22
  • Sam111
    #22
    Ne mondja hogy 64mb-os vkártyám van!!!! Eddig is elfutottak a 128mb vkártya memóriát igénylő játékok...
  • Sam111
    #21
    Ez egy kibaszottul jó játék lehet csak az a baj miután letöltöttem, installáltam és elindítottam, lejátszotta a bevezető videot, aztán kiírta h 128MB of video memory is required to run this game!
    Ezzel most mit kezdjek??? Valaki segítene?
  • Kadzsor
    #20
    Ez nekem nagyon nem jön be, pedig már egy napja nyúzom.

    Sokat nyúztam az 1-est és a 2-est is, de ez számomra egyszerűen élvezhetetlen.
    Szerinem nagyon el van szúrva, ez a térképnézet pedig egyenesen szörnyű a korábbiakhoz képest.
    Ha lesz rá időm, azért ezt is lemagyarítom, ebben nincs olyan sok szövegfájl. Korábban azt hallottam, hogy magyarul is meg fog jelenni. Úgy talán élvezhetőbb lesz.
  • benioh1993
    #19
    Hú de szar game
  • nfr
    #18
    van
    Menj föl a www.paradoxplaza.com -ra
  • benioh1993
    #17
    Már szedem a teljest:P
  • Molnibalage
    #16
    Fura, erős késztetés érzek rá, hogy megvegyem a játékot. Az elődeivel nem játszottam, de lenyűgözőnek tűnik. DEMO van már ebből?
  • I.C.ram
    #15
    Itt van egy lista a biztosan játszható országokról, bár még ez sem hivatalos.
  • I.C.ram
    #14
    Amúgy körülbelül 330+ ország lesz a játékban, a felszabadíthatókkal együtt + kb további tízezret lehet belemoddolni a játékba :D

    Imádom a paradox játékokban ,hogy baromi könnyű moddolni őket.
  • I.C.ram
    #13
    Készítők úgy nyilatkoztak, hogy baromi összetett lesz, viszont nagyon könnyen kezelhető.
  • I.C.ram
    #12
    3ds a térkép, csak ezeken a képeken nem látszik.
  • I.C.ram
    #11
    egyik bestest stratégia a Hearts of Iron 2: DD és a Victoria: Revolutions után :)
  • Atomy
    #10
    Szerintem szép a grafikája(már amennyiben egy 2D térkép az lehet), ráadásul még átlátható is, a színek nem idegesítően tiritarkák, nincs túlcsicsázva, felismerhetőek az ikonok. Ritkán látni olyat manapság hogy a játszhatóságra is odafigyelnek a marketing "rovására".
  • feamatar
    #9
    Hogy merészelitek a grafikát sérelmezni.Ez vmi gyönyör!!!!!!!Könnybe lábad a szemem ha csak ránézek. A Europa Universalis I volt az egyik játék amit legtöbbet nyúztam sok hibája ellenére is. Mert mégis részletgazdagabb volt mint sok elődje és egyszerű is volt. A Hearts of Ironsal már túl bonyolították,de az is egy remekmű volt. Ez remélem vhol a kettő között lesz. Áhhhhhhh.....Ez remek....
  • Indigo
    #8
    Nagyon unatkozhatsz... :)
  • gyuri12
    #7
    a crysis az engem nem érdekel,mert nem megy el a gépemen:) azonkívül ennek nem szar a grafikája,mert pl a stalkernek szar a grafja,mert nagy gépigénye,de szar grafja van,ezért szar!:D
    és csak azért írtam ide,mert még egy fölhívás is volt az elején("Kőkemény történelmi stratégiák kedvelői figyelem!")
    nagykoma...:)
  • Morden23
    #6
    És megjelenés előtt hogyan tudsz máshogy egy játékról nyilatkozni, kiskoma? :)

    Ameddig nem jelenik meg, addig tudsz beszélni
    a.) a játék fejlesztésének körülményeiről
    b.) a játék beharangozott fícsöreiről
    c.) a kiadás időpontjáról

    Miután kiadják, lehet játékot tesztelni, meg jó nagy kritikákat írni.

    Ez egy sima hír (az más kérdés, hogy természetesen "reklámozza" a terméket, hiszen szó van róla) egy játékprogram pontos megjelenési dátumáról.

    A példámban szereplő Crysis-ről szóló híreknek már a címe is reklámszlogenekre hajaz néha. Ezért kérdeztem, hogy azokat miért nem basztatod? (Gondolom azért, mert közelebb állnak hozzád az FPS-ek, mint ezek, és a Crysis jobban érdekel, mint ez a "szar grafikás valami")

    No offense, ez csak vélemény.
  • gyuri12
    #5
    mert: az elején röhtön egy felhívás,aztán pedig mint egy reklámba sorolnak minden jót.ezért
  • Morden23
    #4
    Mitől reklámabb, mint a többi?

    Amikor a Crysis-ről jelenik meg a 120-adik tök érdektelen hír, akkor miért nem nyomatjátok, hogy "reklám, reklám, reklám"?

    Csak érdekel...
  • Zocsi
    #3
    Ez nagyon jó, honnan lehet megszerezni!
  • HöfEE
    #2
    Gyönyörűen méretezte át valaki a képet.... Olvashatatlanok a betűk rajta.
  • gyuri12
    #1
    jó kis reklám!:)amúgy a bátyámnak biztos kelleni fog...