43
Kiss minden mennyiségben
  • zzeN
    #43
    Valaki megvette itt USB-n a koncert anyagát?
  • Cabell
    #42
    Lenne ket jegyem a 105os szektorba 10ert dbja, 15 helyett. Ha clot erdekel szoljon
  • tarus21
    #41
    Gondolom mindenki inkább démon lenne bár ahogy néztem a lányok inkább csillagfiú és macskaember sminket csinálnak inkább
  • zeneimádó22
    #40
    Ha megszervezzük és simán bevállalnám, mindig is gondolkodtam rajta, hogy egy sminkessel csináltatok ilyen KISS-es festést, de tény hogy a koncertre lenne az igazi. Na ki van benne ? :D
  • rammfan
    #39
    így kéne menni 28-án nekünk is
  • zeneimádó22
    #38
    amúgy facen, twitteren és myspacen is fent vannak...
    facebook-kiss
  • tarus21
    #37
    Ja, egy csomó újságban írtak róluk, h a koncertjeik mindenhol sikeresek!!! Legyen már 28-a:D
    pl. EXPRESS & STAR: AWESOME! That's the only word to describe the Kiss Experience.
  • fann
    #36
    Eddig már egy csomó koncert volt, mindenhol baromi jó kirtikákat írnak róluk, h tök látványos és megéri elmenni.
    The Daily Dust írta: JUST ANOTHER CRAZY, CRAZY NIGHT

  • Anselmo22
    #35
    oké
  • Viola77
    #34
    köszi de mégsem kell, úgy alakult h sima állóhelyeset veszünk csak!
  • rammfan
    #33
    köszi evildamien, sztem akkor sima állót veszek:) állítólag nagy sikerük volt Angliában, sztem nálunk is majd nagyot alakítanak akkor
  • Anselmo22
    #32
    10 vagy mennyi év várakozás után belefér :D
  • evildamien
    #31
    Csak annyi, h a kiemelt közelebb van a színpadhoz. Haverom Rammstein koncerten a sima állóhelyen állt, azt mondta h kb 20 méterrel a színpadtól kezdődött az a szektor, szóval annyira nincs az messze. Nekem nem érne meg 7k forinttal többet az h pár méterrel közelebb legyek a színpadhoz, ez persze saját vélemény. A veszélye a kiemelt állóhelyes dolognak az, h hogyha a kiemelt helyen hátul állsz az nagyjából ugyanolyan mintha a simában elől, csak 7000 ft-tal drágább. Mindenesetre időben kell odamenni az arénához:)
  • rammfan
    #30
    Amúgy mi a különbség a kiemelt és a sima álló között? M mindenképpen a színpadhoz közel akarok lenni, akkor melyik a jobb, persze így árban sem mind1...
  • tarus21
    #29
    Nem rossz ajánlat, de nekem még így is drága, inkább akkor már sima álló
  • Anselmo22
    #28
    jó rendben. majd jelezd.:)
  • Viola77
    #27
    hu engem lehet h érdekelne ez a jegy, még megbeszélem többiekkel h állót vagy ülőt veszünk!
  • Anselmo22
    #26
    helló. van egy fölösleges jegyem a májusi Kiss koncertre sajnos egyik cimbimnek közbejött egy halaszthatatlan dolog és nemtud jönni. ha valakit érdekel egy kiemelt álló jegy 18500 ft-ért. az írjon ide egy mail-t: [email protected] és a részleteket megbeszéljük.
  • evildamien
    #25
    Még csak a legolcsóbb ülőhelyre fogytak el a jegyek. Amúgy a Hard lesz az előzenekar.
  • zeneimádó22
    #24
    Sztem még biztosan lehet kapni, de ha a jegyirodákban nem is, neten biztos árulnak
  • rammfan
    #23
    Vannak még kiemelt jegyek?
  • zeneimádó22
    #22
    Én állót vettem, 13.000ért! De vannak ülőhelyek olcsóbbért is...
  • rammfan
    #21
    És te mennyiért vetted a jegyedet?
  • zeneimádó22
    #20
    Múltkor a family guyban is voltak Tegnap megvettem rá a jegyet...szóval május 28 KISSSSS.....

  • tarus21
    #19
    KISSSSS május 28 sportaréna..... ott kell lenni:DDDDD
  • artschi2
    #18
    Ide is:

    2010. május 28.
    Sportaréna

    KISS

    livenation.hu
  • stream man
    #17
    szupeer máá várom :D
  • blackgamer
    #16
    Képregény készül a Kiss-ről
  • stream man
    #15
    az plasztikázott nyelv :D
  • Frosty01
    #14
    jobb oldali tagnak nem semmi "izé" lóg ki a szájából
  • F1re
    #13
    az az amugy sztem is geci jo pedig en fulra nem szeretem a rockot
  • Rexor
    #12
    Zsír volt én is megnéztem!
  • Paranoia
    #11
    legnagyobb film:)
  • kuci06
    #10
    a film címe "Detroit Rock City"
  • F1re
    #9
    Kiss en nem szeretem a rockot de amugy van 1 kiss-es film most volt par napja mar 2x lattam de sztem geci jo film 4 gyerekrol szol akik minden aron be akarnak jutni a koncetre vami ditroid lofax a film cime nem tom :D
    de ajanlom mindnekinek :D
  • Thanatos
    #8
    kockás...
  • _Atti_
    #7
    kaszinóvikingek?
  • Dave John
    #6
    Szilveszterkor éjfél elött fórumozni? Miféle világ ez itt ://
  • desigo
    #5
    az év uccsó elcseszése


    buékkkkkkk
  • stream man
    #4
    elcsesztem ....... tudom