31
Jöhetnek ide az infók!
  • Biriboy
    #31
    Nem megbizható kibocsátó védett alkalmazás nem telepíthető. Ez a pontos szöveg amit kiír a telefon különböző progik telepítése során.
  • Biriboy
    #30
    Telepítenék egy Wi-fi radart a gépre, de valamilyen biztonsági programra hivatkozva nem engedi telepíteni. Mit lehetne ellene csinálni?
    Magyaráz olyat is - másik progik telepítésénél -, hogy lejárt tanúsitvány ez ellen valami?
  • mícs
    #29
    google?
  • marosizoli
    #28
    Hellosztok abba szeretném segítségeteket kérni hogy hol lehet erre a telóra letölteni 320×240 témát . INGYEN. aki tud az létszi írjon.
  • oneal1
    #27
    nekem most e61i-m van!!

    Nagyon nagyon tuti!!!:)
  • mícs
    #26
    valami akkor ott nem jo!
    nekem siman ment a kiemeles az sms-bol! letoltottem, oszt megy!
    neha kicsit lassan jelentkezik be, meg nekem egy kicsit lassu, de maga a telo is az!
  • mod
    #25
    Na, kipróbáltam, kaptam sms-t, de egy linkre kell kattintanom az sms-ben, és azt nem lehet! Nem kiemelt a link, és nem tudok rákattintani...
  • mod
    #24
    De meg kell adni a telszámot, nem?
  • mícs
    #23
    a fring ingyenes!
  • mod
    #22
    Esetleg tudsz olyat, ami nem fizetős? Vagy a Fring-et lehet kóddal is használni?
  • mícs
    #21
    en a fringet hasznalom, mert az egyszerre gtalk, msn, es skype is, raadasul a hangatvitelt is tamogatja!
  • mod
    #20
    Honnan tölthetem le az msn-t erre a telóra? Mert ez a QuickIM MSN Messenger csak trial verziós!

    Kösz a segítséget!
  • mícs
    #19
    msn: hasit rajta, es viszonylag egyszeru a hasznalat
    mp3: szepen szol, bar nem egy mp3 lejatszo
    a skype-t irjak ra, a voip az egy kicsit mas, de mokodik, ba varazsolsz eleget a routerrel, meg a beallitasokkal
    mail: gmail, kiraly, akar a beepitett kliensel, akar a progival!
    bongeszes: elmegy, de szerintem nem is ez a lenyeg!

    amugy egy kicsit csalodtam benne, mosmar nem vennem meg!
  • mícs
    #18
    nem igaz, en wpa-val is hasznalom, bar 3bol egyszer nem sikerul a kapcsolodas!
  • dotkom
    #17
    msn: msn az megy rajta ha talalsz hozza megfelelo progit, de a pdaba integralt msn az sztem azer jobb.
    mp3: a hangszoroja rohadt hangos, meg gondolom stereo fullhallgato is van hozza, csak venni kell bele egy nagyobb memoria kartyat. en meg csak egy ket szamot hallgattam rajta, de tok jol lejatszotta oket.
    skype: ezt meg sose probaltam, de a leirasaban is szerepel, hogy tud voice over ip-t. hogy ebben benne van-e a skype is azt nem tom, de lehet, hogy van hozza progi.
    mail+bongeszes: a mail es a bongeszes szerintem nagyon jol meglett csinalva, csak sajna semmilyen flash-t nem jatszik le ami a weboldalakon van.
  • Munch
    #16
    Gps az nem izgat, de skype, msn, mail, böngészés, mp3 hallgatás az igen.
    Ezekben hogy teljesít?
  • dotkom
    #15
    kb akkora mint egy atlag pda csak vekonyabb, es szelesebb. pda+gsm kombot meg nem probaltam, de ha pl. mondjuk gps-re, vagy ilyesmikre akarod hasznalni akkor valaszd a pda-t.
  • Munch
    #14
    Ezt ajánljátok, vagy inkább egy windózos pda+gsm kombót?
    Nagydarab a ketyere?
  • mod
    #13
    A 2db babérlevél nem kell bele, különben jó.
  • mod
    #12
    Köszi, ez segített!
  • KILLER2
    #11
    Mert csak WEP-et bír.
  • ColdFire
    #10
    xDDDDDDDD
  • dotkom
    #9
    a wlan-ja nem nagyon szereti a titkositasokat. probald olyan helyen ahol nincs kodolva. mert nekem pl itthon wpa titkositas van a linksys routeren, es nem akar ra sose csatlakozni. de viszont a regi d-link router 64bit-es wep-jevel siman megbirkozott.
  • kemszi2
    #8
    ,,Mit, hogyan, stbiek érdekelnének..."
    válaszom:Malacsült forró lencsesalátával, fóliás burgonyával

    Hozzávalók 4 személyre: 80 dkg bőrös malackaraj csonttal, 1 kávéskanál őrölt majoránna, 15 dkg lencse, 2 fej vöröshagyma, 1 dl sör, 5 dkg füstölt szalonna, 40 dkg burgonya, 2 db babérlevél, 10 dkg húsos szalonna, 5 dkg póré, 1 evőkanál mustár, 1 evőkanál méz, 1-2 evőkanál fűszeres ecet, 1/2 csokor snidling, 1 dl tejföl
    vagy netán nem erre gondoltál?
  • mod
    #7
    Pl. hogyan működik rajta a Wlan? Be tudtam állítani, de nem tudtam csatlakozni...
  • Vaxi
    #6
    http://pdamania.hu/content/5740
  • Vaxi
    #5
    ércsemén csak todvazz nemtok elfülolvasni.
  • mod
    #4
    Ércsed.
  • Vaxi
    #3
    link
  • Vaxi
    #2
    öööö mivan?
  • mod
    #1
    Mit, hogyan, stbiek érdekelnének...