77
UEFA Champions League 2006-2007
  • obi ván
    #77
    ithttp://www.sg.hu/listazas.php3?id=1168633456t
  • gercse
    #76
    haz az ntsc-s is megfelel, akkor: itt
    azt hiszem regisztrálni kell(főleg ha nem jön be)
  • obi ván
    #75
    Az hol van?
  • mike0013
    #74
    nézz körül torrenten...
  • obi ván
    #73
    Szia!Légyszi mond meg hogy honnan lehet letölteni az UEFA Champions League 2006-2007-et!Az e-mail címem:[email protected]
  • obi ván
    #72
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az UEFA Champions League 2006-2007 teljes játékát vagy a demóját?Aki tud segíteni az írjona!Az e-mail címem:[email protected]
  • mike0013
    #71
    pontosan, így van konzolon is, legalábbis ps2-n
  • hunbasser
    #70
    ellövöd,és nyomod az irányt,amerre csavarni akarod.sztem így van a konzolos változatokban is
  • Jissi
    #69
    Nagy csavarásra ne számíts, RB+B a finesse shot, RT+B inkább a nagy löket. Ha jó szabadrúgás lövővel próbálod, akkor ha az erőt jól állítod be, szinte mindenképpen gól lesz.
  • Jinx4169
    #68
    Xbox 360on csak ajánlani tudom Az arcok meg a grafika nagyon szépen meg lett csinálva,bár meccs közben nekem nem sikerült a kamerát beállítani rendesen,úgyh elég messze vannak a játékosok és így nem olyan jó...
  • Jinx4169
    #67
    HY! hogyan kell csavarni a szabadrúgásokat? meg úgy általában ,hogy kell nagy csavart gólokat rúgni mert ha az LB+B vel tolom akkor inkább íveli mint lövi?
  • dbb
    #66
    Hát igen a fifában elég gyérek voltak 1-2 embernek.Ebben sem a legtökéletesebb de azért már sokkkal jobb.én pl csak Ronaldinho arcára voltam kiváncsi:D:Dneki jó lett.Hogy C. Ronaldo-é milyen azt nem tom mert csak pár meccset nyomtam a barcával de sztem biztos jobb lett mint a fifában.
  • Forza Italia
    #65
    Srácok mennyivel változtak az arcok? Most már jobb lett valamivel vagy ugyanolyan. Mert Pl: C. Ronaldo az minden volt a fifaban csak nem ő.
  • dbb
    #64
    Szevasztok,megvan a játék xbox 360-ra és sokat fejlödött nem olyan szar mint a fifa 07 sokkal jobb az irányitás és eléggé nehéz.A BL dizájn lett legjobb benne.
  • Piko888
    #63
    Amikor veszek kártyákat akkor vannak olyanok amik nem kellenek azokat ha tradere rakom ki veszi meg öket, vagy azonnal kapok érte pontot.
  • Piko888
    #62
    Boxon téged nem is mutat, de a csere ua
  • hunbasser
    #61
    hát,pc-s verzión a csere annyi,h mutatja a kamera a játékost,h éppen készül lejönni,utána meg bevillan a bejövő játékos,aki fut be.

    meg mutat téged is a meccs közben :D
  • Piko888
    #60
    POnt erre gondoltam én is, a gól után lejátszák 2 szer 3 szor, de a labda ép hogy csak beér a kapuba és elkapják a kamerát, a passzok is rdekesek, a kapus kurva jó stb.
  • beigliboy
    #59
    valaki végigcsinálta már a treble-t? valami hihetetlen csalódás a vége... egyszerűen nem történik semmi.
  • dbb
    #58
    Én meg most töltöm remélem egy kissé átvariálják a játékmenetet mert a Fifa 07 egyszóval szar volt.Ha már van csel benne akkor az már haladás:)
    nem tudom pl engem az is zavar hogy miért nem tudják megcsinálni a csere animácíót normálisan meg a gólörömöket hosszabra olyan kis dolgok de ezzel is már óriási lépés lenne a PES utoléréséhez.
  • hunbasser
    #57
    nem igazán,elég sok csel van,csak tudni kell őket megcsinálni
  • mike0013
    #56
    épp ezért a legjobb a ps2:D
    én azon játszom
  • Piko888
    #55
    a pc-s verzióban is csak pár csel van.
  • hunbasser
    #54
    ti xbox360-al nyomjátok?

    abban nem lehet cselezni? O_o micsoda szégyen...
  • Piko888
    #53
    Most se lehet
  • Forza Italia
    #52
    Lehet már cselezni a játékba?. Mert a 07 be nem lehetett.
  • Piko888
    #51
    Nekem ma hozza a posta a fullt, eddig csak a demoval nyomtam, de abban még mindig könnyen fújja be a szabálytalanságokat, olyan mint a Pes5.
  • Coooper
    #50
    Azok nem nagyon változtak.
  • dbb
    #49
    Nem arra gondoltam hanem hogy a lövések,passzok,mozgás változott valamit?
  • Coooper
    #48
    Játékmenet? Pontosan mit értesz ez alatt? Feladatok végrehajtása a cél, nem mindig teljes mérkőzések lejátszása, hanem pl. 1 félidő alatt kell megfordítani a meccset...
  • dbb
    #47
    játékmenet terén változott? mert ha nem akkor nem is töltöm
    előre is kösz
  • Coooper
    #46
    Közben észrevettem, hogy nincs is benne online. Na mind1, akkor nyomom tovább offline!
    Egyébként a játék nem sokban tér el a 07-től: kicsit felgyorsították, nem kell kivárni a kirúgás, szöglet, bedobás... előtti bejátszásokat, azonnal lehet továbbnyomni. Talán a játékosváltás is gyorsabb lett. Persze a design az teljesen BL-es. Ja és gyorsabban tölt!!!
    Egy kicsivel megint jobb lett az elődnél!
  • dbb
    #45
    Tudnál adni privibe egy linket? mert már mindehol kerestem.előre is kösz
  • Forza Italia
    #44
    Erre énis kiváncsi vagyok. nagyon hiányoltam a játékból. Amúgy én most töltöm 4 óra és lent van. Remélem jó lessz.
  • Mateus007
    #43
    csá
    Xbox360as uefában lehetlesz majd cselezni? Mert a fifában nem naon ment és szerintem egy kicsit hiányzik belőle.
  • Coooper
    #42
    Tud valaki a játékhoz DNAS ID-t????? Thanks!
  • Forza Italia
    #41
    Megjelent a game. Pal verzió. Hír: Nforce
  • beigliboy
    #40
    üdv.

    valaki mondja már el hol lehet a labdákat kiválasztani! mert jó hogy sokféle van, de egyszerűen nem talál hol lehet kiválasztani, hogy melyik legyen amikor épp játszom. köszi
  • guardian hero
    #39
    Gondolom lassan lehet... 1 hét szokott lenni a késleltetés asszem. De jövőhéten már tuti.
  • Piko888
    #38
    Mikor lehet silverrel letölteni?