109
MS oprendszer mobilra, pdara, hordozható eszközökre
  • PíszLávJuniti
    #69
    esetleg más változat kell hozzá?
  • PíszLávJuniti
    #68
    wisbar biztos kell hozzá..
  • gabber_saviola
    #67
    mi a felbontása anna a ketyerének? :)
  • Mester
    #66
    Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy egy samsung i310-es smartphone-on(amin windows mobile van) futatok játékokat(pl worms world party) és vmiért a nagyrészük csak "ablakban" fut erre esetleg tudtok vmi megoldást hogy fullscreen menjenek a játékok?
  • gabber_saviola
    #65
    szasztok

    dizájnolám a pda-mat és érdekelne progi hozzá. itt egy kép vmi ilyesmit akarok ami itt alul és felül van

    g

    köfi
  • soma62
    #64
    Hali vmi gyors képnézegető progi kéne pocket pc -re mit tudnátok ajánlani??
  • csgery
    #63
    Nincs bölcsőm, a töltőn hagyás megoldható. Köszi
  • PíszLávJuniti
    #62
    találkoztam vele valahol.

    PocketC developot próbálta valaki?
  • desigo
    #61
    van itt valahol IGO topik?
  • PíszLávJuniti
    #60
    Nah megcsináltad?
    Nemtod hogy a System.Media osztálynak mi a compact frameworkös megfelelője?
    Próbáltam extern el coredll.dll ből függvényeket, de nem hallgatrá túlzottan a kütyü. Ámbár kivételt sem dobálgat.
  • desigo
    #59
    N93i reklámfilm, N95 és N800 CES videók
  • PíszLávJuniti
    #58
    3 nap után szerintem csak sima SoftReset történik, azaz újraindul.
    Ha nem használod, akkor hagyd a bölcsőben, vagy gépen, vagy töltőn..
  • csgery
    #57
    Hello mindekni! Van egy Yakumo PDA-m. A probléma az, hogy ha 3 napig nem kapcsolom be, elszáll róla mindín, és újratelepítgeti magát (Prgoramokat, navigációs rendszert, stb) MI lehet a baja? Nekem azt mondták, hogy nem szabad kikapcsolt állapotban benne hagyni a memóriakártyát. De nagyon zavaró, mert nem tudom egyből használni, hanem csak egy fél óra után. Szerintetek miért száll el róla minden? valami régebbi WN lehet rajta...
  • PíszLávJuniti
    #56
    áz!
    márcsak aztnem vágom, hogylehet a legalsó menüt elviselhető színre hozni. Felső sor rendben, háttér / today rendben, de alul a köcsög calendar meg contact gecicsúnya.
  • gabber_saviola
    #55
    krusztomázolod ám a kézi pécédet :P
  • PíszLávJuniti
    #54
    2.2 est találtam.
    És az spb pocket plus is már fent csücsül a gépen. Operát próbálkoztam, használható kellően gyors, tud tabokat nyitni, és zoomoláskor az imageket is zoomolja, korrekten jelenít meg. Az sg jelenik meg rajta szarul a tördelése miatt.
  • gabber_saviola
    #53
    az ingenyes 1.3 verziót, vagy az újat (2.7 vagy mi)?
  • PíszLávJuniti
    #52
    Kicsit matattam Vele :) feltettem a wisbar-t amitől nagyon pofás lett.
    A pocket Earth is nagyon faszányos (Y)
  • Gerygrey
    #51
    Na jó... Megnéztem az iPhone vidit, elcsábítani nem tudott, de volt pár jelenet amikor azt mondtam magamban hogy "hűamindenitezkiba**jó" :D A scrollozása nagyon tetszett, meg az albumok közötti lapozgatás is, viszont ezt az elforgatós trükköt, egy kicsit másképp, a Qtek 9000 is tudja :)
  • Gerygrey
    #50
    Én már elkezdtem a spórolást de száradjon le a kezem ha erre a trendiájpodpédéamobilra dobom ki a hosszú hetek alatt összekuporgatott vagyonkámat:) inkább egy "picivel" olcsóbban veszek egy qtek 9000-et használtan, az árkülömbözetből kijön jópárgigányi sd kártya oszt' csókolom. Na, de amiért idejöttem, egy kérdés: nemsokára összejön a gép, és kíváncsi lennék hogy milyen "must have" progik vannak windows mobile 5-höz, szóval mik azok az alap progik amiket mindenképp érdemes az újonnan megvásárolt gépre feltelepíteni? Érdekelnének még játékok, multimédiás cuccok, fullscreen videóplayer, valami kafa böngésző, zene, stb (főként ilyesmire lesz használva a gép, office jelegű búbánatra nem nagyon van szükségem). Msn messengerben lehet webkamerás videohíváshoz használni a gépet, pda-pc között wifi/3g kapcsolattal?
  • PíszLávJuniti
    #49
    találtam csomó jó cuccot, és mindegyikre hibát dob @@@@
  • gabber_saviola
    #48
    az a vicc, hogy még semmit, csak belinkeltem ide ^^
  • PíszLávJuniti
    #47
    innen mennyi dolgot töltöttél le?
    nekem egyse akar menni. zipnek nincs vége sux/
  • gabber_saviola
    #46
    fu eléggé odarakod magad szájlizásban -.-
  • Cowek
    #45
  • gabber_saviola
    #44
    nekem nem teccik
  • Cowek
    #43
    Hát ez kész...
  • PíszLávJuniti
    #42
    nem rossz :)
    A két ujjas zoom elég faja. Ha mélyebb szinten bele lehetne nyúlni, ezeket mind átlehente ültetni egy wm es masinára is jóformán.

    igazából az eddigi pdakból hiányzik az, hogy nem úgy tervezték hogy kézzel lehessen vezérelni.. és a gombok kezelőszervek túl kicsik.
    ( túl erőltetett az asztali szgép szimulációja, ez a startmenüzés, meg a többi pereputty )
  • desigo
    #41
    Kezdjetek spórolni:)
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Ámde ma Delphi .NET tanfolyáson azért kicsit belenéztünk a Visual Studio 2005-ös compact framework fejlesztésébe is és megírtuk első progginkat alá, amit emulációval meg is néztünk egy emulált PDA-n! Hohha! :D Ha ma hozzájutok a gépentyűmhöz (ami már egyre valószínűtlenebb sajnos), akkor szétkódolhatom az agyamat.
  • gabber_saviola
    #39
    :P
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Jah, megyeget, de még ismerkedem vele. Így elsőre nekem túl butabiztos, én nem vagyok józsika, nem kell fogni a kezemet.
  • gabber_saviola
    #37
    fu mit találtam -.-


    Sir Quno Jedi: nah jó lett a progi?
  • Sir Quno Jedi
    #36
    Nnna,megvan, műxik, de gyanúsan gyors. AMit én pakkantok össze VDB-ben az 20FPS max, ez meg 10 perc alatt lenyom egy másfél órás filmet. Hmmm, gyanús...
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Má 97%, kibírom...
  • gabber_saviola
    #34
    :DDDddddd
  • Sir Quno Jedi
    #33
    Pászmeg, ez sose fog lejönni...
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Háén kölönböző digitális kamerás felvételeket és sima filmeket is szoktam vele gyúrni, mert bizony értő ember kezében csodákra képes az! :D
  • gabber_saviola
    #31
    virtuáldáb az marad a jutubos múijaimra :P
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Hacsakúgynem. De a VDUB is képes mindenre amire csak kellhet. Igaz, ott neked kell kikísérletezni az ideális codeceket, encoding opciókat, filtereket stb, de ha 1x megvan, lemented a processing-et és utána bármék videó csak szalagmunka :DDD.