552
Pszichedelikus zenék
  • infracore
    #432
    A shaman trance hatalmas zene.
  • mila69en
    #431


    loool shaman trance:DDD


    pentapentapenta
  • tootaal
    #430
    Na ide is! :) Zozora
  • mila69en
    #429
  • infracore
    #428
    Rengeteg video.
    Ha ismeritek elnézést.Nekem új.
  • mila69en
    #427
    hát jó kérdés ez így legal e:DD szerintem nem! vagy igen? nem tudom:C

    Vibe Tribe vs Spade - Super Natural (System Nipel Remix) ez is ütős szám rajta:) meg a System Nipel - Fly System is király

    ám a psyplaneten is vannak ilyen FREE Releases! az mit takar? ahogy nézegetem olyan albumok vannak közte, amik szerintem egyáltalán nem free-k xD
  • Lammer
    #426
    nekem 3 szam megvan az emlitett albumrol! a #414-ban leirtak szerint(ez mennyire legal?) :D
    (3 napig ment folyamatosan a laptop+screamer radio record komboban, lett anyag a 8 gigas pendrivehoz kocsiba-e!? :D)

    Be free meg a Hello Sunshine(ez b*szott qvvajo4!!) tetsziek! a Chelle belle meg nem -.-
  • MR ME
    #425
    bazz fél éve jött kb :D sztem még váratós a következő :S
  • mila69en
    #424
    most akciós!:D ám jöhetne új vibe tribe album:/
  • MR ME
    #423
    no "megveszem" akkor :D
  • mila69en
    #422
    System Nipel - Beyond Music most reggel hallgattam végig tetszetős album
  • MR ME
    #421
    jóféle
  • mila69en
    #420
  • infracore
    #419
  • infracore
    #418
  • infracore
    #417
  • infracore
    #416
  • infracore
    #415
  • Lammer
    #414
    gyerekek!

    meg van oldva a zene kocsiba

    Ratalaltam egy remek kis freeware progira!

    Screamer radio
    szepen betettem a philot(stilusra a sok radio kozul ok jatszanak szamomra emesztheto anyagot) es bekonfigoltam, hogy hova mentsen es "VÉTEL" gomb be... azota folyamatosan menti le az mp3akat :D (ez mennyire legalis amugy? free radio vs lementem az mp3akat tortenet?) be lehet parameterezni, hogy milyen sema szerint... nekem eleg az eloado - szamcim...

    qvvvva jo!
  • infracore
    #413
  • infracore
    #412
  • mila69en
    #411






  • infracore
    #410
  • infracore
    #409
  • infracore
    #408
  • infracore
    #407
  • Corrupt
    #406
  • infracore
    #405
  • Lammer
    #404
    kocsiagba jo lesz az! :D
  • mila69en
    #403
    szoktam hallgatni én is philosomatika-t:) yooo kis rádió
    schizoid-psy, psysolar, Psychedelik.com, divbyzero.de ezek is zsíros rádiok:) sajna freebe ezeket nem fogod megtalálni:D marad warez^^ letötl meghallgat ha tetszik megvesz én most rendeltem meg Liquid Soul - Love in Stereo cd-t quul az egész album egy két szám talán ami nem a legjobb rajta

    vagyis live bulis felvételeket mixeiket meg lehet lelni dc-n itt amott:DD azok igazándiból szerintem nem esnek a warez kategoriába mivel kereskedelem-ben nem kaphatóak nem károsítok vele senkit és régebben nekem is engedte egy csomó előadó(akinek küldtem emailt az mind:D) hogy nyugodtan kirakhatom a weboldara letöltések közé nincs benne semmi para(persze hogy megkérdeztem már csak a tisztelet miatt is:DD) java részt én is azokat vadászom

    Liquid Soul_Live dj mix_june08 ilyenem van(most erre vagyok ráállva liuqvid lájvokra de ritka mint a fehér hollo:()
    meg van jó pár ilyen live-om csak a minőségtől nem kell el szállni:D mp3-nak jó! de a te igényeidet ismervén:xD
  • Lammer
    #402
    Ez joag!!445

    Nah EZAZ, ilyeZSmibol kene sokag!44 kibeb*szott zsirag lenne hosszu utra!4 :D

    szerk: jah likvid szól? hehe alap, philon neha eldurrantanak likvidbol egy ket shotot :) (fizetos, bar lehet egy lemezt megerne íbéjrő^^)
  • Lammer
    #401
    fuuu koszi teZSO!444 ^^

    Ezekbol melyek azok amiket le lehet szedni freebe(tenyleg jogilag iZS az, es nem warez)? (amit liMkeltem az is az!) nem nagyon szeretnek kolteni ilyen teren es tudod, hogy tenyleg nem warezolok mar eleg regota :)
    (ilyen ektoplazmos free source temaban erdekelne minnel tobb eloado^^)

    egyepkent, hogy moZSt itthon tanulok(vagy legalabbis mimelem, mert sz*rt sem tudok meg mindég, pedig holnaputantol okj vizsgak leZSnek) hatterbol szol a philosomatika es neha nagyon durvan jo szamok vannak... (amit linkeltem is ott jatszottak)
  • mila69en
    #400
    estére pihizni^^
  • mila69en
    #399
    hamán itt tartunk:PPP

  • mila69en
    #398
    ja és igen ezek az igazi kocsikázós zenék-e?:P szerintem is xD
  • mila69en
    #397
    jeje prog psy:D mostanában én is ezek hallgatom:) de a többivel mi a baj?:D nekem bejön a mind:P

    sztem itt keresgélj jó persze van mindegyiknek lassabb száma is de van mindnek elég húzós:)

    Ace Ventura feltétlenűl:)
    Liquid Soul szintén
    Suntree
    Ritree
    Motion Drive - disco slave számuk nagyon üt
    Symphonix
    Quantize
    Yotopia
    Ergorythma
    Invisible Reality
    Atmos
    Ticon
    Dialogue
    Vibrasphere ez már lájtosabb de fenomenális a zenéjük:D

    nagyjából mostanság ezeket hallgatom

    és sok válogatás progpsy album az által úgyis megtalálod azokat az előadókat akik neked bejönnek GOA Head Vol -ok jó félék mindig akad rajtuk olyan előadó aki durván húzos prog számot kalapált össze:)
  • Lammer
    #396
    Skacok!

    (Foleg Mila xD)

    Ez nekem kib*szottul tetsziek -> tessek a 2ik szamra kattintani es vegighallgatni tekeres nelkul ^^
    (a tobbi szama sajnos nem jon be annyira)

    kerdes: Tudtok a Burn inside czimu szam mintajara valami hasonloan nyugisabb(nem az idiota killer vonulat), elfolyos, amde kicsit tempos(mint ez) zeneket? hosszabb utakra idealis lenne verdaba-e!? :D
  • infracore
    #395
  • infracore
    #394
  • infracore
    #393