552
Pszichedelikus zenék
  • Dying Soul
    #232
    Sőt, az egész. korrekt, gyors, erős.
  • dogfish
    #231
    a harmadik / negyedik szinten jo :)
  • Dying Soul
    #230
    Jó zene. :) Bár az első szám jobban tetszik, mint ez. :)
  • kulabácsi
    #229
    nekem most pont a klasszikál goa számok jönnek be, de amúgy ha elindúlsz a dúrvább felé akkor persze h nem fog már tetszeni a lájtosabb téma :)
  • Lammer
    #228
    erdekes igy probaltam visszahallgatni a regebbi Goakat de nekem mar tulontul nyalas, meg pruntyi :C
  • kulabácsi
    #227
    jó is az :)
  • kulabácsi
    #226
    legalább vkit kilöktél :D
  • dogfish
    #225
    nem tartozom a mo-i roncsnation taboraba, nem en foglak eltartani :)

    a tobbit nem kommentalom, mert indulok bevasarolni ^^
  • Lammer
    #224
    inkabb progressziv psy vonulat hive vagyok(abbol is az oldszkul fajta-2000tol hallgatom a zenet, hugomat mar megfertoztem^^ de asszem mar ezt lentebb irtam isch)... kicsit killer fele huz a szivem megminden4
  • kulabácsi
    #223
    hmm te amúgy goás vagy? mert akikről beszélsz azok inkább a technosok, azokból énse nézném ki h eltartanak bárkit is, de a goás az melózik mint a hülye, ismerek nem 1 embert aki 27-30 vagy afölött partyzgat, mégis megél vhogy, és nem anyuci-apuci pénzén
  • Lammer
    #222
    felolem aztan azt csinal(sz/tok/akarmi nem akarok szemelyeskedni :D) amit akar(sz/tok/akarmi :D) csak ne a roncsnésön tartja majd el az orszagot amikor en nyugdijas leszek, mert akkor baszdmeklesz.. mert az najszos fjucsorkep

    egyebkent mar reg fel akartam vetni ezt a drogkerdest, hogy nektek(tobbi psy/goa lovernek^^) mi a velemenyetek/csinaljatok stb (azert tegyuk a szivunkre a kezunket sztájl, eleg erosen kotodik az "anyag" a zenehez jatek van :] osztan csak kulturaltan, no nem akarom en megbantani senkinek sem a roncs drogos lelkivilagat sem-e!?,4 :D
  • kulabácsi
    #221
    nem mondta senki h kötelező, ezt had döntse el ősztem...nekem is van olyan ismerősöm aki semmit nem csinál, nem is iszik és végigpörgi az estét, van olyan is aki iszik mint a disznó (állt énis) és úgy van el, van olyan is, aki megeszik 3 gombát és úgy érzi jól magát, az emberek különbözőek, örülj h neked így is jó
  • dogfish
    #220
    az vesse ram az elso kovet, aki ugy erzi, h elbirja azt

    Lammer: nem irtad
  • Lammer
    #219
    idezzz hol mondtam ilyet!!!5544
  • kulabácsi
    #218
    :DDDDDDDD
    megkövezhetlek? :D
  • dogfish
    #217
    en vagyok a rossz es a gonosz, tudom -.-
  • Lammer
    #216
    hagyne vezessem mar le gyerkekek -.-

    btw en osztan hullara nem ertek valamit... minek ahhoz drog, hogy egy porgos partin, jo kihangositas mellett exben tancoljak-razzam magam??? biztos en vagyok a selejt, de nekem halistennek nincs szuksegem ra -.-
  • dogfish
    #215
    biztos elnezett valamit
  • kulabácsi
    #214
    ja jobb előre felkészűlni :)

    Lammer nemtom miről beszélsz ^^
  • Lammer
    #213
    drog -.-
  • dogfish
    #212
    na egen, viszont inkabb maradjon, nem akarom szivni a fogam :)
    ha marad, akkor sem rohad ram valoszinuleg
  • kulabácsi
    #211
    :DDDDD
    szép felhozatal az biztos
    3napra meg szép termés, elleszel vele valszeg :D
  • dogfish
    #210
    23-26 lesz az ev legszebb napjai szamomra, ugyanis doof 2008 lesz :)))

    kindzadza, entropy, cosmo, ace ventura, terranoise, double r.e.l, es tarsai. komoly buli lesz

    jon velem 30g, meg kb 10 vitamin bogyo. lehet, h nem leszek online az utana kovetkezo par hetben sem... :)
  • kulabácsi
    #209
    na az biztos, szeretem az ilyen zenéket is, de 1 éjszakás bulit nem bírok azért elviselni, nekem reggel lájt zene köll, nem agresszívitás :D
  • dogfish
    #208
    haaaat, de erre lehet pattogni rendesen :]
  • kulabácsi
    #207
    :D
    amúgy nemrossz, de inkább a fullon felé hajlok :)
  • dogfish
    #206
    nem, csak sokat van nalam, en meg az osszes hulyeseget muatatom, neki, mindig rohog rajtuk egy sort szetesve :)
  • kulabácsi
    #205
    nemrossz, de kicsit erős ebbe a topikba sztem :D
    4percnél meg loáááál :DDDD magyar a srác?
  • dogfish
    #204
    feltehetem az egesz albumot (Complex Wave Function), ossz-vissz 4 track a tartalma :) jo kis psychedelic ez.
  • kulabácsi
    #203
    meglessük
  • dogfish
    #202
    na, akkor ajanlanek egy kis szosszenetet. az illeto 'terranoise', nemtom mennyire ismeros nektek. a csavo 21 eves, valamint kb 3 hazra lakik tolem. kicsit hozza az uj albumon a cosmo stilust, de nekem bejon :)

    katt

    ui.: 4 percnel nem kell megijedni
  • Dying Soul
    #201
    Áj iz. Nem baj már. :)
  • Lammer
    #200
    te kuldtel smst? :D

    sorry de LANon voltam :C
  • kulabácsi
    #199
    ide is írom h sztem mi megyünk, szal még beszélhetünk róla :)
  • Dying Soul
    #198
    23-án Pesten lesz Orestis, Irgum Burgum, Chemical Spoon - csudijó darkpsy. De lesz full on is. Valakinek nincs kedve? Egyedül nem pestiként éjjel nekem necces, pedig a kedvecem Orestis, úgy ott kéne lennem.

    flyer
  • Dying Soul
    #197
    ezt igazából csak azért szúrtam be, mert nagyon jó, beteg, japán cucc.
  • technodome
    #196
    Köszi a tanácsot :)
  • kulabácsi
    #195
    ezt van buuren topikba kérdezd, mert ez trance, ismerős de sztem ott meg is mondják neked h mi a szám címe
  • technodome
    #194
    Ez egy 2 perces kivágott rész, csak arra lennék kiváncsi :)
  • technodome
    #193
    Sziasztok.
    http://rapidshare.com/files/101253425/DJ_Tarkan_-_No_Smoking___FriskyRadio_06-June-2007_www.mixing.hu.mp3.html
    Ennek a zenének az előadót és cimét keresném! Ha vki felismeri az ossza
    már meg velem vagy ha megvan a zene akkor azt