26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #25097
    Simán elképzelhető, hogy van rokon "fenn" és a rendőrséggel is pariban van...
    Volt az a sötétbőrű srác is, a sárga Countach-al vagy Diablo-val, aki a Dr. Veress Endre úton nyomta neki ezerrel... a rendszerváltást követő években.
    Mi meg, földmérő tanoncokként ott lófráltunk a teniszpálya-jégpálya között és tátott szájjal néztük és hallgattuk az öblös hanggal elszáguldó csodát.
    Őt sem nyomták fel soha.
  • mflex #25096
    Egyébként itt Pécsen valaki már legújabb Ferrari-val járkál (458 Italia), az Aradi vértanúk úton, ami ugye kb max 500 méter lehet, vagy annyi sem, ott felnyomta 200 körülire, az alagútnál meg győzött fékezni. Ugye az útszakasz jól belátható, ezért tippelem ezt a sebességet és egy több, mint 700 lovas könnyű, baromi erős ferrarival ez nem gond.

    Tehát, összeköttetés biztos van, mert én ilyet nem mernék csinálni még akkor sem, a ha picsám alá nyomnának egy ilyen autót.
  • IMYke2.0.0.0
    #25095
    "én úgy szeretném ezeket, hogy nincs miből, csak vágyom rá." - DETTÓ! :)
  • Dióka
    #25094
    a számokat konvertálva elég drága hobby! de megértem a szenvedélyt, ha van miből.
    én úgy szeretném ezeket, hogy nincs miből, csak vágyom rá.







  • Italo4ever
    #25093
    mindig is ez volt az alairasom,meg par eve kopiztam be mikor valahol meglattam XDD
  • mflex #25092
    Engem régen nem érdekelt a PC tuning, sőt idióták baromságának tartottam, aztán egyszer rákaptam az "izére", azóta szeretek szerelni, ismerkedni, tanulni, tuningolni.

    Most valószínűleg más mondja rám, hogy idióta barom vagyok emiatt, vállalom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #25091
    Az aláírásod eddig is ott volt? Halálos :))))
  • Italo4ever
    #25090
    Dioka,azert nekem tenyleg csak ez a hobbim van es reszletre vettem ezt az auto meg 15 ezer euroval tartozom osszesen,ebbe benne van tuning a 19 es kerekek is. a tobbi penz a csalade.
  • IMYke2.0.0.0
    #25089
    Hát igen, a Porsche hazájában el is várható, hogy engedjék a tempót az autobahnon.

    Annak idején, 1992-ben jó kis 'tuningolt' Ikarus 255-össel [130 km/h-ra volt képes a dög] 'száguldott' a csapatunk Dortmund-Witten felé. Autópályán. Jobb oldali sávban.
    Balra meg húztak el a Porschék, Ferrárik, BMW-k 200-300+ km/h-val, de még a 'kisebb' autók sem mentek nagyon 1xx-el :)
    Csak kapkodtuk a fejünket, és a kisgyerekek ujjongva, sikoltozva integettek a nyitottetejű, cabrió tulajoknak :)

    Régi szép idők :)
  • Dióka
    #25088
    végülis mezei halandó szemmel (aki nem értheti meg ennek szenvedélyét) mindegyik beteges,akár pécé,akár kocsi, de ha lenne annyi pénzem, hogy mindezeket megvegyem, akkor nagyívben szarnék rá, hogy ez most beteges, perverz vagy csak hobbysta hóbort. gondolom ti is ezt teszitek!
  • Italo4ever
    #25087
    imyke,azert akkor megyek ilyen tempoba ha erzem hogy felkeszultem ra es nagyjabol ures a palya is.
  • mflex #25086
    Ez így van, mester vagy autószerelésben (is).
  • IMYke2.0.0.0
    #25085
    Németeknél valóban így van. [És igen, most ugrott, be hogy írta is korábban a 300 körüli tempót!]
    De, addig jár a korsó a kútra, míg el nem kapják a vízhordólányt... én nem erőltetném azért azt a sebességet mindig :)
  • Italo4ever
    #25084
    varosba itt se lehet jobban menni 50-nel lol
  • Italo4ever
    #25083
    ok ertem,csak erdelkelt hogy megis mire jo,te ertesz a pc-hez en nem nagyon,en viszont barmilyen autot megszerelek,ha meg halalba is van XD
  • mflex #25082
    De ő kint él a fritzeknél, ott meg lehet tolni neki, ami a csövön kifér! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #25081
    Semmi közöm hozzá, meg ilyenek... de...
    ...azért Komáromban sem hajthatsz 50-nél többel, tuning ide vagy oda... :)

    Egy 4.3 GHz-re felhúzott prockó sokat segít viszont mondjuk a játékokon, videó rendereléskor, vagy hardverigényesebb művelet esetében... nem mellesleg, jó teszt végeredményeket produkál :)
  • mflex #25080
    Tehát ha bömbimbe rakatok még annyi LE-t, hogy ne 4.6 körül legyen 100-on, hanem 4 alatt, akkor az normális, ugye? De, hogy a kapható legjobb processzort, amit kimondottan tuningra dobtak piacra, feljebb húzom, az meg beteges?

  • mflex #25079
    Egy 5.2 literes audi s6-ról.
  • mflex #25078
  • IMYke2.0.0.0
    #25077
    Ööö... milyen autóról beszélünk? Subaru? Audi? BMW?
  • IMYke2.0.0.0
    #25076
    Csak erre a határvidékre nem eszi őket a fene... minden hónapban kinyögném rá az összeget valahogy, de legalább nem lenne le/feltöltési problémám :)
  • Italo4ever
    #25075
    de az egy auto XD
  • mflex #25074
    Hát ahol van UPC kiépítettség, ott bárhol. 90%-ban mindenhova beette őket már a fene.
  • mflex #25073
    Laci!

    Te beszélsz wazze, mi a lófaxnak tunigoltad fel a már gyárilag is versenyautóként viselkedő autódat?

  • IMYke2.0.0.0
    #25072
    Estére nem lesz ott a folt, és húsbárddal kergetőzés sem lesz a nappaliban, ez tuti. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #25071
    Pécsett élnék, akkor ezt a 120-ast bárhol kérhetném?

    Hogy mennyire visszasírom a városi életet, bizonyos szempontból.

    Gyorsan teszem hozzá: nagyon sok jó dolog van a vidéki életben ám :)
  • mflex #25070
    Tényleg segít, mert kipróbálom, sikálom itt közben :D
  • IMYke2.0.0.0
    #25069
    Az ecetes-ollón kívül most így hirtelen nem jut semmilyen megoldás az eszembe... :)))

    Na jó, állítólag a tej segít.
  • Italo4ever
    #25068
    heccbol? jol van akkor Xd
  • Dióka
    #25067
    akartam is már javasolni régebben is gasztronómiai rovatunk részeként, hogy céklát enni és céklásüveget törni imindenképpen hófehér perzsa vagy jó világos színű szőnyeg vagy világos bőrgarnitúra felett érdemes csak, mert anélkül nincs benne semmi élvezet!
  • mflex #25066
    itt ugyan 6100, de nekem 5200 ft-os számla jön...
  • mflex #25065
    Jah, csak úgy, meg miért ne, ha már bírja.

    Na b+! Engem ma megölnek, tehát ha többet nem jelentkeznék, akkor emiatt van, mert céklát zabáltam és leejtettem az egész tányért a fehér szőnyegre.

    Ebből mi lesz, a legjobb lenne kidobni a picsába és venni egy másikat, de ebből oltári lebaxás lesz :(

  • IMYke2.0.0.0
    #25064
    5.000 Ft-ba kerül?!?!
    Baszus, itt, a vezeték nélküli hozzáférés kerül haveromnak 6.500 Ft-ba és... 2 (kettő!) Megabit.
  • mflex #25063
    De ha jól belegondolsz, ez is "csak" 5000 forintba kerül, az meg nem pénz érte szerintem, akkor meg miért lennék alacsonyabb csomagban?
  • Dióka
    #25062
    okés, köszi a választ.
  • Dióka
    #25061
    egy 3,3-as procit 2 gigával felhúzni (azaz majd 60%-al), hát nem semmi! .....végülis magonként ~10%-al az teljesen rendben is van, de ezt csak heccből csinálod vagy kell is valamihez?
  • mflex #25060
    Ezt megmondani nem lehet, aki szeret tuningolni meg kísérletezni, az úgy is magasabb órajelen járatja, na meg az Intel nem véletlenül dobja piacra ezeket a nagyon jól tuningolható procikat.
  • Italo4ever
    #25059
    bocs veletlenul elkudtem
    en nem ertem hozza,de minek felhuzni a processzort?
  • Italo4ever
    #25058
    g