26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Szimistyle
    #1319
    Figyi, ha már itt tartunk. Nézd már meg ugyanezzel a módszerrel légyszi az Andres Lundquist uppomat is. kíváncsi vagyok mit mondasz...
    Köszi előre is!
  • Lammer
    #1320
    jo es az melyik? :D
    (keresoben nem talaltam, most nincs kedvem 1300 hszt vegignyalazni :D)
  • Sanyix
    #1321
    Tényleg nem lossless, hallásra sem, legalábbis nekem úgy tűnik, sok magas hangnál jókis vágást hallani. De ha nem figyel az ember nem zavaró :)
  • Lammer
    #1322
    jaja nekem is feltunt... bar en masodik korben(elso kor aucdtect) szokasos a2zs+pc hangfal komboban is "ereztem" valamit :D
  • mflex #1323
    Szia! Semmi gond, én ugyan nem foglalkoztam még annyira a lemezzel ,mivel tegnap kaptam meg és nagyon örültem, hogy végre megvan de...

    Ha ez igy van , ahogy Te mondod , akkor a HYPERSOUND-ot keményem beperelem és most mondom, hogy egy vagyonba fog kerülni neki ez..nagyon sokba, ha mp3-as lemezeket árulgatnak, mert már hallottam egy-két fórumon, hogy egyi másik lemezük, még hallásra is gagyin szól!

    Remélem , hogy tényleg nem lossless a CD, mert akkor én egy gazdag ember leszek :)

    Kösz, még ma vagy holnap le ellenőriztetem, aztán meglátom mi lesz...

    A továbbiakban PÜ-ben konzultáljunk erről, de most feltolok egy wav-ot szintén HYPERSOUND, na majd kiderül...

    Üdv
  • mflex #1324
    Természetesen ,mindenki ismeri itt a flac, meg az ape tömőrítöket, mégis egy high end hifin(25millás), lehetett hallani , hogy "csorbul" az, persze mindenki azt mondja ,hogy lossless az is, de azt neked is hallani kellene...

    De... hozzáteszem ahhoz fülelni kell és nem utolsó sorban kivülről "vágni" a zenét :),vagyis tényleg nagyon jók, de ezt még én sem hallom pedig az én rendszerem sem gagyi...ugylátszik ehhez high end kell és ez nem tucc tucc zenékkel lett próbálgatva, hanem klasszikus zenékkel , mert a disco zenéken valóban nem lehet semmit sem észrevenni, szal van ott egy kis "csalás" , ha nem is sok ,de van...

  • mflex #1325
    Na szóval felfogok tolni egy számot az egyik ZYX kiadás a másik HYPERSOUND, tehát ugyanaz a szám lesz a másikat du-án, mert ma elég sok a dolgom...
    Kivácsi leszek, hogy ténylegesen wav -e mind a kettő, mert a ZYX az biztos, de a HYPERSOUND-ban ,már nem vagyok biztos.. :(

    Én is ellenőriztetni fogom..
  • mflex #1326
    Miért ez az?
  • mflex #1327
    Mondjuk nekem megvan, bár ZYX kiadás, ugyhogy az tuti wav :)

    baxa meg a HYPERSOUND.
  • mflex #1328
    Egyébként meg nem írtam Neked ,hogy valóban az én MACROCOSM lemezem is HYPER-es, én meg azt hittem HOUTSOUND, szal ugyanolyan xar az is, mint nálad :(
  • mflex #1329
    FAXA a konfigod pászdmeg!
  • mflex #1330
    Ezen ne törd magad, ha apránként feltolsz belőle ,úgy is jó :)
  • mflex #1331
    Annyit még megjegyeznék az első mondatodra, hogy ez nem probálkozás, már nagyon régota "nyomatjuk" a lossless-t, viszont a topicot azért nyitottam, met a 80-as -ban voltak ebből veszekedések, ha wav spacesynth-et keresel ,ott találhatsz qrva sokat...
    Valószínű nem kisérted figyelemmel, vagy keresd meg a külföldi fórumokon az mflex lossless hq topicocat(nem lesz nehéz), ott csak veszteségnélküliekkel találkozhatsz!
  • mflex #1332
    Ő is ezeket keresi...
  • mflex #1333
    itt az egyik...
    [nagy][szin=red]HUMPREY ROBERTSON-VOCODER DREAM
    WAV 5:08

    http://www.speedyshare.com/793800981.html
  • pazo
    #1334
    király....na lassan lépek meloba....szewa mflex......
  • mflex #1335
    ez tetszik :)
  • mflex #1336
    Én is megyek mindjárt :) Szia Pazo!
  • mflex #1337
    Nem értem ,hogy bírjátok ilyen sokáig éjjel
  • mflex #1338
    Nem rossz!
  • mflex #1339
    hát ja, nem rossz oldal.
  • mflex #1340
    hmm...érdekes zene :)
  • mflex #1341
    itt a másik..

    [nagy][szin=blue]HUMPREY ROBERTSON-VOCODER DREAM
    WAV 5:08

    http://www.speedyshare.com/248511396.html
  • Trend Boy #1342
    Sziasztok, és mindenknek szép reggelt!

    T-Golyó kérésére egy ritkasággal szaporithatja mindenki a gyüjteményét. Valójában ez a zenei anyag annak idelyén bakeliton létezet, még én magam is onnan játszottam elég sokat. Ráadásul dupla bakelit, minden oldalán egy mix. Elégé megörültem amikor németországi kirándulásom egyik alkalmával találkoztam ennek cd-s változatával a polcokon. Természetesen az ár mindegy volt, azonnal rá is csaptam, és azt kell mondanom, még most is szilveszterkor, a legismertebb elsö mixet játszva, mindenki iszonyuakat táncolva élvezi, eme ritka zenei anyagot.
    Remélem ti is...

    Most éjszaka itthonról lassan felmászot az anyag, aminek tartalma a következő: CD 1.mp3, CD 2.mp3, Eleje.jpg, Háta.jpg, Belső.jpg.

    Zene:
    Mode:Stereo
    Quality: Highest Quality
    Bitrate: 320 kbit/s (No variable)
    Samlerate: 44100hz

    Képek:
    Hp 4370
    Karc és por szürés, Élesités, 600 dpi

    Méret: 203MB

    Saragossa Band.rar

    [IMG][/IMG]
  • Trend Boy #1343
    Drága Mflex barátom...
    Látom kerested a Dyva egyik zenéjét, s látom fel is pakolták neked. Én leszedtem a cuccost, és elképesztöen azt tapasztaltam, elég gagyi módon szól, ezért hát elinditottam felfelé egy jó minőségüt wav-ban.

    Töltsd le, és véleményezd, illetve más is nyugiba töltse le, és ha lehet akkor szeretném ha mindenki aki letölti véleményt írna róla hogy szól. Miért is? Jogos a kérdés, és hamarosan el is fogom árulni miért kérem is én ezt...

    Kb 2,5 óra és fent van
  • broller
    #1344
    Sziasztok!
  • Szimistyle
    #1345
    Egy komment ehhez. A napokban kaptam meg az első Hypersound lemezeimet, nevezetesen a Macrocosm - First Mission-t. Már az első tracknál komoly csatornakiesések vannak, ami időnként visszajön, majd megint elmegy. Azonnal írtam nekik, persze válasz nem jött. Ha próbaper sikerül, akkor beállok melléd wazze.
  • mflex #1346
    SZIMI! MAJD KIDERÜL MI LESZ!:-l
  • mflex #1347
    KÖSZI TREND BOY!
    VÁROM.. :-)
  • Szimistyle
    #1348
    Oks, elmegyek beteglátogatóba, aztán jövök.
  • Trend Boy #1349
    Dyva - My Love (Savino Remix)

    wav 52MB

    VÉLEMÉNYEZNI !!!!!!!!
  • mflex #1350
    KÖSZI!
    LESZEDNI CSAK DU-án tudom.
  • mflex #1351
    Szimi!
    Nyomd fel a 6-ost,nekem eleg xarul szól. thx
  • sanyaaa
    #1352
    Na sziasztok!

    Broller Cimbi egy kis késéssel de itt van amit kértél:
    Broller multipack 320
  • broller
    #1353
    Nagyon szépen köszönöm kolléga úr
  • broller
    #1354
    Még pc-n hallgatva is klasszissal jobban szól, mint a másik, mondjuk szerintem 2-3 dB-vel túl van vezérelve.

    Köszi, hogy felnyomtad!
  • atiapuka
    #1355
    Sziasztok fiúk!

    Roger Whittaker-t és Maywood-t keresek. Nincs valakinek?
  • mflex #1356
    Claud!
    DU.feltolom,sajna privit nem tudok küld.
    mobilon vok.:-)
  • mflex #1357
    HALI SANYA ÉS BROLLER! :-)
  • mflex #1358
    Nektek megy a CAPISHE?