25
Kémkölykök, Kémkölykök 2 - Az elveszett álmok szigete, Kémkölykök 3-D - Game Over
  • C7
    #25
    ja, ez a 3-D - Game Overhez kapcsolódik
  • C7
    #24
    én a tévében láttam, meg megvan, de nincs hozzá 3D-s szemüvegem. nem tudja valaki, hol lehet kapni ilyen szemüveget? mert moziban se nagyon vetítik már...
  • Qwerty4
    #23
    a színészekkel valóban nincs gond, inkább a szereppel amit játszanak...
  • Qwerty4
    #22
    jó gondolat
  • Calver
    #21
    ezt a témát nem inkább ide kéne?
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Kurva jó kis filmek a maguk kategóriájában. Gondolom nem a Sin City-hez kéne hasonlítgatni (mert az is kurva jó film, csak az is a maga kategóriájában).

    Amúgy meg a színészek első osztályúak:
    Tony Shalhoub (Monk, Galaxy Quest, Man in Black-ek stb.)
    Antonio Banderas (őt nem kell bemutatni)
    Danny Trejo (számtalan filmkedvencben szereplet, az öreg Machete, aki mindjárt játszik is a Sin City 2-ben is)
    Carla Gugino (Treshold, de ő is nyomul a Sin City 1-ben stb.)
    Alan Cumming (X2 Kurt Wagnerr, Get Carter, Titus stb.)
    Teri Hatcher (aki még James Bond filmben is szerepelt, 87 részben volt Lois Lane Superman oldalán, manapság meg a Született feleségekben domborít stb.)
    és még sorolhatnám őket tovább (ezek mind CSAK a Spy Kids első részéből)...
  • Bammy
    #19
    Én csak az előzetesüket láttam, de már attól ideges lettem. Jól láttam h Stallone meg Banderas, és stb? Azért ez igen.....na nembaj most Stallone egy Tarantino filmben játszik, hopp mindenki kapkod utána...miyen meglepő:)
  • C7
    #18
    szerintem elég jó film, a 2 a legjobb, színeszeket meg nézve azt mondom, Alexa Vegánál nincs jobb színésznő a világon
  • Qwerty4
    #17
    nem kell minden egyes percét látni, hogy megállapítható legyen a szarsága, elég ránézni a színészekre, díszletekre, ruhákra és elég egy kicsit belehallgatni vagy sok esetben az ajánló is elárul sok mindent
  • skanky
    #16
    HA nem láttad honnan tudod hogy szar?:) Amúgy nekem se nagyon tetszenek :)
  • sgirl
    #15
    Hmm, ez Robert Rodriguez film? Pedig ő igazán tud! Ott van pl a Sin city! De ezek a Kémkölykök.
  • akyyy
    #14
    én egyiket se láttam, talán az elsőt, de sztem csak a végét mert épp az ment egy ismerősünknél ^^
  • Bandew
    #13
    Ez azért lehet, mert gyerekfilm...
  • macselek #12
    én mindegyiket láttam és mindegyik szar. Szarok a gyerek színészek benne, meg hát télleg nagyon űber gyermeteg.
  • Qwerty4
    #11
    tök gáz mind a 3 rész, bár csak az elsőt láttam, de az is elég volt
    az ilyen idióta gyerekfilmekből már kinőttem
  • Cat 02 #10
    még mindig fáj a fejed ? -.-
  • F1re
    #9
    de azert te is lattad -.-
  • akyyy
    #8
    10 éven aluliaknak való csak -.-
  • TothLaci
    #7
    Én már kinőttem belőle...
    Van a gonosz, aki elakarja pusztítani a kémkölyköket, aztán hirtelen barát lesz. Hogy van ez?:D
  • sweech
    #6
    1 kaka, 2 kaka, 3 nem érdekelt =)
  • Atkamon
    #5
    Én a 3-mat moziba néztem és a 3D nagyon jó volt
  • skanky
    #4
    Az 1et nem is láttam, most jut eszembe :) A 2 is ment karácsonykor, az jó volt, a 3 meg tetszett nagyon :)
  • Doomista
    #3
    mind1ik verzönt láttam,mind1ik teccett ^^
  • skanky
    #2
    a 3 game over még tetszett is, a többi nem olyan jó :)
  • C7
    #1
    véleményeket várok Robert Rodriguez filmjeiről