25
  • gabi96
    #25
    jobb a need for speed pro street
  • Sanyix
    #24
    Te játszottál valaha bf2-n kívül mást is? :o
  • kuci06
    #23
    asphalt urban gt-ből készitettek psp és ds verziót is (és ugy hallottam lesz ps2 -re is)
  • icewolf
    #22
    biztos élmény lehetett... ps kontrollerrel meg aztán végkép...
  • bermuda3
    #21

    oké igaz de olyanra gondoltam, h több cd-s vagy dvd-s játék. tehát nagyszabású.
  • Indigo
    #20
    Most játszom a Thief - Deadly Shadows-al, egész korrektül megcsinálták 2D-ben. És még a küldik is ugyanazok mint a PC-s játékban :)
  • Indigo
    #19
    Az még csak véletlenül sem java-s progi volt, az már az őskorban is létezett.
  • Indigo
    #18
    Most megfogtál :)
  • Morden23
    #17
    Sznék.

    Ismertebb nevén Snake, vagy Kígyó. Még 3D-s verziója is jött ki PC-re :)
  • bermuda3
    #16
    ez majdnem ugyanaz mint a splinter cellek... miért nem találnak ki végre vmi jó és új játékot??? olyat aminek a sikerei után elkészítik a pc-s verziót :D
  • Morden23
    #15
    Civ4?

    Gothic3?

    ööö... Space Cadet Flipper? :D
  • Indigo
    #14
    Meg van Baldur's Gate, FIFA 200x, Splinter Cell, Rainbow Six, Rayman, Prince of Persia, Brothers in Arms, King Kong... csak néhány nagyobb név így kapásból ami a mobilomon van. Inkább olyat mondjatok ami nincsmobilra :P (Még Sims2 is van...)
  • Morden23
    #13
    Elder Scrolls is van mobilra, ez nem egy nagy újdonság.
  • Librarian
    #12
    Én arra emlékszem, hogy nagyon fiatal voltam, mikor a MoH Underground-ot toltuk a barátomnál, PS-en! Az volt az első igazán szép FPS amivel játszottam (Wolf3d, Duke Nukem, Doom után szép volt még anno). Azóta imádom. De szerintem a CoD jobb lett, mint pl a Pacific Assault. (nekem legalábbis jobban tetszett)
  • Cat #11
    nyilván azért hívják igy, hogy sokkal többet tudjanak belőle eladni. Egy noname játékot nem vennél meg, de a MoHnak már neve van. És szerintem minden játékbejelentés reklámszagú ;)
  • joebacsi
    #10
    inkább azt mond meg, hogy leltél e már belőle UIQ változatot :D
  • Gerygrey
    #9
    Miér kell egy 2d platformjátékot medal of honornak hívni? Semmi bajom vele ha mobilra készülnek egyre színvonalasabb játékok, de ezt nem szeretem. Csak azért medal of honor hogy vérpistike büszkén mutogassa a 12 éves haverjainak hogy fúúúú nekem megvan a moh mobilraaaa!!!4 (meg a carbon, stb)
    idiótizmus netovábbja, egy jó játék meggyalázása ez. A cikk is elég reklámszagú, na mindegy.
  • schrank
    #8
    bizomány én már akkor moháztam ps-en amikor ti még passziánszoztatok win98 alatt
  • Sadist
    #7
    Nem, a legelső rész playstationre jelent meg és ha jól tudom egy kémnő szerepébe bújhattál.
  • gyuri12
    #6
    sztem a Medal of Honor-ok voltak a legjobb 2.vh-s játékok,mert a cod1 az még jó volt,de a cod2,az már...szörnyű
  • Indigo
    #5
    Egy linket tudna dobni valaki?
  • kuci06
    #4
    először volt a cod 1- aztán abból lett a cs
    Cod 2 és 3 is van tellára. Sőt ngage-n 3ds cod 1 is van
    Amúgy jó kis game a Medal of honor mobile is :)
  • akyyy
    #3
    Nem azért, de mobilra asszem van egy CS, amit grafikai módosításokkal csináltak belőle Callofduty-t, UO-t, cod2-őt, sztem mohából is volt belőle....

    de ez végre normálisan néz ki:)
  • Psyho06
    #2
    még ha az allied assaultra gondolsz az is 2001 amúgy asszem tényleg 1999-ben jelent meg az első :)
  • Szalámi
    #1
    "...amelynek legelső verziója 1999-ben jelent meg..." Javítsatok ki, de nem 2002?