18
Progik ingyen: Giveaway of the Day
  • Me0w
    #18
    Jah, ugy lattam, hogy a maximalis arkorlat olyan 9.99 es 14.99 kozott lehet :)
  • Borg
    #17
    "Basically, every day we nominate one software title that will be a Giveaway title of that day. The software will be available for download for 24 hours (or more, if agreed by software publisher) and that software will be absolutely free. That means - not a trial, not a limited version - but a registered and legal version of the software will be free for our visitors*."

    Itt a lényeg.

    És amúgy van http://game.giveawayoftheday.com/ is.

    Persze nagy neveket itt sem tesznek közzé, mint ahogy a programoknál sem photoshopot, meg windowst raknak ki...
  • Atkamon
    #16
    én is...
  • zmeor
    #15
    van ilyen
  • bardocz
    #14
    végigolvastam az öszes postot és öszezavarodtam :D
  • Me0w
    #13
    Ajj. Az olvasas nem az eros oldalad.
  • bardocz
    #12
    akkor ez most mi is?ha pl felrakják photoshopot akkor azt egy napig tudom használni?
  • Dj Faustus #11
    "Nem, ezek nem freeware"
    A Freeware library-ben azok vannak.

    "vagy shareware programok,"
    Ingyenesen letöltheted, és vagy csökkentett funkcionalitással, vagy korlátolt ideig használhatod - az ugyebár shareware (vagy trial/demo, ha mindkettő fennáll). Lásd:
  • Dodo55
    #10
    Nem, ezek nem freeware, vagy shareware programok, ezek olyan fizetős programok, amiket egy napig ingyen megkaphatsz, és használhatsz, ha még aznap telepíted.

    Én már régebb óta hallottam az oldalról, de nem nagyon tetszik, mert csak aznap tudod aktiválni, később nem.
  • Dodo55
    #9
    Ebben az a szívás, hogy nem tudod később újratelepíteni.
  • Dj Faustus #8
    "ez egy olyan lap ahol minden nap van egy progi ami amugy fizetős, de ha innen töltöd le akkor ingyenes.."
    Ez nem nagy újdonság, régóta vannak shareware, vagy korlátozott ideig futtatható demó szoftverek; ilyen jellegű gyűjtőoldalak is vannak (de tényleg hasznos oldal).
    Viszont ami tényleg ingyenes ezen az oldalon, az a Freeware library - ahol ténylegesen ingyenes szoftverek vannak rendezett formában.

    A topik nyitásával kapcsolatban pedig szerencsésebb lett volna "FREE.software" topikban elhelyezni a hozzászólást vagy egy "Ingyenes, freeware, shareware programok" topikot létrehozni neki (vagy átnevezni arra) - könnyebben rá lehet keresni a topik címére (például az ingyenes kulcsszóval) - és sokkal tágabb kategória mint egy weboldal neve (így nagyon gyorsan elsüllyed a süllyesztőben).
  • zmeor
    #7
    tegnapit még nem próbáltam, de sztem ha kifutsz az időből akkor onnantól csak sima demoféleség lesz.
  • CattiBrie
    #6
    vov!

    és a tengapi már nem van ingyért?
    vagy abból is le lehet tölteni egy demót?
  • zmeor
    #5
    na végre van aki értékeli...

    sztem elég eldugott, de viszont hasznos:) valamit szedtál már le?
  • Danee
    #4
    minek kell egyböl beszolni, sztem jo kis weblap!
  • zmeor
    #3
    nem reklám

    csak ajánlottam egy oldalt...és vélemyéneket hozzászólásokat várok róla

    nemtudom de vannak olyan emberek akik rögtön az uj topicoc bezárására törekednek és dirigálnak...
  • Beast Machine
    #2
    reklám? megvárjuk modibát...
  • zmeor
    #1
    Sziasztok!
    Giveaway of the Day

    ez egy olyan lap ahol minden nap van egy progi ami amugy fizetős, de ha innen töltöd le akkor ingyenes.. nem warez. nincs benne semmi illegális.
    a napi program alatt van egy visszaszámláló és az jelzi hogy mennyi időd van aktiválni, az ingyenességhez..

    véleményeket ötleteket várok!


    KATT