeket: client184 és USBFLASH

    3.Elindítod a letöltött programot.Üzenetre a válasz: nem. Utána jobb alsó sarokban van egy gomb, hogy Read Cid, erre rányomsz. Telefon kikapcs. Ilyen állapotban rádugod a kábelre , de úgy, hogy közben végig nyomod a telefonon a C gombot. Ekkor új hardvert fog észlelni, az új eszköz telepítőben saját magad megadod, hogy hol van az USBFlash kicsomagolva, és ekkor telepíteni fogja. Ezután ha újra Read Cid-et nyomsz, akkor sokminden adatot kiolvas a telefonból. Ebből egy sorra lesz szükség, mégpedig a CID- re.

    4.http://www.iprotebe.cz Itt Skins/menu/K610-K618-V630. Letöltöd bármelyiket, és a kicsomagolt fájlokat felteszed a következő programmal egy mappába:

    5.http://szabolcs.greba.hu/index.php?mod_dir=/Phone/Progs&page=download Erről az oldalról letöltöd a FAR_SuB_MegaPack_cid36-52_db2020_1.0.zip -t .

    6.Kicsomagolod , elindítod. ALT+F1 egyszerre, és utána 0 (SEFP). Itt kábelhez beállítod a DCU-60-at, a sebességet maxra tolod, jobb oldalt pedig kiválasztod az előző program által írt CID-nek megfelelőt. Ezek után Enter the Matrix.

    7.MEgy a számláló, írja hogy csatlakoztasd a telefont. C gomb nyomva, és rádugod a telefont. Ekkor K800 seriesnek kell felismernie.

    8.Kapsz mappákat, ha minden jól megy. Flash és FS. Ebből az FS-be menj bele. Innentől:
    tpa/preset/system/menu , ide kell mindent bemásolni. Ha minden megvan , akkor visszalépkedsz, amíg csak lehet, és a végén Yes-t nyomsz.

    9. Bekapcsolod a telefnont és remélhetőleg örülsz.ű

    Ps: Ha bármelyik letöltött menühöz van layout fájl, azt semmiképp se tedd fel!
  • Szabi1991
    #106
    ien bonyolult 12 ikon cseréje ? :S
  • Szabi1991
    #107
    most itt pl a joystick megy a zenelejátszóba ?
    a walkman jel meg a Saját mappákba ?

  • zolo
    #108
    A tényleges ikoncsere az 5-8-as lépésig történik. A többi a telefon védelme miatt kell, hogy megtudd, mit kell kiválasztani utána a 5. pontban levő programban.

    Az ikonok azt fogják indítani , amit beállítasz rájuk, vagyis jelen esetben minden azt indít, amit a rajz jelent. Azért van így ez, mert a képek mellett van egy menu.ml fájl, ami tartalmazza a képek adatát és beolvasási nevét. Létezik menüeditor, amivel a saját képeidből megalkodhatod a menüt, amilyennek szeretnéd, és ott láátod a várható eredményt is, van előnézet.



    Ez az emulator hogy működik?
    A MeboyBuilder nem telepíthető a telefonon, a Pokemon pedig csak egy fehér képernyő szürke keretben :S Settingsben be kell állítani valamit?
  • Szabi1991
    #109
    kapcsold be az FPS számot, a meboy-t meg a gépeden inditsd el..
  • zolo
    #110
    60 fps, de még mindig fehér a képernyő...
    Minek kéne történnie elindítás után ?

    Találtam egy oldalt, ahonnan lehetne Romokat szedni, de 7z a tömörítésük, ezt mivel lehet kicsomagolni? Csak a sima Gameboy, vagy az Advance játékait is el lehet indítani?
  • Szabi1991
    #111
    akkor nézd meg ezt..

    bár nállam mind2 megy :O
  • zolo
    #112
    Jeee, ez működik tökéletesen köfi :D
  • CheAteR88 #113
    na vettem énis eggyet:P
    7k volt a szentem:)
    nekem geciredebejön mert jo phone és szerintem elis lett találva
    negatívumom vele szembe csak annyi hogy este alvásnál a geci led bevilágítya az egész szobámat töltés közbe:(
  • CheAteR88 #114
    mien árba van egy gigás card bele?
  • CheAteR88 #115
    rendeltem egy 2 gigás cardot
    kiváncsi leszek kezeli-e
  • Szabi1991
    #116
    a 8 gigásat is kezeli
  • laci363
    #117
    Nem tudja valaki, hogy a v630i viszi-e(és milyen minőségben)a pro street-et?
  • Szabi1991
    #118
    jól viszi :))
  • laci363
    #119
    és Szabi, a weboldalodon a luxusautóshowról a képeket a telóddal csináltad?
  • Szabi1991
    #120
    a videókat is :)
  • laci363
    #121
    köcce ja és jó az oldalad